Бременна и объркана съм

  • 3 724
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Реално е и опасно за детето, по мое мнение. Стига някой да счупи чаша или да разлее нещо… като цяло такива случаи са много неприятни с деца, оставени на самотек. Иначе нямам против децата да посещават хотели и ресторанти. Просто възпитанието е нещо съвсем друго…

# 46
  • Мнения: 10
То това вече си е Хаус ..разбирам 😂
Ми да, ама бебе да лази в ресторант. Аз едно щях да го настъпя, защото не го виждах. Зарадвах се на моята приятелка, която виждах за първи път от една година, понеже живее в чужбина. Тръгнах към нея и за малко да настъпя детето. Майка му дори не разбра, пиеше си на съседната маса с компания. Останалите деца викаха и крещяха без да им се прави забележка, тичаха около масите и явно семействата им не смятаха за нужно да обяснят, че така не е ок.

# 47
  • Мнения: 10
нямам приятелки на мой години 😃 не мога да се разбирам с тях , разбирам се с по възрастни и да имам майка тя е тук и се радва че ще става баба и ти благодаря 🫶🏻
На авторката предполагам нейни връстнички без деца са й напълнили главата с простотии как след бебето живота свършва.
Най-вероятно това я е стреснало.
Ако сам се оправяш е напълно вероятно- имам приятелка в Германия отглеждаща почти сама едно дете. Ами не е цветя и рози - абдикирал татко, плюс баби които казват, че който имал деца да си ги гледал.
Ако обаче имаш помощ е много по-лесно.

# 48
  • Мнения: 74
Не съм оставяла бебето си да лази в ресторант, на рецепция в хотел, във фитнес, даже на плажа към чуждите хавлии. Дете, което не ходи, съм държала в количка, столче или в скута си. Изнервянето и желанието да лази по пода винаги е водело до напускане на ресторанта от моя страна. Все пак не сме в парка, за да крещи и да лудее на воля. Да, изкарваш по- малко на купона от другите, но това е нормално съобразяване с детето, с другите хора и със собствените си нерви.

# 49
  • Мнения: 4 754
И аз съм на мнение, че никой не е длъжен да търпи детето ми. То започна да посещава по-редовно ресторант на девет години. Преди това надали му се събират повече от пет пъти ходене с необходимите приспособления - ДВД и слушалки. Същото е и за пазаруването. Единственото му ходене по магазини е през ваканцията в България. През останалото време така се организирам, че да пазарувам и храна, и други неща без него.

Общи условия

Активация на акаунт