ДО ВСИЧКИ АБОНАТИ НА М-ТЕЛ

  • 4 072
  • 111
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 533
  Ренчето май се опитваше да помогне, но както и да е. Ще пратя номера на Кю-бандата.
Бих казала-да попречи. Laughing
От мене лека нощ  bouquet

Как разбра, че е искала да попречи? Аз също останах с впечатление, че иска да помогне.

# 76
  • Мнения: 3 248
Аз пък реших, че всичките имат нужда от някаква операция, но само за едно от тях ще се събират средства?! Thinking Което си звучи и нелогично, де ... надали е проблем да се пуснат няколко линии. Rolling Eyes Радвам се, че моите смс-и няма да подпомогнат нечия прищявка.
Дано момиченцето спечели. Praynig Praynig Praynig

# 77
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Добре, а какъв е този 'рейтинг'? Гледам го от над два часа - от 34 на 38 мръдна. Няма начин това да са смс-ите, сигурна съм, че повече от 38 има пратени.

# 78
  • Варна
  • Мнения: 634
Добре, а какъв е този 'рейтинг'? Гледам го от над два часа - от 34 на 38 мръдна. Няма начин това да са смс-ите, сигурна съм, че повече от 38 има пратени.

не ми се вярва да е броя на смс-ите,  аз пратих 5.Много се надявам да успеем да помогнем newsm17 Дано.дано,дано

# 79
  • Мнения: 5 393
Добре, а какъв е този 'рейтинг'? Гледам го от над два часа - от 34 на 38 мръдна. Няма начин това да са смс-ите, сигурна съм, че повече от 38 има пратени.
Предполагам, че са %ти. Thinking

# 80
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 227
Бу и аз се чудих но не са СМС-сите в никъкав случай защото и след 5 СМС рейтинга не помръдна .По важното е обаче че рейтинга за сега е доста над останалите. Peace

# 81
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Доколкото четох условията на играта,то рейтинга е за брой гласували,но не с смс,т.е нашето желание е вече в топ 5 и всеки ден в 19.00ч. се нулират таймерите и започва ново гласуване за деня за избора на нови топ 5.Според мен не показват гласуването със смс.Тъй като желанеито вече е влязло в топ 5 ,то сега с това гласуване със смс можем да го класираме на първо място и да отиде в графа финалисти където ще има шанса да спечели тези 100 000лв.
Аз утре ще си купя прима и ще гласувам.
Между другото ми дойде една идея защо не се открие такъв номер специално за Дари и така парите от смс ще се трупат за нея.Може да се провери какво е необходимо за подобен номер.Цената на смс може да е 2лв. и може да се напише писмо до предаването на Слави да го съобщи в ефир.Това е идея от която нищо не се губи просто трябва да се пробва.

# 82
  • Мнения: 5 370
  Ренчето май се опитваше да помогне, но както и да е. Ще пратя номера на Кю-бандата.
Бих казала-да попречи. Laughing
От мене лека нощ  bouquet

Как разбра, че е искала да попречи? Аз също останах с впечатление, че иска да помогне.
МИ Калина, сега ще ти дам копие от това, което тя каза, а ти прецени:

# 83
  • Мнения: 5 370


Да, това е първото желание - първото записано такова в Книгата като поредност. Номер 1882 е последно засега в Книгата, момче, което иска да помогне на сестра си за трансплантация на бъбрек.
Но в момента в Топ 5 номер 1 за гласуване е Борислав. Съответно неговото желание (769) в момента не е активно в Книгата с желания.


номера в топ 5 се мени постоянно.Трябва да се прати смс със номера в книгата с желанията за да се разбере за кое точно желание се гласува.В мтел не решаваме кой да спечели,но когато се спекулира с човешката доброта ще направя всичко,което мога от поста който заемам
[/quote]

Ето ги нейните писания, и други ги разтълкуваха не като желание да се помогне, а един вид да се спънат нещата.
Освен това се е опитала да ме залее с помия на лични, ама отидЕ вече в кошчето.
Какво разбирате под Спекулира с човешката доброта?
Щото аз хич не разбирам "желание да се помогне".
А и дадената от нея информация не отговаря на истината.
Пък колкото до изявлението"работя на висок пост в Мтел"-и аз мога да заявя, че съм губернатов на Чукотка, ама не съм.

Последна редакция: сб, 16 дек 2006, 08:43 от Кака ви Сврака

# 84
  • София
  • Мнения: 1 820
Изпратих 3 смс-а. Надявам се нашето желание да отиде на финал...

# 85
  • Мнения: 2 196
Изпратих SMS,преведох и парички - дано се оправи душичката малка. Praynig

# 86
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
От изказването на Ренчето оставам с впечатление, че има опит да ни обърка. И без това не ми стана много ясно какво и как и това нейното още повече ме заблуждава.
По принцип не вярвам и не участвам в такива игри и ще е много жалко ако се спекулира с добросъвестността ни и съдбата на това дете.
Ренчето да дойде пак и да ни разясни думите си.

# 87
  • Мнения: 5 370
От изказването на Ренчето оставам с впечатление, че има опит да ни обърка. И без това не ми стана много ясно какво и как и това нейното още повече ме заблуждава.
По принцип не вярвам и не участвам в такива игри и ще е много жалко ако се спекулира с добросъвестността ни и съдбата на това дете.
Ренчето да дойде пак и да ни разясни думите си.
Ами да-а не да хвърля храчки на лични, както го стори с мене.
Не че това особено ме притесни. Peace

# 88
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
  Ренчето май се опитваше да помогне, но както и да е. Ще пратя номера на Кю-бандата.
Бих казала-да попречи. Laughing
От мене лека нощ  bouquet

Как разбра, че е искала да попречи? Аз също останах с впечатление, че иска да помогне.

И аз останах с такова впечатление.

# 89
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Абе вие не четете изобщо. Бързате да скачате и да реагирате.
Ето това е първият пост на въпросното ренче " Влезте в Loop.bg и вижте съответното желание номер 1 е -"искам да посетя Тайланд" на Любомир Доков на 23г.  Защо вярвате така лекомислено???Работя в Мтел и ще се постарая желание номер 1 да бъде изтрито от класациите"
И след което казва, че ще се опита да изтрие това желание, което е под номер 1, демек вояжа до Тайланд.. Под спекулиране с човешката доброта има предвид - нас. Да не се спекулира с нашта доброта.
Поне аз така разбрах, че стоят нещата. Моля ренчето да внесе яснота по въпроса Peace

Общи условия

Активация на акаунт