ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая. АС и други романтични К-драми - тема 519

  • 19 739
  • 719
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 533
Браво, как я позна. На мен и през ум нямаше да мине, че е Рейчъл без бретон.😜
Joy Марги, хич и не се шегувах когато казах, че голяма част са ми като съседските хлапета. Не им знам имената, но им знам физиономиите Joy
Криис, много сладък Пако................
За веждите, скоро май не си гледала турски сериал - там на някои девойки не мож им разбра касво си отглеждат  мустаци ли, веждаци ли...
   Направо да го викат като гост-актьор и по други сериали за целуването Joy и му се отдава и той много се отдава Joy
Рори, МинХо си е ......... МинХо. Чаровник е, но и всичко е в очите на гледащият. Примерно това което на теб не ти допада като студенина, на мен точно това ми харесва Joy  "Легендата" не ми е от любимите негови сериали, "Градският ловец"  ми хареса много повече. Другите съм ги споменавала.

# 676
  • Мнения: 3 336
Честит празник, момичета 🇧🇬

Рори, ти все пак добре си решила да му дадеш шанс на Мин Хо. Първите ми впечатления от него съвпадаха 1:1 с твоите, чудех се какво толкова му харесват. Но като го видях в действие мнението ми взе да се променя. Мен толкова трудно някой ме печели с външен вид и още по-трудно го окачествявам като красив, но за корейците напоследък какво ми става, често взе да ми се случва. Мин Хо и да не е точно красив в моите очи, то поне го намирам за харизматичен. И той един такъв омайник. И аз като Крис мога с часове да му се наслаждавам как разхожда костюми и униформи.

Иначе и от Пако не бях във възторг като го видях за пръв път във видео от Секретарката. Второ, трето обаче, Кухнята на Джини и... Взех да го възприемам като симпатичен.

Бяла и добра съм напоследък, всички харесвам 🤣

# 677
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 118
Честит празник! bg

Ние сме си бели и добри, с широко отворени очи и сърца. Stuck Out Tongue Winking Eye Joy

Пако и аз, колкото повече го гледам, толкова повече го харесвам. С Мин-Хо не съм така, но е много добър актьор, а Легендата на мен ми хареса.
Писах вчера, че другият нов сериал по Лейдито го има в Vбокса, но никой не обърна внимание. Нарочно не сложих линк, че манталитетът с триенето на БТв ми е добре познат. Поне ние да не им даваме хляб. Ръката им не може да стигне навсякъде, но там, докъдето стига, не пропускат.

# 678
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 557
Е таман да сме в процес на пускане на нова тема и да ни излезе надпис ще се върнем скоро. Вчера мамата много забиваше и току ми излизаше такъв надпис, преди малко пак....

Много ми се искаше да пуснем новата тема, когато  тръгне пак К- драмата, за да са активни адресите в таблицата, но много време има докато я пуснат пак. Вчера наминах да видя сайта и явно попаднах на някакви пробни изгледи, сайта имаше някакъв нов вид, на цял екран ми се сменяха пейзажи и горе в дясно се виждаха от типа бутони  "за нас" "съдържание" "чат" " очаквайте" и т.н. но днес е черен екран и надпис че са в процес на преместване на съдържанието и да ги очакваме.

Марги, на мен Пако хич не ми хареса по снимки, ама реших да му дам шанс, огън е момчето и най красиво изглеждащия кореец в костюм. Не го знам и дали пее, ама бая глас изкара в едно от предните видеа от Крис, там с хавлията около кръста. Гледам да не ги разцъквам за подробности, освен да видя дата на раждане и ръст, че не ми се иска да си загубя акъла пак по ровене насам-натам  Joy  От най красивите само Данчо не съм разцъквала че сгигам само до Ким, и нататък ми е мъгла ко беше. Искаше ми се и Минка да видя коя е, но и забравих името.....
Крис разсмя ме със със съседските хлапета, май и при мен е така, познати физиономии, ама имената ми се губят  Joy

На актрисите даже не им забелязвам, повечето са невзрачни, рядко са красавици като АйЮ, или ярки химички като Минка  примерно и ако не ме дразнят и да ми развалят картинката на екрана, гледам да не ги споменавам. В последния случай на Бтв примерно, главната имаше повече химия с второстепенния, а идеята на историята май беше друга и самия сериал някак много разхвърлян (Рори поописа нещата, да не повтарям и аз) и не ме провокирла да го загледам нататък след първите серии. Хуаранг го изгледах заради момчетата, главната не исках да ми се мярка изобщо, камо ли да искам да я гледам в романтика, беше като петото колело на каруцата, на където и да го завърти човек все е грлешно и все ще спъва конете - много слабо звено. Досега не беше ми се случвало да не понясям романтика в К- сериал, хеле пък с такива красавци. На моменти и Пако край нея беше прилично спечен, а съм виждаола когато му се получава с колежка и в кадър и зад....

Последна редакция: пт, 03 мар 2023, 11:55 от Беллора

# 679
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 118
Я не издавай предварително съдържание, плийз! Joy

Имат и други много красиви актриси, не са само АйЮ и Минка. Например тази в сериала, който аз не харесах, но на Крисс и ИВ много им допада - Психо, но това е добре.
Понеже "гледах" сериали само докато се източи серията при свалянето, не съм запомнила кой знае колко лица. И аз не им помня имената, даже не ги знам на някои, помня физиономиите им. Ама така, че в някой следващ сериал се чудя същият ли е този човек или не.

# 680
  • Мнения: 533
Имат и други много красиви актриси, не са само АйЮ и Минка. Например тази в сериала, който аз не харесах, но на Крисс и ИВ много им допада - Психо, но това е добре.
 Тя е същата Профи, принцесата от "Хуаранг" и колежката от "Адвокатите". Много е добра в тази роля. И колегата и лично на мен ми е красив кореец, малко екзотичен. Марги да каже Joy  ако е загледала "Моята звездна любов"- нещо такова беше.
JoyJoy  по повод "Легендата" и темата с целувките която върви по отгоре.  МинХо май доста се вдъхнови при една от сцените.
 Няма драма, че Кдрама я няма Joy Реших да погледна какво предлагат другите и попднах на Джи /дано не му бъркам никнейма/
https://filmisub.com/filmi/56681-hard-hit-preduprezhdenieto-2021.html
 и това си маркирам, предимство - филми и да не ми хареса час се трае
https://filmisub.com/filmi/4841-secretly-greatly-savarsheno-sekretno-2013.html
  и Пако + 8ми открих  
трейлър https://www.youtube.com/watch?v=cyVk51ksx4o&t=20s
филмът https://muvibg.com/filmi/27773-midnight-runners-chengeta-v-polunosch-2017.html

Последна редакция: пт, 03 мар 2023, 14:59 от Krissttinna

# 681
  • Мнения: 3 336
Загледах я Звездната любов, Криси. Доверявам се на избора ти на сериали и музика, вкусовете ни често съвпадат 🙃
Симпатяга е главния, не съм го гледала преди. Хумора е свеж. Главната се изживява като голяма актриса, която се предполага, че всички разпознават, чупеше стойки на съседа и чак си мислеше, че е някакъв почитател дето я преследва 😆 Оказа се преподавател в университета, който отдавна не беше посещавала, но като по принуда се върна на лекции 😆 Една такава глуповата, но ранима. Ще продължа да го следя, разтоварващ е.

Последна редакция: сб, 04 мар 2023, 11:31 от Margarita N.

# 682
  • Мнения: 6 352
Минка е Park Min Young.

Сериала по лейдито в един момент взе остър завой и главната стана доста по-нормална като личност, като едновременно с това настъпи обрат с всички герои и химията с настоящето, после станало бивше гадже се приплъзна в посока другото бивше гадже. Явно актрисата си я бива в това отношение. Виждали сме я в епизодична роля в Секретарката (приятелката на Пако, която събуди ревността в Ким). В крайна сметка по отношение на сериала си останах с объркани и променливи възприятия, но на финала реших, че актьорите и актрисите все пак са се справили добре с ролите си. Главната и бившия от 5г. са си партнирали 7г. по-рано в друг сериал и трябва да са били огън щом са решили да ги повторят.

Легендите ще го почна с лейдито и ако ме грабне ще го мина през вбокса или тубето. Продължавам да недоумявам защо само аз имам такъв тотален и постоянен проблем с кдрамата, но пък след "ремонта" може и да успея да гледам сериали и филми с хубаво качество.

# 683
  • Мнения: 3 336
Реших да погледна какво предлагат другите и попднах на Джи /дано не му бъркам никнейма/
https://filmisub.com/filmi/56681-hard-hit-preduprezhdenieto-2021.html
 
Същия му е никнейма 😜 Обаче в този сайт може ли да се гледа или да не опитвам напразно 🤔 Започнаха да изскачат прозорци...

Поне ние да не им даваме хляб. Ръката им не може да стигне навсякъде, но там, докъдето стига, не пропускат.
Ау, чак сега схванах.

Рори, проблемите с К-драмата вярно са само при теб. Аз в последно време като я пуснат за малко пък гледах спокойно, без да ми насича, а беше в онзи интервал между 22 и полунощ когато много ме напряга.

# 684
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 557
Проф, разбира се че има и други много красиви, но говорех за тези, които съм гледала аз. Не съм ги броила, но може да са се събрали към десетина историии...

И при мен вървеше гладко, като изключим едно забиване една съботна сутрин, но следобеда тръгна пак. Явно беше свързано с предстоящото преместване....
Аз бях си харесала една история с Мин Хо, но нямам представа нито как е заглавието, нито годината на производство. Видях няколко пъти в Шортс героя и героинята, бяха споменати сериалните и реалните им имена, ама кой да запомни и заглавието на английски.... Накратко  девойката беше оформена на къса черна черта, героинята видимо имаше някакви поведенчески проблеми- страх от големи пространства или социална фобия, нещо такова, не знаеше какво прави, разтреперваше се, а Мин Хо го играеше доброто момче което се грижи за нея, нещо такова.... Говори ли ви нещо такова описание? На мен актьора ми се видя симпатичен и интересен, но тогава се борех да изгледам Седмиците и Злото, тогава наистина имаше някакви проблеми с К- драмата. После пък загледах други неща и така и не потърсих какво беше това което ме впечатли.

# 685
  • Мнения: 533
]
Същия му е никнейма 😜 Обаче в този сайт може ли да се гледа или да не опитвам напразно 🤔 Започнаха да изскачат прозорци...
   Да, досадни са рекламите но се гледа без проблем. По 2 или 3 пъти отваря подпрозорец после тръгва нормално.
Мисля първо Пако и 8ми да прегледам.

Последна редакция: пт, 03 мар 2023, 17:48 от Krissttinna

# 686
  • Мнения: 3 336
Нищо не ми говори историята, която описваш Бел.🤔

Нося ви нещо да се посмеете 🤣🤣🤣
https://youtube.com/shorts/u3OevuD_ft0?feature=share

# 687
  • Мнения: 6 352
Забравих, щях да пиша, че в Отново моя живот едната девойка има двама по-големи братя. В разговор с единия брат се обръща към него с Оппааа, но в превода е изписано името на брата. Тона с който девойката нарича брат си оппааа е ядосан, защото той предава баща им, който е много зле. Предполагам, че обръщението в този случай е повече като еквивалент на батко/братко, отколкото израз на уважение в конкретната ситуация. В началото на 11 еп. мин. към 7.35, ако някой е любопитен за обръщението и ситуацията в която е използвано. По - нататък в същата серия малко момие насред пожар вика оппа за да я спаси. Преведено е като батко и действително става въпрос за родния й брат.

В същия сериал показват как политици и бизнесмени се хващат с певици и актриси с които злоупотребяват и набеждават за мръсните си дела, а в някои слуачи даже ги убиват, за да се измъкнат исти от скандала. И естествено смъртта им е представена като самоубийство и съответно са се погрижли в кръвта на жертвата да има дрога и алкохол. Това ме накара да погледна под друг ъгъл на информацията за многото самоубийства сред звездите от шоубизнеса.
Дано Минка да оцелее физически и психически от аферата с престъоника.

Последна редакция: сб, 04 мар 2023, 14:37 от Рори72

# 688
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 557
Дано да оцелее и с кариерата и да не е свършено... Хората от шоубизнеса имат особен талант да се замесват в големи проблеми.
На мен ми прави впечатление че използват много чуждици от английски език. Думата за целувка много прилича на английската, когато ДжГ казваше че за РД целунал АйЮ си помислих че нещо пак се лигави в негов стил, ама не, така си звучи на корейски. За коледа пък дюс си използват Кристмас и въобще целия поздрав на английски, думи като стрес, скандал и още много също.... То последните 2 и ние де... Joy

Надявах се да изпишем темата, ама нещо се оспахме...

Да не би да има нещо ново около АйЮ? Вчера като отворих линка от Марги, че като се почна след това през видео и все АйЮ....

# 689
  • Мнения: 6 352
Кариерата на Минка, засега не е пострадала. Наскоро излезе инфо, че е подписала за роля в нов сериал, но не помня имаше ли си име сериала. Обаче на база видяното в джуновия сериал си дадох сметка, че Минка се е насадила много лошо с тоя, независимо че е бивш и се надявам да се измъкне без последствия за живота й. Доброто й име и кариерата са по-малък дерт на фона да се окаже зад решетките или да пострада физически
Довечера почват Легендите. Може и да изпишем темата. Аз поне ще имам за споделяне впечатления от Мин Хо. Или ще си затвърдя антипатията или ще си променя мнението. Със сигурност ще имам впечатления за които да разкажа.

Общи условия

Активация на акаунт