СТОЙНОСТИ НА ЧХГ - ТЕМА 17

  • 38 308
  • 799
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 5 053
Здравейте. Чакам си резултатите от чхг,но да питам как се гледат стойностите спрямо седмицата - днес ми е втори ден закъснение, тоест 4+2 , но това се води 5гс ли?
Има ли някъде ,от където да ги видя седмица по седмица колко трябва да е? От лабораторията ми казаха,че не ги изписват.

# 676
  • Мнения: 1 454
Здравейте. Чакам си резултатите от чхг,но да питам как се гледат стойностите спрямо седмицата - днес ми е втори ден закъснение, тоест 4+2 , но това се води 5гс ли?
Има ли някъде ,от където да ги видя седмица по седмица колко трябва да е? От лабораторията ми казаха,че не ги изписват.

На предната страница при питания за резултатите има качени снимки от лаборатория и се виждат по седмици стойностите. Имайте в предвид, че е индивидуално и седмиците се броят от последна дата на МЦ. А ако е многоплодна бременност може и да са доста високи стойностите и да не влизат в определените за седмицата.

# 677
  • Мнения: 5 053
Ето какво излезе. 2ри ден закъснение..Моля за мнение

# 678
  • Мнения: 1 845
Ето какво излезе. 2ри ден закъснение..Моля за мнение

Честито!
Моето чхг на същия ден беше 473 и съм с еднояйчни близнаци  ☺

# 679
  • Мнения: 88
Момичета моля за момощ добре ли е за 7г.с

# 680
  • Мнения: 1 845
Момичета моля за момощ добре ли е за 7г.с
Защо сте го пускали в тази седмица? Напълно излишно според мен,т.к. вече и сърчице трябва да се чуе и да се гледа ембриона,а не чхг.

# 681
  • Мнения: 88
Момичета моля за момощ добре ли е за 7г.с
Защо сте го пускали в тази седмица? Напълно излишно според мен,т.к. вече и сърчице трябва да се чуе и да се гледа ембриона,а не чхг.
Доктора го е пуснал със другите изледвания който правих кръвна къртина да бях на преглед чухме и сърчице но като видях това изледване се притесних

# 682
  • Мнения: 1 845
Не се притеснявай изобщо. Това са много относителни стойности. Важно е ембриончето да си отговаря на седмицата и сърчицето да тупка.

# 683
  • Мнения: 1 820
Здравейте момичета.Днес пусках други изследвания и реших и чхг да пусна...до сега не съм пускала...последна М на 15.04...положителен тест на 16.05...та въпроса ми е как ви се струва резултата ми... в четвъртък имам час за АГ  според вас ще се види ли нещо?Мисля в четвъртък пак да пусна...от вас разбрах,че трябва през два дни.. ето и резултатите ми...за щитовидните знам,че са разбъркани .. с базед съм .. смених тирозола с пропицил и всичко се разбърка...и чернодробните ми се повишиха от него...знаете ли дали мога да пия някакъв хепатопротектор по време на бременност?Благодаря ви много .

# 684
  • Мнения: 216
При такава стойност на ЧХГ е абсолютно безсмислено да пускате пак, според мен! Би трябвало да видите сакче при такъв резултат
Здравейте момичета.Днес пусках други изследвания и реших и чхг да пусна...до сега не съм пускала...последна М на 15.04...положителен тест на 16.05...та въпроса ми е как ви се струва резултата ми... в четвъртък имам час за АГ  според вас ще се види ли нещо?Мисля в четвъртък пак да пусна...от вас разбрах,че трябва през два дни.. ето и резултатите ми...за щитовидните знам,че са разбъркани .. с базед съм .. смених тирозола с пропицил и всичко се разбърка...и чернодробните ми се повишиха от него...знаете ли дали мога да пия някакъв хепатопротектор по време на бременност?Благодаря ви много .

# 685
  • Мнения: 1 820
Благодаря много за отговора.Надявам се в четвъртък да се види.

# 686
  • Мнения: 116
Здравейте, последния цикъл беше на 25.04 с продължителност 6 дни, като цикълът ми напоследък е на 29/31 дни. Съответно  днес вече ми е 29 ден от началото на последната М и не мога да кажа, че има закъснение. Пуснах си кръвен тест и чхг е 318, според вас това добър резултат ли е?

# 687
  • Мнения: 1 050
Резултатът е положителен. При еднократна стойност е трудно да се каже дали е добър или лош. Пуснете още един след 48 часа.
Здравейте, последния цикъл беше на 25.04 с продължителност 6 дни, като цикълът ми напоследък е на 29/31 дни. Съответно  днес вече ми е 29 ден от началото на последната М и не мога да кажа, че има закъснение. Пуснах си кръвен тест и чхг е 318, според вас това добър резултат ли е?

# 688
  • Мнения: 84

Здравейте утре съм на преглед, обаче много се притесних че стойността не се удвоява. Преди 48часа беше 1652. Може ли вашето мнение, това нормално ли е?

# 689
  • Мнения: 216
Според мен щом сте достигнали до такива стойности, Удвояването ме е задължително, ползвайте този калкулатор за успокоение https://www.kukuzya.ru/ia/hcg

Общи условия

Активация на акаунт