Мама е нетърпелива ЯНУАРЧЕ да повива!

  • 10 168
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 276
Здравейте и от мен! Аз няколко дни нямах компютър и сега цял следобед ви чета........
Първо да честитя на Евелинка малката Алина - да й е жива и здрава, много послушна и много да порасне!
Искам и да поздравя новата мама на близнаци в нашата темичка - ей това е супер - аз винаги съм мечтала за близнаци, още повече за момче и момиче, ама йок...
И да кажа и аз - от 2 дни съм с такива контракции и болки (ама имам всички описани в предишната темичка), че чак снощи в 2 ч реших, че ще раждам.... А пък още не съм влязла в деветия месец (чак на 01.01.2007).....
И да питам нещо Мими_81 - Мими, чух, че в Асеновград имало много хубави и евтини неща за бебета - най-вече дрешки. Можеш ли да ме ориентираш за някой магазин, та барем успея да навия мъжото да дойдем някой ден. Освен това тук имам една реклама на производители на бебешки креватчета в Асеновград - изглеждат много красиви - пише, че се намират на ул "Илинден"25 и търговски център "Пикадили" - знаеш ли къде се намира това. Ще ти бъда много благодарна, ако ме ориентираш малко - само да ти кажа, че знам само пазара и центъра на Асеновград (е, ама и то не е малко, нали...)
И да ви питам какви колички сте си купили и някой може ли да ми даде някакви отзиви за "Bertoni", или поне да ми каже къде да прочета нещо..

# 31
  • Мнения: 1 289
Мимоза2   щом знаеш пазара и центъра ти е достатъчно. newsm53 Единия магазин е срещу пазара(в блока,има едни железни стълби) има си и табела,де .А другия за леглата е точно на центъра,но точно тази отсечка в момента е в ремонт.Но най-добре е да отидете до фирмения им магазин-някъде до стадиона е,но и аз не знам къде точно-като питате за фирмения на "Арбор" ще ви упъти някой(като стигнете до Shell-a попитайте за магазина до стадиона).
Аз съм под домашен арест,щото съм болна иначе с най - голямо удоволствие щях да ви упътя.

# 32
  • Мнения: 4 915
Ето една тема за Бертони:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=81629.0;all

Иначе можеш да пуснеш търсачката и да намериш още теми.
Моята количка е Маг Ингланд - купихме я втора употреба, издържа геройски зимата и пролетта с Мариела, много здрава и стабилна, сега ще я ползваме и за новото бебе. Много добро съотношение качество-цена и като нов продукт, продават ги в "Штъркел". За мен са много добри, но са малко тежички.

Има и много други модели, прочети и други теми за количките, които вече майките ползват/са ползвали - ще откриеш полезни отзиви.


Последна редакция: нд, 17 дек 2006, 22:23 от Free Soul

# 33
  • Мнения: 1 132
Те т'ва с тролея вече ме доутепа..........  newsm43 newsm43 newsm43
И мен  Shocked ...но пък от сърце и завиждам за бързото раждане...

# 34
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
Здравейте и от мен.
Честито бебче на Евелинка  bouquet  да са живи и здрави !!!

Мимоза2 аз ще си ползвам количката от първото - МакИнгланд с два коша и 4 големи гуми, в снега няма равна.

Те т'ва с тролея вече ме доутепа..........  newsm43 newsm43 newsm43
И мен  Shocked ...но пък от сърце и завиждам за бързото раждане...

То няма как да не е бързо за 4ти път!!!

# 35
  • Мнения: 276
Мими, супер си, много ти благодаря! Страшно точно описание (щом аз го разбрах, пък аз съм една ориентирана.....).
Free Soul, благодаря и на теб за линка. Впрочем, и аз засега съм се спряла на МАГ Енгланд (модел Принцес), но видях едни на Бертони и ми се сториха същите като екстри, но ми се ще да почета малко отзиви за тях, защото тези, които съм изчела за Маг Енгланд са само положителни. Колкото до тежестта, не ми се стори чак толкова тежка (тази, която съм харесала, де) - 9 кг
Хайде, докато си публикувам отговора, видях, че и Presi е писала, и то за същите колички. Presi, какъв е твоят модел?

# 36
  • Мнения: 592
Здравейте и от мен момичета.Много отдавна не съм писала тук.
Искам да честитя на вече родилите мами.Желая им много здраве и бързо възстановяване.
На всички останали пожелавам леко раждане и здрави и хубави бебчета.
Поздрави

# 37
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Аз пак да се оплача - контракции може да нямам, обаче ме боли корем ужасно и пак разбира се незнам от какво Crazy Crazy Crazy Аха реша, че е контракция, пък то болката постоянна и т'ва си е. Само дето карам таткото да побелява като се хвана за корема Joy
А майчето в трамвая като за 4-ти път си е нормално, де да сме всички така бързи като нея Flutter
Отивам да слагам масата, че милото  newsm79 1dishes да отсрамя поне с вечеря eat

# 38
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
здравейте корем4ета Hug Mr. Green
4естита малка принцеска на мама Evelinka.Дa и е жива и здрава и много да я радва
добре дошли и на новите мами  bouquet
аз имам леки болки ниско долу и в кръста  Sad утре съм на консултация и ще видим какво ще каже док  newsm78 също така ще говорим пак за датата за секциото и ве4е утре трябва да е ясно кога ще е.която и дата да каже ние с майка ми след коледа заминаваме за другия остров за да бъдем спокойни 4е няма да стане нещо.поне да сме до болницата.така 4е най вероятно от 26 нататъка ще липсвам.е хайде лека ве4ер от мен и стискайте зъби 4е маи се запо4на ве4е бебешорския дъжд Mr. Green  bouquet

# 39
  • Варна
  • Мнения: 248
 При нас събитията се развиват с бясна скорост - от сутринта не съм се навъртала и гледай какво оживление....

 Добре дошли на новите майчета, както и специални поздравления на Анита- стискам палци всичко да е наред и много се радвам, че и ние си имаме майче с близнаци  Hug

 ЕДНО ГОЛЯМО ЧЕСТИТО НА ЕВЕЛИНКА И МАЛКАТА СЛАДУРАНА АЛИНА!!! Здраве, щастие и късмет и на двете и скоро да са си вкъщи... Дядо Коледа ще трябва да приготви и още едно подаръче за новия член на тяхното семейство!!! Супер!!! Сега като казахте кога и е термина малко ме хвана страх, ама  Stop- толкова е вълнуващо в същото време...

 От мен на всички НАЗДРАВЕ- и да пиете по чаша винце за мое здраве, че днес съм именичка (това го открих преди няколко години от новините на един 17.декември)  Wine Glass

# 40
  • В офиса
  • Мнения: 4 019
Честита беболинка на Евелинка!

Бързо възстановяване на младата мама, а принцеса Алина да расте здрава и усмихната.
Отваряйки темата, бях убедена, че ще прочета за бебе. И така и се оказа Simple Smile 19-ти е и моят термин, лелееее.
бтв сигурно ли е за кг, че са 1.900. Малко е това, горе-долу преди 4 седмици моят юнак беше толкова.

Поздравления и от мен Анита. А най-хубавото е, че близначетата още си стоят на топло.

Ох, аз луднах. Днес съм направила 4 вида коледни сладки.  ooooh! Сега се чудя дали да не забъркам и едни коледни ореховки. Нещо не съм добре явно. А дребния от 1-2 дни е много кротък. Чак не мога да го позная. Рита си, но ги няма онези вълни, ръце, крака по корема. Дали не му е станало тясно  newsm78, или пък да скокна да му премерят тоновете  Tired
Ааа, на базара видях и ТедиВас, която изглеждаше страхотно - много жизнена, усмихната и слабичка. Не знам защо си представям, че ако аз бременея с 4-то, ще тежа 100 кила и коремът ми ще върви 2 метра пред мен. Та, много й се зарадвах, като я видях такава свежарка.


# 41
  • Мнения: 1 289
ЕЕЕЕ,вярно...
 
Честит Имен ден,Дани!
   bouquet

Аз така си бях харесала 17-ти за дата за раждане,че сега само се тръшкам на мъжо защо бебо не реши да е при нас днес... baby_neutral Ако някой ме чуе,ще помисли,че не съм добре да имам такъв зор да раждам,ама...

Мимоза ,дано си ме разбрала наистина,щото хич ме няма по обясненията....


И аз се чудих дали наистина беба на Евелинка е 1.900 кг,вижда ми се много малка-да не би да е 2.900кг.Нашия мъник в края на осмия беше 2.800... newsm78  Но важното е всичко да е наред и детенцето да е добре пък ще си навакса килцата...  Praynig

# 42
  • Мнения: 3 405
Дани, Честит Имен ден!    bouquet

# 43
  • Мнения: 276
Да ти е честит именния ден и от мен, Дани, (въпреки че, да си призная, сега разбирам за този празник). ДА си носиш с гордост името, но помни, че не името прави човека, а човекът - името!

# 44
Здравейте, майчета! Първо честито бебче на Евелинка  newsm51 Да се оправят бързо и двете и да са си вкъщи за Коледа  santa2 Добре дошли и на новите майчета  Hug Имам един въпрос - правили ли са на някого изследването диореза и имате ли предства какво е нормалното количество урина, което трябва да се отдели за 24 часа? И една голяма молба към модераторите - помогнете ми да се справя с проблема с регистрацията ми при влизане във форума  newsm17  Вече близо седмица не ме разпознава като потребител, а като гост и не виждам лентичките на останалите момичета. Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт