Мама е нетърпелива ЯНУАРЧЕ да повива!

  • 10 167
  • 287
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 099
Добито отиде на консултация днес, на съседен остров (!) - чакаме включване и се надяваме да се случи най-доброто и за нея, и за нейния беб!  smile3521 (нали вчера споделяше за болки долу ниско+кръста...)

Хайде да я подкрепим и да й изпратим кураж и положителна енергия!  newsm17

# 61
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Добро утро Hug Аз пак самамбулствах между 3 и 4.30, обаче упорито не ставам. А сутринта една пенсия ме събуди в 7.30 та и теглих майни, че обърклала звънеца #Cussing out #2gunfire И котката ми се испишала нощеска до касетофона и сега седя злобна кат змей afwitch А днес съм на онези смешните прегледи - кръвно и тонове Mr. Green Дано всичко е ок там
За утре:
1. Ивонска
2. Стилияна
3. Цвета

# 62
  • Мнения: 260
Ето пак! Един ден ме нямаше, а колко неща са станали!  #Crazy Влизам в новата тема (пак е разкошна ним) и гледам - вече си имаме декемврийско януарче !!!! Simple Smile
Честито на Евелинка.  Hug  Да и е жива и здрава мъничката Алина!   bouquet
Гледам, че и близнаци ще си имаме. Най-накрая и в нашата януарска групичка  Grinning
Боже,като си помисля, че отсега нататък все повече ще зачестяват тези изненади....

# 63
  • Мнения: 175
Здравейте!
Честито на Евелинка!!!! Да и е жива и здрава бебката!!!! smile3525
Добре дошли и на новите майчета!!! Hug
Аз сега се излюпвам, вчера празнувахме рож.ден на татито!
Да ви се похваля - взехме и количката вече и съм екипирана напълно!!!!
Пожелавам на всички много щастлив и усмихнат слънчев ден!!!!!!!! Hug Hug Hug

# 64
  • София
  • Мнения: 6 803
Добро утро!
Мен се опитва да ме ловне някакъв вирус, ама няма да му се дам.  Naughty От вчера следобяд ми е едно отнесено такова, леко гадно на корема и главата и ми се спи постоянно. Tired Така че утре не ме чакайте, ще пазя топлото вкъщи.

# 65
  • Мнения: 131
Добро утро:)
гледам си имаме вече и нетърпелива девойка  Wink ох момичета не остана че започна и страх даже да ме обхваща. Хем искам да си го видя детенцето хем ... така като незнам какво ме чака ..

# 66
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Какво оживление настана ей Party Party Party Party

Добре дошли на новите мами,поздравления на мамата с близнаците/ей, третото ще го докарам на близнаци ,да знаете Mr. Green/

Да ни е живо и здраво новото бебе  bouquet  bouquet

Аз да ви кажа съм като пребита Sick Два дена геройски се държах за базара, да же изглеждах прекрасно/по думи на очевидци Embarassed/

Базара мина добре,вчера беше по-слабичко от събота,но пак сме доволни - важното е ,че целият ни труд не отиде на празно,събраха се около 6000 лева /от двата дни/за децата,които сега ще използваме по  възможно най-добрият начин за тях Hug Още веднъж благодаря на всички,които ни уважихте  bouquet/Викс,извинявай,че вчера не можах да ти обърна внимание,но не исках да те доближавам много много заради хремата, а и точно тогава беше някаква лудница,както забеляза Crazy/
На останалите - идва Великденският ни базар, и ако пак ще е в Южният парк ви чакам всички с количките там Mr. Green Mr. Green

Та, след като си смърчам ,кихам два дена,пия тонове хапове,и стоически издържах/ а,да ви кажа снощи и на театър бях-гледайте Красиви тела,в Сълза и смях, за 6 жени,едната от които бременна,много е свеж и готин Mr. Green/, моят младеж не спря да ме бута през целият театър Party Mr. Green,седях като.....бременна Mr. Green,после с приятелката ми на винце и салатка,абе с две думи добре си завърших двата ползотворни дни на базара Crazy Laughing Laughing Laughing

Но днес....ех, днес....след като снощи си легнах в 1,30/прибирах играчките на Алекс,е цял ден бяха сами с дядо си и в къщи беше екшън голям #Crazy Crazy Crazy,поизчистих, докато се отчетем и в нашата си тема за базара, и то ста Crazyнало сутрин/, та днес......съм си прилежно болна,както си трябва, и съм още в леглото..........нетипично местоположение за мен Outta Joint #Crazy  Но ,както се казва,луд омора нема.....ще се правя на болна още малко, и ставам да си изпия хаповете, и да поемам към славният ден - трябва да ходя на лекар,да се разправям за мебелите, да ходя до КОМО за други мебели/за зимната ми градина/ и т.н, и т.н..... Crazy

Алекс, днес ми е по-добре и го пуснах на детска градина/след голямо 4удене newsm78/, но той настояваше Mr. Green Дано не ни повтори, а аз преди всичко ме е страх да не го разболея отново,седейки си в къщи с мен Sad

За утре много ми се иска да дойда, да ви видя кви сте станали дебели Mr. Green Mr. Green Mr. Green,ама ако преценя че съм заплаха за вашето светло бъдеще,ще се спра............както каза Ивонски, с малкото ми останало здрав разум Mr. Green

Айде сега, отивайте да си бременеете,че малко ви остава/абе тъкмо взе да ми харесва,и сега ще свърши Sad/ И се усмихвайте..........точно така Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 67
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Добро утро!
Мен се опитва да ме ловне някакъв вирус, ама няма да му се дам.  Naughty От вчера следобяд ми е едно отнесено такова, леко гадно на корема и главата и ми се спи постоянно. Tired Така че утре не ме чакайте, ще пазя топлото вкъщи.


Аа,на теб не ти се разрешава сега да си болна - нали раждаш след 3 дена Mr. Green Пий си чайовете, и хич не се оставяй да се разболяваш,ще онзи  с голямата пишка,кога ще го вадят,а,ако майка му се натръшка сега Crazy Crazy

# 68
  • София
  • Мнения: 6 803
Ей, супер значи! 6000лв не са малко пари, всичките за Доганово ли отиват? Всъщност там децата от новородени ли са, или от 3г. нагоре? Че сега след малкия не смятам никакви дрехи да пазя и мисля да ти ги дам, да им намериш подобаващо място, някъде, където ще послужат. Иначе с мъжа ми, вчера ни хрумна, че за следващия базар ще е добре, да направите нещо като ваучери/картички/благодарствена грамота  , да речем на стойност 5лв, 10лв и т.нат. и ако някой иска да даде някой лев, за идеята, а не си харесва нищо, да може да го направи. Защото ние вчера едва удържахме малката за 30сек, за да вземем нещо...ако го имаше този вариант щеше да е по-лесно. И другото, което на него му хрумна беше, че ако из целия базар /коледния/ имаше по 3-4 маси с такива "ваучери", може би повече хора, които не знаят за базара са щели да се включат.
Иначе знам, че не ми се полага да боледувам, за това до четвъртък ще пазя къщата, да не вземе да хукне на някъде.  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 1 289
Добро утро  newsm46

Аз снощи се загледах в едно предаване и съм заспала  Sleeping  А свкър ми като отиде на работа се преместих в неговата спалня  smile3524  А мъж ми не може да ме намери след това,само обикалям леглата   tiptoe  

И да ви кажа честно два дни само се ядосвам на калеко ми за детското легло  smile3514   Изобщо безотговорна работа от всякъде-щеше да е готово в четвъртък,после в събота или неделя.... smile3527  но още нямам легло.Добре,че  в петък мъжо е отишъл при него ,за да го почнат изобщо  1crib и сме разтурили спалнята и ми е безпорядък заради това пусто легълце...Верно,че има много работа и той,ама остана само да се сглоби кошарката,а е за 1-2 часа работа както той сам ми каза.... smile3511
 
Айде стига съм се ядосвала... newsm61 Сега ще пийна чай или кафе  morning и пак пред ТВ.  tvДобре,че мъж ми не ми е взел ключовете да не излизам...забрани ми до магазина да ходя даже...сигурно после ще се обади да ме провери   phoneuu
 
Хайде лек и спокоен ден...И който реши да ражда  newsm17  леко и безпроблемно раждане...

# 70
  • Мнения: 276
Добро утро и от мен! Аз вече сложих да готвя и сега ще се правя красива, че днес съм на доктор. magnoliamm , браво за събраните пари!  smile3501Доколкото разбрах, ще има такъв базар и в Пловдив - знаеш ли кога, да го посетим? Klemy, да се оправяш, че след три дни ти предстоиш да раждаш (и то не кой да е, а зетчето!) newsm51  mimi_81, ние май ще пропуснем Асеновград днес, щото мъжото още спи и не мога да го събудя и после от 2 ч съм на лекар, а после трябва да отида и до работата да си занеса болничния и сигурно ще стане доста късно. Всъщност, до колко часа работят тези магазини, имаш ли представа?

# 71
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Аз тръгвам на преглед и незнам защо  ми е страшно притеснено, направо ме е хванала ужасна нерва и ме свива под лъжичката Sick
Magnoliаmm поздравления за успешния базар и пак много съжалявам, че така и не успях да дойда Embarassed
Хайде изчезвам, стискайте палци вътрешното ми притеснение да е неоснователно

# 72
  • В офиса
  • Мнения: 4 019
Мимоза, ето темата за пловдивския базар: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=143640.340
Свършил е, за съжаление, но пък няма да е последен Simple Smile

Цвета   Hands Thumbsup

# 73
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Мимоза, ето темата за пловдивския базар: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=143640.340
Свършил е, за съжаление, но пък няма да е последен Simple Smile

Цвета   Hands Thumbsup


Да, Пловдивският базар свърши, но наистина няма да е последен,както казах идва Великден - така,че гответе се Mr. Green

# 74
  • Мнения: 260
Tsveta, какви са тези мрачни мисли !  Close
Дишай дълбоко и се успокой,  Sunglasses а после като се върнеш докладвай подробно за прегледа.

Общи условия

Активация на акаунт