Боя за коса - Blond52 - Клуб на блондинките

  • 43 893
  • 856
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 201
Един пост по-горе...😊😁😁

# 61
  • Мнения: 383
Хахааа аз реших, че young го пишеш по скоро в отговор на комплиментите Simple Smile За пръв път я чувам, сега търся Simple Smile

# 62
  • Мнения: 5 201
Хахаххаха, марка боя е. При нас в Русе я продават в Зази и ко. Професионална е. Не е нещо особено, но бива. Тубичка 100 мл. е около 11-12 лв.

Пропуснах да спомена ( май никой не е питал ), че смесих 12 с 9 % оксидант на око, около 2:1. Само с 12 ми идва светло, само с 9 ми идва слабо.

# 63
  • София
  • Мнения: 2 157
Аз в момента така смесвам окислителя на Oway : 9% + 12 %
Ама се оглеждам за друга марка, че нещо цената  стана доста висока...

# 64
  • Мнения: X
Съжалявам за невежеството си, но как използвате олаплекс и кой олаплекс слагате в боята?

# 65
  • Мнения: 383
Аз в момента така смесвам окислителя на Oway : 9% + 12 %
Ама се оглеждам за друга марка, че нещо цената  стана доста висока...

А този на oway е по-хубав ли? (и аз се извинявам за невежеството:) )

# 66
  • Мнения: X
Здравейте! Има ли дами на кичури? Писна ми на 10 дни да боядисвам корен и си съсипвам косата. Какви кичури ви правят? Шапка или фолио? Може ли снимки?

# 67
  • София
  • Мнения: 2 157
Аз в момента така смесвам окислителя на Oway : 9% + 12 %
Ама се оглеждам за друга марка, че нещо цената  стана доста висока...

А този на oway е по-хубав ли? (и аз се извинявам за невежеството:) )

Не мога да го сравня, защото ползвам окислителя със същата боя на Oway.

# 68
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Намерих нещо много красиво за моите очи.
Номерата на боята, ок, ясни са, обаче, какво трябва да значи това ох20, ох30 и т.н.?

# 69
  • Мнения: 178
Може би процент оксидант?

Намерих нещо много красиво за моите очи.
Номерата на боята, ок, ясни са, обаче, какво трябва да значи това ох20, ох30 и т.н.?

# 70
  • Мнения: 14
Момичета някоя от вас ползвала ли е l'oreal majirel high lift ? Дали би се справил този продукт с тъмен корен ? На снимката изглежда почти черен, но е по-скоро шоколадово кестеняво.  Приемам и препоръки за други бои 😊

# 71
  • Мнения: 101
Nightflower - Аз съм на кичури Simple Smile , в корена е естествената ми коса . Качвам снимки щракнах ги на момента , извинявам се за мазните ми корени ( в къщи с децата …) . Мисля след 2-3 месеца да вдигна малко кичури . Тонирам с лилави шампоани. Отзад на тила имам по оранжавеещи участъци , беше дълга и след скъсяване русото се изряза . Но не бързам да ги оправям.


# 72
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 780
Аз съм на кичури, но боядисвам корени с Фармавита 6.07 с 6 процентен оксидант.

# 73
  • Мнения: 2 685
Някоя да е ползвала новите шампоан и балсам за руса носа на Neuma, че сега видях как ЗР ги рекламират.

# 74
  • София
  • Мнения: 6 040
Някой има ли опит със силно изсветляващите цветове на Ланза?

Общи условия

Активация на акаунт