Я, да ви питам, как носите боди? С или без?

  • 15 005
  • 187
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 196
Аз като натурален невежа да попитам - а бодитата, които са си предназначени баш за бельо (говоря за тези дантелените) пак ли ги носите с прашка? Щото моите не са бельо, а по-скоро тънки блузки, които слагам под по-разголени и къси пуловери...
Аз имам едно такова боди - бельо,ама и под него слагам прашки.
 То самите копчета се поставени върху едни такива твърди работи,знам ли ги как се казват,ама много твърди за туй нежно място. Blush

# 16
  • Мнения: 1 043
Аз като натурален невежа да попитам - а бодитата, които са си предназначени баш за бельо (говоря за тези дантелените) пак ли ги носите с прашка? Щото моите не са бельо, а по-скоро тънки блузки, които слагам под по-разголени и къси пуловери...
Аз винаги слагам прашка отдолу,без значение от вида на бодито  Peace

# 17
  • Мнения: 3 360
Винаги с бельо отдолу Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 1 626
И аз винаги слагам прашка под бодито-прашка  Grinning

# 19
  • Мнения: 177
Някак си не върви от хигиенична гледна точка да сложа бодито беz бельо. винаги отдолу слагам праШка.

# 20
  • Мнения: 1 063
Нося го с бельо, модел боди-прашка. Закопчалката му не е точно отдолу, а по-скоро отпред, много е комфортно. Удобно изработен.

Последна редакция: нд, 17 дек 2006, 12:03 от Ив

# 21
  • Мнения: 5 140
Да нося го с бельо задължително.

# 22
  • Мнения: 492
Винаги с прашка нося бодитата, независимо дали са на тънка презрамка(тюлено) или памучно с дълъг ръкав!

# 23
  • Мнения: 2 161
Бодито е любимата ми дреха.Нося го от 13-14 години.Имам с дълги ръкави,с къси,без ръкави.Различни материи,абе повече бодита имам отколкото тениски например.Нося го само върху бельо.

# 24
  • Мнения: 286
И аз винаги нося бельо-прашки под бодито,което също е прашка.Най-малкото така е по-хигиенично  Peace






 Peace

# 25
  • Мнения: 1 813
Моите бодита са с дълаг ръкав,без поло,с бикина,иначе не виждам смисъл. Тези,които са с прашка са прекалено изрязани и пак половината кръст ти е отвън. Нося прашки отдолу  Peace

# 26
  • Мнения: 2 152
Ами щом не ти харесва с бельо, сложи на самото боди ежедневна превръзка и си готова Peace

# 27
  • Мнения: 1 243
Лелеее,а аз си мислех,че съм единствената ,която я прави тая шашма и даже съм си мислила,че ако не дай си боже ми се случи нещо и ме видят как нося отдолу един чифт килоти,а отгоре боди -много ще се изложа  ooooh! То иначе аз всеки ден трябва бодита да пера...де ще му излезе края  Mr. Green

# 28
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И аз винаги нося бельо-прашки под бодито,което също е прашка.Най-малкото така е по-хигиенично  Peace

И аз така. Виж, за ежедневни превръзки не съм се сещала, но пък и те не са ми особено удобни.

# 29
  • Мнения: 2 956
Слагам прашки под бодито-иначе ми убива,абе неконфортно ми е някак. Wink
И аз...убива много гадно...а даже сега през зимата ,когато нося чорапогащник ,бодито го закопчавам и над чорапогащника  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт