Пъзели - юбилейна тема 50

  • 22 473
  • 766
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 1 939
Не е задължително защото са нестандартни части. Дай снимка да помагаме Simple Smile

# 91
  • Мнения: 424
Очаквате ли обзор на деня? Simple Smile
Голямото редене, vol. 2
Далеко сме още от снимка на пъзела. Наредихме има няма 1000 - 1200 парчета.
Не е спорен и това е! Единственото хубаво нещо е, че ни събира. Шегувах се, че сме като английските бабички - имаме си вече клуб по интереси и за раздумка 😊
Липсваха ни Oля и Хепи! За сметка на това, получихме подкрепа от Eleyn!
А, и добрата новина - отборът на Бг мама за Световното е вече от трима! Очакваме и четвъртия! 🙂

# 92
  • гр. София
  • Мнения: 1 609
Да, за съжаление не можах да дойда. Добре сте напреднали, значи при третото редене ще е готов Simple Smile

# 93
# 94
  • Мнения: 713
Напредваме. Stuck Out Tongue Winking Eye

Благодаря ви, супер си беше, пак се посмяхме.
2023 ще го завършим!

# 95
  • София
  • Мнения: 8 603
Един Блубърд от мен


Мария62, значи си готова с рамката Simple Smile Кобъл хил са едни отнай-приятните с нестандартни части, свикнеш ли му малко, направо няма да разбереш кога си го наредила Simple Smile

Продавам ето тези - ако някой си хареса нещо, да казва:
Скрит текст:
Pomegranate
Eurographics
Galison
Bluebird
White mountain (утре го довършвам)

# 96
  • Мнения: 4 086
Довърших тази вечер новия трефл. Много приятно съм изненадана от качеството, бих казала, че много прилича на новата серия на Black Sea

# 97
  • Варна
  • Мнения: 36 831
Сладкарницата на Corner piece. Не беше много лесна. Да му мисли Йоана Simple Smile

# 98
  • София
  • Мнения: 8 603
Много прах в кутията, иначе всичко окей

# 99
  • Мнения: 4 086
Highspeed, обаче изглежда супер. Ще се заредя с нерви Simple Smile

# 100
  • София, България
  • Мнения: 5 612
Чудесни пъзели сте показали, момичета!

Искам специално да благодаря на Весето за чудесната възможност да се съберем и да редим заедно. Вчера точно ни бяха потънали гемиите и дойде Eleyn, която за  1час нареди повече, отколкото аз за двата дни. Joy

# 101
  • София
  • Мнения: 892
Мона Лиза, чак пък... То като около половината е нареден е по-лесно да намериш парченце сред останалите и да сложиш.

Аз като си затръгвах от седянката вчера и ми бухнаха три пъзела в ръцете. Като се прибрах, чинно наредих първия - с Дядо Коледовците.



Той има скрито послание с буквички, но единственото, което успях да подредя е следното (а, дали е така, някой друг има ли идея):

# 102
  • София, България
  • Мнения: 5 612
О, Eleyn, разсмя ме с глас на надписа!
Какво стана с датата за сватбата? Ще го бъде ли световното? Доколкото разбрах вчера вече има трима участника и то сериозни, мисля че имаме шанс за достойно класиране на финалите.

# 103
  • София
  • Мнения: 892
Мъжа ми го поправи. Било Seasons greetings! Joy Joy Joy
Моето е по-хубаво пък!

# 104
  • Мнения: 340
Коледната къщичка е готова 🙂 Харесва ми да редя такъв тип пъзели

Общи условия

Активация на акаунт