Можете ли да опишете отиващата си година с една дума?

  • 21 168
  • 264
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 377
Средна хубост.

# 76
  • Мнения: 2 642
Първото, което ми дойде на акъла, когато прочетох темата беше - гадна. Поредната.
В супер застой съм в професионален план, пълна дупка в здравословно отношение…
Но имаше и хубави моменти. Срещнах добри хора, завързах много близко приятелство, което ми е много важно.
Близките ми са живи и здрави.
Тъй че винаги може да е и по-зле, но се надявам, че новата година ще ми донесе повече положителни емоции. А и тъкмо вчера станах на 40 г. и се надявам новата декада да ми е по-добра от 30-те… 😁.

# 77
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Секс.

# 78
  • Мнения: 11 605
Тежка. 🖤

# 79
  • Мнения: 2 579
Неописуема.

# 80
  • София
  • Мнения: 2 856
Необичайна. С обрати. Всякакви. Но като цяло не беше лоша.

# 81
  • Варна
  • Мнения: 79
Смотана.

# 82
  • Мнения: 59
Лоша, почина татко.

# 83
  • Мнения: 50
Растеж.
Постигнах много неща, за които само си мечтаех - намерих си работа по образованието, преместих се в огромен град, имам добри приятели около себе си. За първи път успях да се забавлявам, без да се притеснявам постоянно за всичко.
Надявам се следващата година да е още по-добра, да продължа да се развивам и да постигам целите си.

# 84
  • Мнения: 44
Годината беше много тежка.

Нито в професионален, нито в личен план имах успех. Всичко, което започвах, се проваляше. Загубих чичо си неочаквано, здравето на майка ми не беше добро и моето здраве също не беше ок.

Нямам търпение да свърши годината. Дано следващата година е по-добра, здрава и щастлива!. Hands Pray

# 85
  • Мнения: 1 587
Спокойна (пожелавам си следващата ако не е по-добра, то да е като тази)

# 86
  • Вестерос
  • Мнения: 38 383
Дъщеря ❤️

Това е моята 2022 година. След ужасната 2021, през която баща ми си отиде само на 58 години, тази 2022 година ме дари с надежда и любов.

# 87
  • София
  • Мнения: 1 216
Спокойна

# 88
  • Варна
  • Мнения: 10 658
Рак...
За първи път пиша думата...
Не съм я изричала на глас...

Тотален психически срив...

Пълно, тотално отвращение от здравната система в България...

Като се започне от лекарите - хирурзи, образна диагностика, онколозите, лаборатории, професори, доценти, та стигнеш и до администрацията в болниците...

Няма област в здравната система в България, която да не псувам каруцарски, няма...
До такава степен ги псувам, че на майка го отнасят всички...

Всичко това ме запрати, принуди, да продължа лечението в друга държава, която не харесвам, никога не съм я харесвала...

Но лекарите в тази нехаресвана от мен държава ми върнаха надеждата, че няма страшно, ще мине, ще се оздравя...

# 89
  • Мнения: 1 063
Започна и завършва по болниците 🙁 Загубихме любим роднина,не намерих работа,остарях....Кофти година😔

Общи условия

Активация на акаунт