Кога вече не можехте да си режете ноктите на краката сами?

  • 3 748
  • 116
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 360
Хахаа,справях се някак Blush и то самичка Joy

# 91
  • Мнения: 155
Качих 14 кг., но коремът ми беше доста голям. Въпреки всичко до последно сама си правех педикюра. Даже се лакирах с ярко червен лак. Като съм бременна да не съм нещо по-грозна.  Laughing Беше лято и с чехли и сандалки без перфектен педикюр накъде. Даже са ме питали как успявам, ама пусти инат. Не исках да ходя на педикюр. Просто исках да си докажа, че мога да се справя. Като легнах на масата за операцията анестезиологът беше голяма скица и той ме пита дали сама се грижа за това. А аз му викам: "Докторе давайте по-бързо, за да видя най-накрая как ми изглеждат пръстите на краката без да се налага да се свивам"

# 92
  • Мнения: 1 382
Сама си се оправях, въпреки, че точно под нас имаше студио само за педикюр

# 93
  • Мнения: 6 461
През първата бременност определено трудно се справях с огромния корем.Добре ,че мъжО помагаше. Mr. Green
През втората бременност се справях сама ,а и корема ми беше много по- малък.

# 94
  • Мнения: 1 273
И досега се справям добре Rolling Eyes (абе режа си ги сама ама за повече неща май нямам сили #Crazy)

# 95
  • Мнения: 1 212
Хм......при мен 6 ти месец всичко беше шест!  Wink
Грижи с нокти : цък, не......
Виж 8 мия беше ад.....аз обувки не можех да си обуя, да не говорим за нокти на крака да срежа ! #Crazy #Crazy #Crazy

# 96
  • Мнения: 1 101
Не съм имала подобен проблем......
В деня преди секциото сама си направих педикюр  newsm03

# 97
  • София
  • Мнения: 1 043
Коремът ми е огромен (от време на време ме питат само едно ли е  Joy), но все още се справям сама.

# 98
  • Мнения: 1 910
Нямаше такъв момент.  Wink И с обувките нямах проблем. А свекървата все питаше дали не са близнаци, нали корема ми стана бая голям.  Laughing

# 99
  • Мнения: 7 186
Никакъв проблем нямах, сама си правих педикюра до края и ноктите си лакирах през цялото време. С малко по- алтернативни пози става работата. С епилацията също се оправях сама.

# 100
  • Мнения: 948
До края сама се справях. Hug

# 101
  • Мнения: 2 022
Много е индивидуално, зависи от физиката на жената и самата бременност. За мен последните месеци беше абсолютно невъзможно.

# 102
  • Мнения: 2 271
Ами аз си ги режех до края на бременността сама.И всичко останало правех сама!Качих само 10кг,което е от голямо значение!

# 103
  • Мнения: 8 917
Аз едва започвам 6 месец, а вече ми е доста трудно да се справям с поддръжката на педикюра ми..... #Crazy Направо незнам как ще я карам по- нататък!!!  newsm78 Ако беше лято няма проблем, ама сега като мине известно време и сте почнат да ми стягат ботушите.... Joy Joy Joy
Не ми е било проблем.

# 104
  • Мнения: 619
до последно си ги режех самичка. Peace

Общи условия

Активация на акаунт