Какво направих днес за себе си? (тема 15)

  • 41 213
  • 756
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 389
Бяхме на покупки и обяд с голямата дъщеря в съседен град.Купих си риза и панталон.

# 736
  • Мнения: 24 616
Снощи един час говорих по телефона с приятелка.
Днес ходих на маникюр за да имам извинение да не слугувам цял ден, а и домашните да се включат
Хапнахме на слънце и сега слушам птичките как пеят с кафе в ръка, а другите спортуват наблизо

# 737
  • Мнения: 7 219
С много молби си изпросих едно ходене до Созопол 😁🥳🥳

# 738
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 553
Помогнах си в приготовленията за утрешното голямо парти. ММ се шегува, че съм поканила половината село. Мне, само 25 човека Simple Smile Сестра ми ще удари едно голямо рамо и се надявам да няма издънки.

# 739
  • София
  • Мнения: 5 247
Възкресна служба!

# 740
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 682

# 741
  • Мнения: 6 943
Пробрахме се от ваканция, огледах си цветята и си направих един топъл чай. След малко ще скокна за една съвсем прясна марулка или ще пратя мм с колелото.

# 742
  • София
  • Мнения: 200

Страхотно лате и разходка с дъжд. Беше свежо

# 743
  • Мнения: 1 595
В работно време, докато няма хора си направих едни упражнения за университета. Важи ли? 😅😃

# 744
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 553
Важи, аз също отметнах куп работа Simple Smile После направих дълга разходка и си купих нови слънцезащитни кремове.

# 745
  • Мнения: 554
Маникюр.
Обадих му се да се извиня, че оплесках адски много всичко и се надявам някой ден да ми прости. Имам сълзи в очите, липсва ми, но след този разговор ми е една идея по-леко, ако изобщо може да ми стане по-леко в момента.

Последна редакция: пн, 17 апр 2023, 21:38 от Мariya

# 746
  • Мнения: 6 943
Мariya всичко ще се нареди. Дали така или иначе ... все ще се нареди, живота е хубав, пролетта е хубава Simple Smile
Аз днес си посадих едни мушкати и индрише, които си чупнах през ваканцията . Сложих специална почва, вода и стискам палци да се хванат.

# 747
  • Мнения: 328
Бяхме при нашите да празнуваме заедно великден (вчера бяхме при родителите на мъжа ми).

Последна редакция: вт, 18 апр 2023, 14:58 от *Emerald

# 748
  • София
  • Мнения: 200
Последен почивен. Истинска почивка. Само си измих косата,пренаредих гардероба,освежих пердетата. Хубаво ми е,но утре ….

# 749
  • Мнения: 6 943
Днес косата ми е станала много добре! Не съм свикнала тук да е така, защото водата е тежка и калгонитът се лепи по косата и я прави и нея тежка . Но днес се събуждам и гледам всякакви къдрици във всякакви посоки Simple Smile  Май ще е от нов шампоан и балсам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт