вашият класически хомеопат във Варна

  • 242 512
  • 943
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 2 096
toffifee днес се засякохме при Х. .. Марти е прекрасен, но верно ти изглеждаш много уплашена.. според мен това което сте изживели дава основание да се притесняваш.. но реално проблемът ви е лечим с хомеопатия.. ако се притесниш можеш да го зведеш да го преслушат в спешен и после да звъннеш на Х. ако са ти казали нещо притеснително и да отреагирате навреме.. принципно обаче е малко вероятно да стигнете до болница пак, ако продължите да се лекувате с хомеопатия.. предстои ви да извървите дълъг път и за да изградиш повече доверие в хомеопатията е хубаво да попрочетеш повече за принципите на действие и други статии по въпроса.. в "инфорамтивно за хомаопатията" има някой основни неща..

# 331
  • Варна
  • Мнения: 3 271
Toffifee, все едно говориш за моята Маги, при нас проблема е същия - бронхоспазми.. Бяхме влезли в порочен кръг, урбазони, вентолини, болници... От ноември насам сме при Хаджиева, детето се повлиява много добре. Пак прави спазми, но минават сякаш по-леко, а и аз самата си промених мисленето и начина на действие. Знам че като за първи път ти е трудно да изтърпиш, но при нас например - даже и урбазона не повлияваше мигновено, пак се влачеше детето със спазъм с дни. Много е важно и твоето поведение, да не внушаваш твоя страх на детето, спазмите и пристъпите са и израз на страх. Да не задълбавам повече тук, ако искаш пиши ми на лични, с радост ще ти отговоря или помогна с нещо ако мога.

# 332
  • Мнения: 313
Благодаря Ви момичета! Помогнахте ми и да прочетох статиите за хомеопатията, бях ги чела преди време но нищо не съм запомнила. Наистина човек е важно да е наясно какво прави и да се интересува на момента Simple Smile
Марти е по-добре тази вечер  Praynig

# 333
  • Мнения: 382

[/quote]И аз съм потресена от Костадинов.
Било ми невъзпитано и разглезено детето.А то изнервено от чакане милото,уплашено...
Не ни помогна...
Аз съм била при Къпинчева-не съм доволна.

Сега къде да се запътвам.....
[/quote]

Мога да препоръчам д-р Теодора Грънчарска.

# 334
  • Мнения: X

Мога да препоръчам д-р Теодора Грънчарска.

Къде се намира кабинетът и, има ли много пациенти, много ли се чака?

# 335
  • Мнения: 301
Е, да д-р Костадинов не е от най-любезните лекари, нито от евтините, нито много обяснителен, (нито пък чакането ми е голямата страст - ненавиждам го)....  Но ако погледна през изминалата година колко рядко ни се е налагало - не повече от 6-7 пъти по 30лв - направо песен! Без да си тъпча детето с химии и боклуци, а и винаги му дава точното лекарство, така че имаме голямо подобрение още на следващия ден!

# 336
  • Варна
  • Мнения: 435
Записче да ви следя  Wink

Две въпросчета:
1. Някой има ли отзиви за доктор Галина Калушева - класически хомеопат в МЦ Младост.
2. Има ли някой от изброените тук хомеопати, който да е и личен лекар newsm78

# 337
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Здравейте!
Реших и аз да се отчета в тази тема,макар че в началото бях посочила името на педиатърката ни,която не е точно класически хомеопат,а основно изписва хомеопатия.
Та...по нейна препоръка,първо ходихме при д-р Джеджев,като детето беше с РУЕ 48 и педка долови хрипове  в дробовете,но той ми каза спокойно,няма нищо обезпокоително Rolling Eyesпри тази утайка..не съм свръх грамотна в мед.отношение,но за мен този резултат си беше притеснителен.Изписа ни хамомила и каза да я пием поне 7дни.Детето обаче се влошаваше и направихме пневмония.Следваха инжекции и невероятен стрес за детето.Тогава той беше на 1г. и 10мес.През зимата детето беше перманентно болно.Посещаваше ясла и бацилите бяха наоколо постоянно.Имахме 2 сериозни отита,ангина,пневмония,бронхити,доста уголемена трета сливица.
Миналаото лято решихме да пробваме д-р Костадинов и неговото лечение.Детето беше с една постоянна кашлица сутрин,която си беше и зиме и пролет и лете...ад Rolling EyesКриси така се давеше от секрети,че чак повръщаше.Август посетихме доктор Костадинов за пръв път.Първоначално ни разпитва не повече от 15мин и ни взе 70лв.Даде ни 3-4 вида хомеопатични,като трябваше да пием ените,след това дугите и накрая третият вид.Нямаше кой знае каква полза.Но...септември бяхме на почивка в чужбина,а малкият остана тук при баба си и дядо си.Разболял се.Бил с кашлица и обилни секрети.Завели го при Костадинов.Той дал хомеопатични,които не му помогнаха особено.Върнахме се от почивка,но детето не беше никак добре...заведах го отново.Докторът ни даде Медоринум,при което аз му го дадох незабавно и като се започна едно кашляне в колата....имах чувството,че ще мус тане нещо на детето.После го заведах при баба му(аз трябваше да съм на работа на следващият ден и тя трябваше да го гледа),която е много спокоен човек по принцип,но жената ни звънна няколко пъти,че детето кашля.Казахме,че лягаме с телефоните до главите си и ако се наложи,ще го вземаме през ноща и ще го водим в Спешен кабинет.На сутринта не можех да повярвам,че баба му не се е обадила.Звъннахме и жената каза,че детето е спала много добре.Въобще не е кашлял.Явно вечерта е изхвърлял секрети.(дори повръщаше).Криси се оправи за 2 дни.Не ожех да повярвам.Декември бяхме с ангина,но д-р Костадинов го нямаше на работа.Давах му от останалите ми хомеопатични от Костадинов,но нямаше полза и стигнахме до АБ.Обаче след 10 дни ангината ни повтори.Слава богу док беше тук и ни излекува....имахме си гнойни налепи,които и педка видя,а след лечението на Костадинов,още на 2-ият ден те изчезнаха.Той успя да ни излекува и прословутата сутрешна кашлица,която ни мореше 2 години близо.де факто от февруари до сега,детето е боледувало само 1път и Костадинов отново ни помогна Hug  bouquet
И аз съм на мнение като повечето мами,които го посещават,че това чакане изнервя,неговото отношение е странно,но е факт,че многократно ни е помагал,за което съм му безкрайно благодарна!  bouquet  bouquet

# 338
  • Мнения: 698
Здравейте.
Някой има ли координатите на д-р Ганковска?

# 339
  • Мнения: 212
Може ли да ми кажете точните координати на др Кремена Хаджиева? В нета намирам 2 адреса - ул. Сава Доброплодни 7 и още един -  ул. Христо Попович 15? Кой е актуалния? Знам, че е в Ботева градинка, но и двата адреса са по-скоро зад централна поща.

# 340
  • Мнения: 695
Проверих и двата адреса в бг мапс, но не ми изглежда да е нито един от тях. Кабинетът й сега е до Ботевата градинка, влиза се от ул. Бенковска в уличката в дясно точно преди градинката(ако се върви по посока пазара), след това пак първата в дясно и кабинетът е в блока там. Не знам коя улица се води.

# 341
  • Варна
  • Мнения: 3 271
И аз незнам точния адрес, но ето сложила съм ти едно кръгче за ориентир: http://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=f4b4dc6c13b7a3d823625d0e5c6ca13e&tip=1
На пресечката на ул. Хр.Попович и Жолио Кюри. Тя е на 1-я етаж, има табела с името й на прозореца.

# 342
  • Мнения: 313
Точният адрес е ул. Христо Попович 36Б, ет.1, ап.1
И ние сме при нея  Peace

# 343
  • Мнения: 212
Благодаря ви, много сте мили.  Hug

# 344
  • Мнения: 13 512
Записче да ви следя  Wink

2. Има ли някой от изброените тук хомеопати, който да е и личен лекар newsm78

от какъв зор добър хомеопат ще става личен лекар? Кой ще му плаща по 25-50-70 лева за преглед? Има разни ,които са карали боаронски курсове, но те е по-добре да не се пробват изобщо
Иначе- хубаво би било да си ходиш на хомеопат по Здравна каса:-)

Общи условия

Активация на акаунт