Търся електронна книга - 41

  • 93 964
  • 859
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 159
Дали вече я има в електронен вариант книгата на Рина Кент "Империя на желанието"?
Има я,да.

А аз не мога да си я купя (всичко си ми е наред). А я чаках с нетърпение да я пусна в ел. вариант ☺️

# 196
  • Мнения: 2 112
Здравейте, търся книгата "Пролетен сняг" на Сара Джио?

Скрит текст:

Имате поща.

И аз ще помоля . Благодаря

Скрит текст:

# 197
  • Мнения: 331
Здравейте
Прегледах, но не откривам Историята на изгубеното дете на Елена Феранте, последната книга от тетралогията.
Намерих един линк в предишна тема, но в него няма нищо
Благодаря

https://mega.nz/file/3pERVRhD#CAt8gneON_UqEv8us5aV6IzKJnZ6EnsCiR7LIVXFYdY

# 198
  • Мнения: 5 308
Дали някъде се намира "Бащата на другия"? В читанка намерих друга книга от автора, но тази я няма.
И да благодаря и аз на Sonya.J.I. за Вода за цветята Simple Smile

# 199
  • Мнения: 196
Здравейте, на някой случайно да му се намира копие на български на “Изгарящият Бог” - Р. Ф. Куанг? Слушах я в Сторител и съм накрая, но ми изтече абонамента и не успях да я довърша... ilievaekaterina@yahoo.com

# 200
  • Мнения: 1
Здравейте, търся Устои в пламъци на Кен Фолет. yordanka88@abv.bg

# 201
  • Мнения: 2 079
Търся: Преодоляване на зависимостта от Интернет For Dummies, автор: Д-р Дейвид Н. Грийнфийлд. Може и на английски: Overcoming Internet Addiction For Dummies; David N. Greenfield.

tinka.chainsmokers@abv.bg

# 202
  • Мнения: 754
Здравейте,
Търся “Скандалният живот на Емили Хюго” на Тейлър Рийд. Ще съм много благодарна, никъде не я открих.
Isecret@abv.bg

# 203
  • Мнения: 18
Здравейте! Търся " Мамник" 🙂

Настана някаква всеобща истерия за тази книга по форуми и страници, затова би ми било интересно да я прочета.
kamelliagr@gmail.com

# 204
  • София
  • Мнения: 7 810
Търся: Преодоляване на зависимостта от Интернет For Dummies, автор: Д-р Дейвид Н. Грийнфийлд. Може и на английски: Overcoming Internet Addiction For Dummies; David N. Greenfield.

tinka.chainsmokers@abv.bg
Overcoming Internet Addiction for Dummies - в PDF

# 205
  • Мнения: 7 102
дава невалиден адрес

# 206
  • София
  • Мнения: 2 730
Намерете в https://4eti.me/  По-гор има пак линк 

[/quote]
дава невалиден адрес
[/quote]

# 207
  • Мнения: 754
Здравейте,
Ако случайно имате някои от книгите на Зигмунд Фройд, ще се радвам да ми ги пратите.
Isecret@abv.bg

# 208
# 209
  • Мнения: 336
Здравейте!
Търся "Сенковещица" на Сюзън Денърд. Ще съм много благодарна, ако някой ми я изпрати.
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт