Коледна звезда изгрява, мечтата ни реалност става!!! - 18.12-24.12

  • 13 169
  • 373
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 284
Саша ,коя е добрата фея ,че не аз не зацепих  Hug Flutter

# 316
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Саша ,коя е добрата фея ,че не аз не зацепих  Hug Flutter
Свеки сигурно Mr. Green
Саша, така така, продължавай Peace При мен първия път без винце стана, че не близвах алкохол; втория - с бяло Crazy, че ме подведоха в компанията на мъжо Embarassed, сега пробвам с червено, че давало кръвчица, пък да видим Mr. Green

# 317
  • Мнения: 284
Да ви кажа с моята свекърва за сега се разбираме отлично ,но има причина за това тя е доста далече от мен ..Само дето като ми се обади по телефона и...ми говори половин час за неща дето не ме интересуват  Joy
Пък като се събираме за някой празник ме насърчава да пия Simple Smile

# 318
  • Мнения: 171
Саша ,коя е добрата фея ,че не аз не зацепих  Hug Flutter
ами то и аз не я знам  hahaha може би го казах в смисъл на съдбата, въпреки че няма общо с пиенето на вино  Rolling Eyes Crazy , но както казва милия "ти само глупости говориш"  Thinking
Goldie , ами не съм се замисляла за свекито  Thinking ама не мисля че е добрата фея, то че е добра добра е ама чак фея  Whistling  newsm77. ..
Megan_Blg ми тя и мойта все едно си говори  ignore2

Хубава, весела вечер на всички  travel cheers luvbed fertilization EFP preggo passifier

# 319
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Моята свекърва е готина, въпреки че е три месеца по-млада от баба ми, ама то няма и как иначе, предвид разликата ни с мъжо Mr. Green Само едно много ме дразни - че всеки път ми подмята не мислим ли за дете, че на сина и са му бая годинките вече и няма за кога да отлага Confused
Саша, аз не съм по концентратите, ама вечерта като се гаджосахме с мъжо пих една водка Crazy, може пък туй да ми е късметлийското питие и ако пробвам пак - да вземе да стане нещо Joy /боже, какви теми обсъждаме, докато се борим за мами - срааааам Mr. Green, но пък човек има нужда и да разпусне по празниците/.

# 320
  • Мнения: 284
Саша на мен все ми вика да не простудя сина и  Joy хубаво,че като им ходим на гости което е рядко в годината 1-2 пъти поне чука на вратата и не влиза в стаята иначе тогава щеше да е  #2gunfire Ама за сега само тава са ми оплакванията от нея Naughty По някога като ме ядоса Бебо и тя му се кара ,ама аз си мисля ,че е само за пред мен  newsm78
Goldie я не се притяснявай ,на мен майка и татко ме карат всяка вечер да пия по 1 чаша вино..То хубаво ще пия ,ама като човека го няма ,аз при комшията ли да хода Simple Smile Simple Smile

# 321
  • Мнения: 236
Здравейте, момичета. Преди време се включих в този форум, но все нямам време да пиша... Днес бях на преглед и отново "множество дребни фоликули" Sad Това ми е 10 посещение при тази лекарка и като чуя тези думи винаги се подтискам. Едва се добрах до вкъщи и се разплаках. Все чета че не трябва бебеправенето да ми е фиксидея, но от месеци нищо не може да ме направи щастлива. Много съм отчаяна и не знам как да изляза от този омагьосан кръг. Надявам се, да ми помогнете да преодолея депресията. Уж идват празници и трябва да ми е весело, а на мен душата ми плаче. Извинявам се, ако тона ми е малко унил, но в момента наистина ми е тъпо. Ще пиша пак, като ми се пооправи настроението.

# 322
  • Мнения: 1 792
мацки айде наздраве и от мен,аз чакам гости от пазарджик(малко късно но това не ни тревоже)И ЩЕ ПИИНА НАИСТИНА Mr. Green
сега за сънищата-преписвам дословно от съновника:БЕБЕ да сънуваш бебе значи болест;ако бебето плаче-болестта ще сподели някоий твой близък.БРЕМЕННОСТ-Предвещава грижи.
а аз за мойто свеки или хубаво или нищо Joyние вече не живеем заедно и сега е супер на една две седмици веднъж се виждаме и МНОГО СЕ РАЗБИРАМЕ Blush Mr. Green

# 323
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
MagicGR , няма защо да се извиняваш Naughty Както каза Мушморочето днес, тук сме и да споделяме тъжните си моменти, за да ни олекне; разбирам те Hug И да ти кажа да не го мислиш, по принуда не става. Опитай се да създадеш вълшебен празник за бъдещия татко и теб самата и дори и да мислиш за това, да повярваш, че по Коледа стават чудеса и ви пожелавам да си сътворите вашето Коледно чудо Hug

# 324
  • Мнения: 236
Goldie, благодаря ти за топлия отговор. Хубаво е, че има такова място и хора, с които да споделим проблемите си. Аз няма с кой да говоря по този въпрос освен с мъжа ми, разбира се. Но той пък е малко притеснителен и затворен и предпочита да избягва задълбаването в темата. Оказа се, че освен че аз нямам овулация, и при него спермограмата не беше много добра. Първоначално даже беше ужасно лоша, но втория път се подобриха нещата. Да си призная, наистина тайно се надявам да стане чудото и в нашия дом на тази Коледа. Знам, че е малка вероятността, но от самата мисъл ми става по-добре и по-празнично. Пожелавам на всички, които са натъжени - повече усмивки, на всички които са се потрудили Wink сладки бебчета, а на себе си - търпение и вяра, че са ми на свършване май.

# 325
  • Мнения: 1 436
Честит предколеден петък   smile3558, особено на тези които ще почиват до догодина. Ние и двамата с мъжа на 26 сме отново на работа  smile3515. Пуст американски капитализъм  Rage, ама никой не ме бие в главата да седя тук  ooooh!

Goldie, мила, радвам се, че кризата е поотминала  Hug С винцока си на прав път. Mr. Green И аз така се успокоявам  Wine Glass

Megan_Blg, аватарът ти е просто  Joy

MagicGR  Hug. Точно тук е мястото да се оплачеш  spoko защото почти всички са минали през тези настроения.

За свекитата, с моята добре се разбираме, ама може да е защото е на 10,000 км  Mr. Green.

Хубава Коледа на всички Hug Зачатие каза, че ние с мъжа ми нашето коледно чудо ще трябва да го правим на Нова Година Mr. Green

# 326
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Ох, MagicGR, какво да ти кажа, мъжете са доста особени на тази тема - моят все още се чуди защо приемам толкова тежко поредния неуспешен опит; не може да асимилира, че след 7 месеца точно улучване на овулация и още година преди това "през просото" би трябвало да съм забременяла, ако няма проблем. Да, но ние имаме проблем с една мацка "Финландия" Crazy - доста изписах тук и там ни е проблемът със спермограмата. А ето, той пак е на банкетче и силно се съмнявам, че пие вино Crossing Arms
Вие какво сте предприели по отношение на проблемите - стимулация на овулацията Thinking, а за спермограмата?
Juturna , моите дяволски настроения траят кратко Twisted Evil, но пък са качествени Crazy

# 327
  • Мнения: 236
Преди 2 месеца пих клостилбегит за 10 дена, и дуфастон 2 пъти ми предписваха... сега се тъпча с метфогама - това е за диабетици по принцип, но не знам що ставало и за стимулиране на фоликулите... И така си пия лекарства на общо основание и резултат никакъв. Мъжа ми нищо не е предприел засега за подобряване на състоянието на спермограмата. Той пък злоупотребява с пушенето  #Cussing out и си угажда повече с вредни храни. Но основното и при двама ни, най-вероятно е стреса. И докторката го каза. Аз ходя на аеробика да го преодолявам, а и килца имам за сваляне  Embarassed, но мъжа ми си държи всичко в себе си. Като има проблем и се затваря в черупката си с дни. Много ми е мъчно и за него, защото той също като мен силно иска да си имаме бебче. Не го е казвал, но знам че страда не по малко от мен.

# 328
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Стресът си е проблем, дано намерите начин да го преодолеете Peace; понякога си мисля, че и при нас всичко е заради стреса, хващам мъжо да чете посред нощ в другата стая, но не споделя, че има проблем и не може да спи, чак като му писне да го разпитвам признава; а той приема, че бебето ще дойде, когато му е времето без проблем /той нали е съвършен Crazy/
Миличка, пожелавам ви да се отърсите от стреса, позитивна нагласа, много любов и още мъничко търпение и ще стане Hug; желая ви го от сърце!
И търсете начини за подобряване на спермограмата, май мъжкият фактор е по-труден за повлияване, според мен - точно защото мъжете ни по-трудно се решават да предприемат лечение в тази посока Rolling Eyes

# 329
  • Мнения: 236
Благодаря, наистина вече ми е по-леко  Hug. Ще гася вече за днес, но ще гледам възможно най-скоро пак да вляза и да изчета всичко, което сте изписали Simple Smile Чудя се как досега не съм се вписала тука, че да си "поплача" на някой. Пък дай боже и да се похвалим някой ден една на друга.

Общи условия

Активация на акаунт