Коледна звезда изгрява, мечтата ни реалност става!!! - 18.12-24.12

  • 13 163
  • 373
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 163
Здравей Меджик  Hug
Нашето положение е същото (или почти) като вашето. Съкровището пуши мнооого и пие мнооого кафе. Аз имам много килца в излишък (с които подхванах за сега успешна борба, шшш-т да не чуе дявола Laughing). Стреса и на двамца ни е по много и най-вече на мен, но няма как да си кажеш "от днес не ми пука от нищо". Към това, за гарнитурка, аз съм и поодъртела повечко хихихи.
Все пак, ако си мисля само за нашите проблеми ще добавя още към вече споменатия стрес. Това, което аз правя - чета форума редовно - сутрин и вечер Simple Smile и много ми става кеф като видя поредната похвалила се с две чертички, особено когато това е момиче, което месеци наред е писало "пак дойде гадната лелка"...
В зачатие четох за витамини за подсилване на "плувците" и ги купих на съкровището - пие ги вече месец и ще видим имаше ли ефект от тях Simple Smile За сега се надявам да са били нашето разковниче, но видов ден за мен е 29.12 (егати новата година ако не е станало и този път... болки, мазало  Sick, но пък представяте ли си ако е...) Тук е мястото да помоля за колкото може повече стиснати палци Simple Smile, за които предварително ви благодаря - имам дрееебни основания да се надявам повече от друг път - нали съм си от лудите  Crazy хем не искам да се вторачвам и самонавивам, хем постоянно дебна всяко придърпване или пробождане, или неразположение, дали не са по различни от друг път - е сега "открих двете разлики" в картинките Simple Smile дано станат и повече разликите де
ох, май се отплеснах, сори Rolling Eyes но аз наистина няма с кой да говоря на тази тема..

# 331
  • Мнения: 136
Луда гъба, стискам палци! newsm10 И не само на теб, на всички имащи нужда от подкрепа! Пожелавам да сте по-весели по празниците и дано ново красиво чувство се зароди във всички вас!!!! smile3503

# 332
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Добро утро! Сядам да си пийна кафето с вас и после хуквам по задачи:

Гъбке, стискам палци Peace
Момичета, вчера се изложих с подаръка на мъжо ooooh! - в крайна сметка му взех пуловер и книга Embarassed; практичен подарък, а така ми се искаше нещо интересно да бъде, но вчера всички идеи ми се изпариха от главата.
Днес ме ме чакат последни покупки, голямо чистене и правене на торта; стискайте палци да прилича на Коледна торта Praynig

# 333
  • Мнения: 171
Goldie , на каквото и да прилича, важно е да е вкусна  Wink   cook
Стискам палци на всички за  preggo  babyuu
Да се отчета-вино вчера не пих, но много хубаво поспах   sleepuu А днес пак съм на работа  newsm66

# 334
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Добро утро и от мен. Виждам, че доста сте се омърлушили. Предполагам това е предпразнична депресия, защото и аз съм в отбора. Нямам търпение да отминат празниците и чакам новата година да ми донесе нов късмет. Писна ми вече да чакам и да броя дните до М, а после да ми се плаче. Реших за себе си - когато стане - тогава, защото иначе ще се побъркам. Толкова проблеми ни се струпаха в последните месеци, а и това че бебо се бави направо ме убива бавно. Надявам се до 30та ми година да стана мама все пак Crossing Arms. Оф, отивам да разходя кучко, че той милият вече не издържа. Толкова се радвам, че го има - запълва ми празнотата в сърцето.

# 335
  • Мнения: 284
Добро утро милички!   bouquet
Juturna  страшен е аватара ,ама за сега е така с моя приятел ,и аз все го питам от телефона може ли да стане  Joy
Луда гъба стискам и аз палци от сърце дано стане  Heart Eyes newsm10
Goldie после искам да покажеш тортата и ако може 1 парченце мъничко ,че и аз съм качила килца  Embarassed
Да ви се скарам -никакви тъжни мисли ,утре е Бъдни вечер пожелайте си нещо от сърце и съм сигорна ,че в такава свята нощ Господ ще чуе молитвата ви! newsm17
При мен нищо ново..Освен ,че трябва малко да чиста и аз  smile3516 ,а ми е едно пред коледно и ме мързи  newsm03
Саша я кажи рецептата ,за хубавият сън ,че аз нещо не спах добре    newsm09
iramira  я горе главата !Да ти кажа и чен кученцето ме развеселява ,но знам че скоро при всички ни ще дойде желаното бебе и то ще ни радва още повече!

Последна редакция: сб, 23 дек 2006, 10:48 от Megan_Blg

# 336
  • Мнения: 171
Megan_Blg , не е хубава тази рецепта -бачкане 12 часа  Confused  Tired
Ами сигурно звучи гадно, но не обичам празниците-едно такова става напрегнато и изкуствено еуфорично и ако сега не се депресираш, няма кога.Празниците ни напомнят за това къде сме, с кой сме и докъде сме стигнали и ей такива работи.И парички трябват...Вместо да се дигнем някъде с любовта на романтична екскурзия, аз ще си стоя в къщи със свекито и ще се правя на кротка. Ама от друга страна доскоро бях сама, така че трябва да съм благодарна за любовта, която получавам  Rolling Eyes  loveuuu

# 337
  • Мнения: 284
Саша да ти кажа прекрасно те разбирам ,е с изключение на работата ,защото в момента не работя  Wink
Иначе и за искахтая година да тидеме някъде сами с приятелят ми ..Ама те на не става  #2gunfire той е на работа до 30 декември и ще празнуваме с моето семейство ,което значи скука до немай каде  #Cussing out
Но все пак ще сме заедно ще излезем в полунощ на терасата и ще гледаме зарята как гърмят и ще  се наслаждаваме на гледката  Heart Eyes Не е кой знае колко романтично,но не може всичко да е идеално  Grinning smile3521

# 338
  • Мнения: 453
Привет!
И аз преди време имах едно включване в този форум, но не съм писала оттогава.
Моля ви, светнете новака в терминологията тук:
1. Какво значи "нечакащи". "Нечакащи менструация тази седмица" или "все още незабременени"?
2. Какъв е този списък, в който от 1000 се вади количеството нови бъдещи мамчета? Защо точно 1000?

3. И...много ми е любопитно...на колко годинки са най-големите кандидат-бременинки? Аз съм на 33. Има ли други на тази царствена възраст?

Поздрави и много положителни тестчета! Simple Smile

# 339
  • Мнения: 284
кукла 
на първият въпрос мога да ти отговора така - не чакащи да дойде лелката или казано просто месечният цикъл ,т.е чакаме да не ни дойде ,а да закъснее..
на втория не съм много в час с това да ти кажа  newsm78
на третия не си най - голяма кандидат мама има и на повече години от 33 ,а аз сигорно съм най-младата кандидат мама  Joy на цели 19 и половина  Embarassed

# 340
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
По втория въпрос - идеята за списъка дойде от Мариетка, която е учителка и тази учебна година нейните мъници учат числата до 1000; та оттам и списъка, като целта е да имаме 1000 забременели момичета от 15 септември до края на май /когато свършва учебната година/.
Кукла, добре дошла отново и успех в най-скоро време ти пожелавам Peace

# 341
  • Мнения: 1 792
здравейте и от мен момичета.аз снощи имах гости от пазардйик.съвсен случайно към 21часа се заговорихме по скапа и накрая дойдоха до Пловдив и мохабет до сутринта.към 6;30 благополучно си легнахме леко подпийнали,а днес излезнахме с тях по магазините и съм отчаяна.от тези хапчета дето постоянно ме тъпчат така съм надебеляла че нищо не ми става.вече ми се реве.много ми е гадно и депресирано.мъжо тази вечер е на банкет,и аз се чудя дали да не излезна с някоя приятелка та да ми мине малко депресийката.уф много ми е гадно  Tiredайде няма да ви натоварвам повече.хубава вечер ви желая

# 342
  • Мнения: 3 372
Здравейте от мен  bouquet
Имам малък проблем с компютъра и не съм го пускала скоро Cry Днес реших все пак да пробвам, че ми домъчня за вас Hug Лелката още не е дошла, от днес почва да тече закъснението, въпреки че след тези толкова много хапчета май е по-добре да да дойде, какво мислите newsm78 Много ми е странно, не ме болят нито гърдите нито яйчниците, нямам пъпки.......ами ако не ми дойде, оф....незнам дали да се радвам на закъснението....

# 343
  • Мнения: 171
Здравейте, мацки  Heart Eyes
Нещо сте се омърлушили гледам...Бива ли такова нещо  Naughty, я по-ведро  Party
milenna21 , стискам палци  Praynig
mu6morok , излез де!  На моя мъж банкета трая 8 часа  Crazy видя ми се като век, само дет не го чаках зад вратата с метлата  bash -просто ми беше скучно сама със майка му  Crazy  Sly

Последна редакция: сб, 23 дек 2006, 20:09 от Саша

# 344
  • Мнения: 1 436
Я докато е масова депресията да се оплача - една моя позната е взела зелена карта от лотарията и се чуди дали изобщо да идва в Щатите. Да й е честита, ама... това не наведе на тежки мисли за моята емиграционна ситуация. Писна ми да си скъсвам д-то от работа, а на хората да им падат нещата отгоре smile3511. Мине не мине и аз или мъжа ми треперим дали ще ни одобрят визите или ще стягаме багажа. Имам уговорка с моята адвокатка след празниците да видим как да задвижим нещата за зелена карта от работата. И знаете ли колко време ще отнеме? 5 години smile3515. Да не говорим за таксите  smile3514. Защо не вземе да се падне на нас карта от лотарията, а? smile3516 Защо все става така, че хора които не искат съвсем да емигрират взимат зелени карти tantrum. Ама никак не е честно!

Такааа, сега като се оплаках, да кажа - я никакви депресии  Naughty Mr. Green. Всеки да се утешава както може:  1dating luvbed newsm71 Drunk Wine Glass cheers. Аз смятам да днес да си направя баклавата и щолена и да украсим елхата. Иначе ще си седя вкъщи на сухо и ще се забавлявам с моите хобита - кафенце, компютър и мъж  Mr. Green. Важното е да сме здрави, пък другото само ще дойде.

  bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт