Балони, подаръци, торти и игри всеки ден радват ДЕКЕМВРИйчета добри

  • 14 149
  • 284
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 897
Ани,страхотен е станал!И аз чакам нашите с нетърпение(понеже поръчах няколко големи и няколко малки).
Ей,ще ме умори от смях този твой хубавец JoyСигурно е усетил,че му спретвм фенклуб и за това Laughing
Наде за пилатес съм навита,за йога май съм стара вече тепърва да почвам(ще ми се изпотрошат кокалите Laughing)или греша а, Хотмаме?Зарадвай ме,моля те Heart Eyes
За свеки не се коси.Сега ти си жената в живота му на Венци,важното е той теб да слуша,а не нея.Пък тя да си приказва.Разтягаш една широка усмивка и толкова:D(и си го местиш от левия в десния крачол,знам,че звучи цинично,извинете ме,не се връзва с общия ми изглед,но това ми помага да постъпвам мъдро и да не се връзвам на глупости)
Марти,не можеш ли да я видиш?Пиши на лични къде да ти я пратя,абсолютно в коледен дух е Wink Hug

Последна редакция: чт, 21 дек 2006, 12:52 от Zorie

# 226
  • Мнения: 728
Ани,календара е страхотен! Peace
И на Ивко му подариха подобен за Р.Д.,а ние поръчахме за Коледен подарък на мама и свеки...Нямам търпение да ги видя... Peace
nadia_krisi ,не се ядосвай мила...и моята е същата.... #Cussing out
Онзи ден оставихме детето да го гледа и като се прибрахме...всички играчки натрошени...И отговора беше "Ох,ами той как ги счупи-неразбрах!"...Е ти за къв ... си там?Нали го гледаш уж?.... #2gunfire
Нямам думи,но не ми се разваля хубавата темичка с нея.... Twisted Evil

# 227
  • Бургас
  • Мнения: 404
Зечова, чудесен календар! И как си ги подредила само, човек като ги види, няма да ти повярва че тез кротките слънца така са подредили елхата.
Наде, ами това е мила, както вече ти казах. Моят мъж заведе щетата при застрахователя на 07.12., а днес занесе бележката от полицията и застрахователите си действат от тук нататък с изплащането. Ако имаш конкретен въпрос, питай, ако сме наясно ще ти отговорим, кой ти е застрахователя, имам приятели в този бизнес и мога по-кокретни въпроси да им задам, за да ти помогнем. Питай и в полицията, дали имат право да ти отказват заради забавяне от тяхна страна и съм сигурна, че ще ти кажат че срока е 14 дни.
За спането, Инес спи на тихо, защото аз така съм решила. Не мисля, че шумната среда е подходяща за спане. Нали човек тогава си почива, същото е и с бебетата, те същочуват и шумовете им пречат. А иначе понякога спи много спокойно, понякога се буди и от най-малкия шум, зависи.
Мами, някой намери ли повече инфо за предстоящата ваксина и връзката с белтък, жълтък и кис. мляко ли беше, че аз с нищо от тези не съм захранила още?

Ох, това моето дете ще ме влуди днес, решила е да изпразни всички чекмеджета в кухнята. По няколко пъти. #Crazy
Зори, и аз съм ЗА виртуалната гимнастика, йога или квото ще там. Вземем да си спретнем клуб. Така и така все пред компа висим, поне да се раздвижваме заедно, вместо да хапваме, както правя и в момента.

# 228
  • Мнения: 1 666
Наде, ще ги съдиш! Мога да ти препоръчам адвокат Wink.... Пачи, искаш ли работа Wink?

Зори, надявам се днес да си догледам филма, на много ключов момент съм, снощи не ми се оставяше, но се наложи...Стени от три вечери като заспи до към полунощ непрекъснато се върти и проплаква, после до към 4ч. спи спокойно, а после от 4ч. до 6ч. пак се почва. Но сега като го приспя, само набързо ще изгладя и се нареждам пред компа. Филмът е хубав, каня те и теб!

Зечова, много хубав календар! А аз още не съм завела Стени да го снимат, какво ли чакам... newsm78

За свекърви, моля не говорете, че да не се разприказвам аз за моята да видите що е то природно бедствие и откъде се е изсипало #Cussing out. Къдрокоса може да потвърди, че не са празни приказки! А Зори е права отвсякъде погледнато - ако се ядосвате правите лошо само на себе си!

И като казах Къдрокоса... Ей, къде си, бе мила?! Я бързо да се появяваш поне с три постинга, че ей сега ще организирам Зечова и Пачи на революция и ще ти вземем титлата! hahaha

А Дани от няколко дни я засичам, че само чете,  а не пише... Дани, драсни някой ред, стягаш ли РД?!

И сега да ви кажа ли каква съм майка... аз си пиша във форума, а детето ми стои на прозореца и лиже стъклото hahaha... сигурно иска да ми каже, че са ми за миене прозорците, горкото...

Сани, тук, най-отдолу на текста пише, че противопоказание за ваксинация е алергията къ кокоши белтък. Кое дете на такава възраст ще е яло белтък, обаче се питам аз... newsm78

Последна редакция: чт, 21 дек 2006, 13:27 от els

# 229
  • Бургас
  • Мнения: 404
Много Офффффф - Извинявам се за което, но вчера като стана дума, кой кога е регистриран и колко публикации има, си погледнах моите и гледам че си седя на 269 от седмици. На гледам и Весенцето е с 12??? Какво и как отчитат тези брой публикации? Ако е БРОЯ Отговори, моя а и не самомоя брояч не работи правилно. Простете още веднъж.

Имаме ли ново заглавийце, че като гледам скоро ще има нужда. Аз вчера измислих едно:

Декемврийчето е вече на година, Дядо Коледа ще чака под комина.  Mr. Green

# 230
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 247
Сани броя на публикациите в отчетните и в клюкарника се не броят .
п.с Злаглавийцето е супер!!!!!

# 231
  • Мнения: 2 897
Сани,много хубаво заглавийце!
За броя на публикациите-тези от отчетните,календара,клю-то и още някои(не се сещам в момента)не се броят.Така че ти може да си изписала 1000 поста,но да ти се регистрират 100 от другите теми,примерно.
Елси,благодаря за поканата HugКачеството,обаче не ми хареса нещо и се чудя дали да не изчакам за по-добро ThinkingПри теб как е,от къде го свали?

# 232
  • Мнения: 1 033
А Дани от няколко дни я засичам, че само чете,  а не пише... Дани, драсни някой ред, стягаш ли РД?!

И сега да ви кажа ли каква съм майка... аз си пиша във форума, а детето ми стои на прозореца и лиже стъклото hahaha... сигурно иска да ми каже, че са ми за миене прозорците, горкото...
 Joy
Ще ме уморите
Дани май е емнала фотошопа, снощи го разучаваше, а няма да ви казвам каква краста е:)
Зечова, календарът е суперски.
Къдрокоса да пише, защото наистина ще й отнемем титлата:))) То много спамърки се навъдиха , много чудо  Mr. Green Да ви кажа, взела съм дисковете с фотошопа и ще творя наградите ако меоставят в Ракитово, ще се опитам да се включвам всеки ден по малко, че да съм в час със събитията:)
Мерси за пожеланията за оздравяването на Жоржиньо и за лекия път, дано е лек, че с трака -трака влака 7 часа е сериозно нещо.... Sick
И аз съм За виртуалната гимнастика  hahaha за друга немам време.
Интересно ли е дали ГАбунята ще си хареса подаръка от Дядото Коледа днес newsm78
Наде, това си е жива ревност от страна на свекърва ти, ама както е казала Зори - да не повтарям. Аз откакто спрях да се ядосвам на тез работи  съм много добре. Май не ви е направило впечатление, че докато свеки беше 3 седмици тук, извъобще не съм се ядосвала Laughing
Жоро ми е сърдит, иска да го нося...
Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 3 нови отговора

# 233
  • Мнения: 2 897
Яни,като чета какво си замислила,предлагам да има награди и за сребърните,и бронзовите медалисти.Така де ,повече народ да намаже с хубавинките дето ще ги спретнеш,празници са Mr. GreenКакво мислите?
А това виждали ли сте го вече(ако да,не му обръщайте внимание),едно приятелче ми го прати Party
http://www.ivanbelchev.com/destiny

# 234
  • Мнения: 191
Аз съм го виждала Зори.....хайде да почваме с пилатеса,ама кажете откъде да си го дръпнем,та всички да сме с една програма.В Красива мама,май имаше линкове!А кажи сега какво ти се падна от късметите...на мен щЕ СЕ ВОЗИш В МАЗЕРАТИ!А от баницата...Работа в европарламент!

За свекърва ми ...прави сте..аз не си го слагам много на сърце ..тя е свикнала да командорчи и да се налага не и обръщам внимание,но не мисля  ,че нашите планове  и влизат в работата.Все пак не ми гледа тя детето нали.Зори...много ме изкефи казаното Crazy Peace  bouquet

Яни съгласна съм със Зори! Peace
Сани,благодаря все пак!  bouquet

Пачииииииии идвай и да даваш отчет за Луната и Санието!

# 235
  • Мнения: 191
 rotfImao rotfImao rotfImbo smile3532Елси,веднага показвай прозорците.То детето няма случайно да стои там,знае си то милото какво да прави!Браво на Стени,коло е прецизен от малък!

# 236
  • Мнения: 1 033
Яни,като чета какво си замислила,предлагам да има награди и за сребърните,и бронзовите медалисти.Така де ,повече народ да намаже с хубавинките дето ще ги спретнеш,празници са Mr. GreenКакво мислите?
А това виждали ли сте го вече(ако да,не му обръщайте внимание),едно приятелче ми го прати Party
http://www.ivanbelchev.com/destiny
Зори, с удоволствие, стига да имам време:) Че компа ще е на племенника ми, а и едно такова нещо ми отнема около 2-3 часа.
А съдбата ми определи: ще се любя до насита с любим човек hahaha излезна му късмета на мъжа:)))

# 237
  • Мнения: 1 382
Ха, добър ден и от плевенско.  Mr. Green
Яни, споко ве, нали Жорето е почитен пътник на БДЖ откакто се е родил, ще слуша малкото лъвче, само каката е малко палавичка  Mr. Green
Наде, честито за екскурзията, да снимаш и готиния хотел, а свеката нека си злобее в БГ, амаха #Cussing out
Охооо, съдбата ми определи страсти в края на новогодишната нощ, Зори, да си жива и здрава   bouquet
Вики, хубав рожден ден сте си спретнали, Елла май е копие на татко Дан, да ви е здрава и послушна и бързо да се отървете от настинката   bouquet
За шума и спането - не ни е проблем да спим на ТВ и клавиатура, но не може на лампа да спи, а аз вечер обичам да чета  Whistling. Проблема в момента са гадните бомбички и пиратки, от тях определено се буди и много ме е яд. Минават ми лоши мисли, от рода да си приготвя кофа вода на терасата и се сещате за по-нататък  Twisted Evil
За друго в момента не се сещам  newsm78
Зори, изобщо мисля, че няма граници за йогата, тя доста подмладяватялото и духа, но Хотмам да разясни по-подробно  Hug

# 238
  • Мнения: 1 666
Сани, за броенето на публикаците виж тук

Зори, първо го свалих от torrents.bol.bg и качеството беше отратително, после обаче го дръпнах от linkos и  оттам вече е добро. Разбира се, има какво да се желае още, но за без пари-толкова дават.

rotfImao rotfImao rotfImbo smile3532Елси,веднага показвай прозорците.То детето няма случайно да стои там,знае си то милото какво да прави!Браво на Стени,коло е прецизен от малък!
Да не съм луда! Те че са за миене - за миене са, ама как пък не в тоя студ!

Съдбата ми определи - ти определяш правилата! Ясно - ще ставам началник, на кого - незнам, сигурно на мене си!

И спрете да публикувате за малко, щото не мога да публукувам от вас, а детето чака да го приспивам...

Цвети, не мога да не отбележа аватара ти!!! Супер е!!!

# 239
  • Мнения: 2 614
Здравейте от нас с Калина!

Честит Рожден Ден на всички приятелчета, които пропуснахме Стени, Кристиян, Еми, Ивко, Елла, Боби и всички други мъници! Да са здрави и послушни, много щастливи и с късмет!

Не успях да прочета всичко, но сега нямам и възможност - Калина от 3 дни поддържа 39,5 - 39,7 - без да могат леарите да разберат от какво е. Днес давахме кръв и ако имало утайка, можело да е някакво възпаление на пикочните пътиша ( за мен неясно откъде..), но ще пием Зинат( доколкото разбирам мноого силен АБ. За всеки случай довечера ще ходим и при хомеопатката, да видим и тя какво ще каже... Иначе е достатъчно Т да спадне под 39 и Калина се смее, играе си, абе, не знам вече... Можело и да е вирус, който е с 3-дневна много висока Т и като спадне се появявал обрив, но не било шарка...
Като се пооправи Калина ще прочета изпуснатото и пак ще пиша!
Добре, че сте вие, че вече бях на пъэт да избухна от кълбото нерви под лъжичката!

П.С. Лелеее 16 нови отговора, май и тях няма да мога да прочета, че Калина се събуди, и амй още не е оздравяла.
Толкова засега от мен и до скоро!? Дано Калина се оправи, за да мога да изчета и пиша отново!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт