Балони, подаръци, торти и игри всеки ден радват ДЕКЕМВРИйчета добри

  • 14 148
  • 284
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 666
Оле, много висока тая Т, бе Правде! Дано бързо минава, без големи последици! Praynig

# 241
  • Мнения: 9 490
Ето ви нещо за настроение. Само требе да си пуснете звука, ако сте го спрели Wink
http://i.vbox7.com/player/vbox.swf?store=media&vid=c53d231b

# 242
  • Мнения: 1 382
Ооооо, Правде, дано не е нещо сериозно и да се разминете с антибиотика  Praynig
Елси, мерси   bouquet
Яни поръча да не се оливате с писанет о

# 243
  • Бургас
  • Мнения: 404
Правде, дано Калинката се оправи скоро и да не е някой гаден вирус. Каквото е бързо да и минава.  Praynig

Мерсим за разясненията на Зечова, Зори и Елс.

Янич, увеличава се отбора на "гимнастичките". Търсим си тренер.  box  dance newsm18

Съдбата ми избра първо- Най-успешната година в живота; втория път - Безсънни нощи - що ли ми трябваше да натискам втори път.  doh

Елс, за ваксинацията, и аз това се чудя, как ще е установена тази алергия на 13 месеца.

# 244
  • Мнения: 9 490
Правде дано не е възпаление.. Praynig, и бързо оздравяване на малката кукла Hug
Зечова календара е страхотен!
За спането нашият калпазанин взе също да се буди от най-малкия шум-мисля че спи леко заради зъбите които го тормозят...дано по-бързо изникнат, че вече лудвам, буди ме през 2часа Crazy но има само 7 налични... Rolling Eyes
Хотмама моите мерки са 166см/51-52кг (ама най-комфортно се чувствам 49-50кила) Mr. Green

# 245
  • Бургас
  • Мнения: 404
Ето ви нещо за настроение. Само требе да си пуснете звука, ако сте го спрели Wink
http://i.vbox7.com/player/vbox.swf?store=media&vid=c53d231b

WOW  Shocked

# 246
  • Мнения: 125
Правде,дано не е въzпаление.Ники преди около месец иzкара такъв вирус с висока Т и после обрив. Т 2 дена стигаШе до 40 градуса #Crazy.
 За спането при нас е раzлично.Когато всички сме в къЩи е невъzможно да е пълна тиШина,така че Ники се е научил и на Шум да спи.
Яни и на вас бърzо оzдравяване.И приятна почивка Peace.
 Вики много хубави снимки,а Елла е един сладък Бонбон Heart Eyes.
Аz бягам ,че ме чакат zадачки.По късно пак.

# 247
  • Мнения: 125
Ето ви нещо за настроение. Само требе да си пуснете звука, ако сте го спрели Wink
http://i.vbox7.com/player/vbox.swf?store=media&vid=c53d231b

WOW  Shocked
А аz zабо не мога да го видя? newsm78

# 248
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618

Мимито непременно да се включиш да ни кажеш за покупките,а да ти кажа аз ,че тук в Люлин видях влакче с дистанционно,също така и хеликоптер с дистанционно.....


Мерси за загрижеността на всички   bouquet  bouquetМного мило, наистина.
Влак с дистанционно имаме и точно от там произтече желанието за пожарната  Mr. GreenТой върви по същите релси. Само локомотова и вагончетата са различни. А първопричината са касетите с Мечо Пух...
Та какво купих - на Катерина количка за бебе,бебе със играчка, възглавничка и завивка. Едно чудо на Фишър прайз(явно съм им фен) на един шиш се нанизват дискове по големина. И малко дрехи на Дисни  Mr. Green Личи си кой има неизживяно детство нали ?

На Борко - пиратски замък,търси се пиратски кораб, ма на съм намерил - това на фирма конкурент на Лего  Embarassed(забрайф коя),един рицар на Лего,писта- пластмасова, гадна не е ясно колко време ще издържи, но Дядо коледа донесъл вчера на баткото на дете от детската градина, та и ние казахме че сакаме такова нещо към пожарната ако може  Mr. Green Mr. GreenВърти го печи го пожарна и това е!Дано не стане пожарникар че ще има да го мисля аз и жена му някой ден. И не се смейте - прхосмукачка.
Това обаче не са само подаръци от мен - това са подаръците от бабите,прабабите и мен  Mr. Green

Някой пита що не ходя с количка - Ми те магазините толкоз големи че ако вкарам Катя с количката и някоя лелка ще седне и тя при Катето  Mr. Green
Благодаря на Цвети за комплимента. Ще кача още авторски снимки, само да имам време  Mr. Green

А линка на MTV си го пуснах само 4 пъти  EmbarassedМНого ми хареса.МНого красиво и искам да го видя на живооооооооооооо

Правде, Катя миналия месец беше така. И на четвъртия ден избиха пъпките и всичко отшумя! Дано бързо ви отмине и дете и мама и тати да са спокойни!

Последна редакция: чт, 21 дек 2006, 15:41 от Mimito

# 249
  • Мнения: 1 666
 Един поздрав и от мен!
Ще ме извините, ако досаждам, ама на такава вълна съм в момента. А всъщност първо си паднах по песента и оттам се навих да гледам филма...

# 250
  • Мнения: 9 490

А линка на MTV си го пуснах само 4 пъти  EmbarassedМНого ми хареса.МНого красиво и искам да го видя на живооооооооооооо
И аз искам на живо smile3521, това са "Пеещите фонтани" в Лас Вегас

# 251
  • Мнения: 191
Правде мила,стискам палци всичко бързо да се оправи и Калинчето да оздравее....Много ме е яд значи така...защо тези болести трябва да тормозят децата ни! Cry

А момичета много се извинявам,обаче тренер ще трябва да е някой разбиращ...и предлагам Хотмамето! Peace

Мимито ,много се радвам за хубавите покупки.Да си ги ползвате със здраве! Hug

МТВ!Красота значи!  bouquet

# 252
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 247
Правде всички ти съчувстваме за болната Калина и стискаме палци бързо да оздравее!!!!!
Елс, МТВ не мога да отворя линковете .Но той проблема си е в мен аз не съм много на ти с тези неща!!!
Бравос Миме много подарък много нещо!!!! Дано оцеелеят повече време!!
Айде и аз със мойто голямо   д.... ще се включа във всеобщото спортуване.
п.с
Правде миналия месец и Валко така 2 дена беше с висока Т и се бояха от възпаление на бъбреците но слава бого не беше това!!!
И след ден ни изби зъб.А Т беше 39.3 при нас.

# 253
  • Мнения: 335
писах,писах и тока спря  Twisted Evil
Правде,стискам палци да не е нищо сериозно Цеувки и на двете   love001
Яни,ще ми липсваш  Cry Лек път и весело изкарване  Hug
И аз се притесних за Кадрокоска,но виждам че вече наднича  Laughing
xexexe,на мен ми се падна КОСМИЧЕСКИ СТРАСТИ ПРЕЗ ЦЯЛАТА ГОДИНА  Laughing А дано  Peace
Сани,и твойте безсънни нощи може да са в този смисъл  newsm53
МТВ, много е хубаво  Peace следмалко мъжо си идва и ще го изтанцуваме  Laughing
Мерси че ми отговорихте на въпроса за спането   bouquet,мерси и за комплиментите за моята бърборана   bouquet
Мимито,страхотни подаръци,ще ги харесат децата  Peace И ние ще взимаме количка за кукли  Laughing

И от нас поздрав,но за децата http://www.vbox7.com/play:d844e937

# 254
  • Мнения: 458
Най-накрая успях да ви догоня  Simple Smile
елс, поздравчето много ми хареса. Песента е много готина.
А за фонтанчетата какво да кажа....Наистина е много красиво. Дано успеем да ги видим на живо  newsm53
Аз днес цял ден съм със забавени реакции. Нали бчхме на банкет снощи и с мъжо като невиждали хора и пиене, та стана тя каквато стана  Drunk. Иху-аху, чака-рака....Беше много весело. И сега ще ви кажа как завърши банкета, ама няма да ми се смеете....или поне не ми се смейте много. На последното хоро една дърта бабушкера ме бутна и аз паднах  Embarassed. Смешничко ли вие  smile3516. Скъсах си най-хубавия чорапогашник и сега съм с ожулени колена  Weary. Та така се прибрах сърдита и с ужасни болки в крака.
Наде, как само ти завиждам за Дубай. Не искаш ли да вземеш и детето с вас? А аз ще дойда да го гледам. Хем ще сте всички заедно, хем малкия няма да ви притеснява  newsm53
Мимито, нещо съм изпуснала това за пожарната. За каква точно пожарна става въпрос? Защото ние имаме една, която е колкото Виктор голяма. С дистанционно е и приска вода. Ако искаш ще ти я покажа, но не знамм дали ще успея.
Дано бързо се оправят вси4ки болни мишоци  newsm17
И Виктор спи на шум. Събужда се от по- пискливи звуци.
На мен съдбата ми определи приятно издухване. Какво ли трябва да значи това  newsm78
Ох, аз нали днес малко бавно мисля....Вече стана 1 час откакто пиша. И аз днес май лунувам  newsm62. Цял ден само вода пия. То май още имаше какво да пиша, но......

Общи условия

Активация на акаунт