Балони, подаръци, торти и игри всеки ден радват ДЕКЕМВРИйчета добри

  • 14 145
  • 284
  •   1
Отговори
# 255
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618

Това е страшно!Катя пощурява като и го пъсна. По пълен вариант има в датата но сеги нема време отива на тържество  bowuu bowuu bowuu

Габи - пожарната е много спешъл.Проблема е че в БГ няма такваз  #Crazy Пожарна-влак на Геотракс/Фишър Прайз. Доста качествена и не много скъпа играчка, ма само за хамериканчета. Миналата година дятото донесе товарен. Ма на кутията има снимки на другите серии и Борко, за да не затруднява Дядо Коледа си избра пак лесен подарък  Crazy Crazy Ма пратката тази година се загуби. Това е драмата!
Чао че ще закъснея и ще ме бъхтят!!

# 256
  • Бургас
  • Мнения: 404
Наде, ами то и ние се натискаме Хотмамето да ни е тренер, ама не знаем тя какво мисли по въпроса или по-точно с какви аргументи ще ни отреже.  Laughing

Галакси, признавам че и на мен ми мина през ум тая мисъл, ама като си представя че има още 20 зъба да изкарва тая година... от туй ще да е безсънието.  Sick

Габи, майната им на коленете, ще минат и чорапогащник нов ще си купиш, важното е че е имало купон.

Елс, мерсим и за твоя поздрав. Изгледали филма най-после? И аз го имам свалевотдавна, ама детето като заспива в 11 вечерта, и ние с мъж ми най-много някое сериалче да глидаме. За цял филм не остава време.

Галакси, Инес се хили на тоя по-малкия от клипчето и иска да го хване за дупето.

Миме, много подаръци, ще се зарадват децата. И ние сме кандидати за количка за кукла, ще видим довечера дали ще избера някаква.

Ели, къде си мила?

# 257
  • Мнения: 335
Мими,след тържеството искам линк  Naughty весело изкарване  Hug
Ако и вие искате говорящи животни влизате тук http://free.bol.bg/kidsbg/images/onlinegames/ и натискате bebefarm  Laughing

# 258
  • Мнения: 191
Габчо...не се коси..купон да става!А да ти кажа,не смятам Криси да го водя,ама на следващата екскурзия непременно ще те имам впредвит!

Сани.....не бъди лош орисник......тя Хотмама е печена....нема ни отреже !

Ели,мацко...какво влизаш така шпионтаджийската......и излизаш...кажи как сте бе душа...да не те е превзела Коледна еланхолия!

# 259
  • Бургас
  • Мнения: 404
Мими,след тържеството искам линк  Naughty весело изкарване  Hug
Ако и вие искате говорящи животни влизате тук http://free.bol.bg/kidsbg/images/onlinegames/ и натискате bebefarm  Laughing

Леле, Галче това е страхотно! Мерси! Heart Eyes

# 260
  • Мнения: 1 382
Оф, докато ровя за рецепти за Бъдни вечер пак ферман.
Габи, те коленете ще минат, поне ще имаш хубав спомен  Laughing
Мимито, много подаръци жена, направо Мартито ако разбираше щеше да се комплексира горкото  Mr. Green. Истината е, че той изобщо не се заиграва с играчки. Изсипвам целия кош, интерес...почти нулев, незнам що така  Thinking

# 261
  • Мнения: 80
Правде - ужас! Дано се размине, стискам палци от все сърце.

Хм, ако можеше да пиша със задник сега щях да съм фиданка, ама не - с ръце. Хотмаме няма ли някой трик за разкършване на трътка ама пред компа, така и така седя за норматив, поне да има файда  newsm53 newsm68
Та в тоя ред на мисли, хайде и аз в отбора на витруалните спортисти. То преди маса месеци си свалих Тае-бо, гимнастики, пилатес, и...... кьочек с цел тене на мазнини в коремна област, НО както се досещате точно по веднъж минах през всяка разкършванка. Май хапче за постоянство ще ходя да търся Embarassed
Всички тия веселии дето всички ги виждате - аз не, чзък, ама така е с домашното IT.

И да ви кажа в последно време все повече ме избива на канибализъм. Явно детето няма да оцелее до Коледа! Оказва се, че "ям" детски трътки, баджаци, бузи и крачета.

 smile3508 smile3508 smile3508

П.П. Цвети - положението с играчките е същото. Нула интерес.

# 262
  • Мнения: 1 382
Какво да правя за Бъдни вечеррр, гледам, меря....то ще е като друга вечер, а искам нещо специално....отивам да си търся коледна покривка и салфетки...това ще е специалното....куку Crazy Crazy Crazy

# 263
  • Мнения: 2 897
Правде,дано да се оправи милата Калина и за празниците да сте в супер форма Praynig Hug
MTV,Галче и Елс,благодаря за хубавите поздрави!
Елси,пак ще го свалям вече с по-добро качество и ще се отчета Wink
Мими,браво,много подаръци,много нещо...И това с Катето на ръце...Браво,браво  bouquet А на снимката си върхът Flutter
Сани,безсъниците и за хубаво може да са Mr. Green
Яни,приятна почивка!Не се надявай да сме писали малко Laughing Hug
Ели,стига си чела,ами се включвай,че му е мъчно на народа за теб Heart Eyes
Габи,казах ли ти аз,че ще си изкараш супер GrinningИнцидента бледнее  в сравнение с чудесното настроение Wink
Гледам все хубави късметчета сте си изтеглили Mr. Green
И на мене страсти горещи...

# 264
  • Мнения: 2 897
Пак аз...
Донесоха ми и нашите календари Grinning Ето ги(има и малък формат такива)
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=87284&photo=1

# 265
  • Мнения: 82
   Ама пак сте се прекалили с писането! Thinking Shocked
Правде ще се моля, Калина да се оправи  Praynig Praynig Praynig
sanimama  Симонка много се кефи на слончето, ако все още се чудиш дали да и вземеш ДА! Peace
Zorie Бобчо, много сладък на снимчиците Heart Eyes Peace, а пък теб няма да коментирам(ти си знаеш) Wink Hug Heart Eyes
 Зечова страхотна елха Peace Joy
els предварително ти благодаря!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Simple Smile по- късно ще ти пусна на лично съоб.
Вики Елла е разкошна! Heart Eyes Peace Да ти е жива и здравичка!!!!!
Ивка и Мими Heart Eyes Simple Smile
Вчера бях на банкет и си изкарах СТРАХОТНО  Peace Peace Peace Днес пак съм на подобно мероприятие Grinning ( ами то май в близките дни само веселби ме чакат Simple Smile)
А и ваканцията дойде и ще мога да се забавлявам по цял ден със Симето newsm44 КЕФ!!!!
Ние си имаме 2 зъбчета още. Цяла седмица я мъчат и най- сетне избиха!!!!
Много ни тормозят тия зъби МАМА МУ СТАРА newsm61 Weary Често като я прихване кризата и аз плачкам с нея, а после като поотмине се смеем до насита, ей така да си наваксаме. Дано по празниците няма кризи Praynig Praynig Praynig
 Айде, че ми дават зор. Нали ще купонясваме  superuu
      До скоро!!!!

# 266
  • Мнения: 1 382
Зори, календарите са страхотни.  bouquet
  Коки, приятно изкарване на купона  Laughing
Аз пък реших да не правя нищо на Бъдни вечер, ще чопля семки и ще си чета книгата  Twisted Evil. Мъж ми ме ядоса, аз съм наготвила, той ще си пържи картофи. #2gunfire..ай сиктир, няма да се занимавам  Crossing Arms

# 267
  • Мнения: 191
Зори,чудни са ви календарите.....Бобчо е голям бонбон  bouquet Grinning Heart Eyes

Кокитка ...къде се губиш тези дни?

 дано Симето да не я тормозят още дълго тези зъбчета,лошички Hug Hug
Цвети евалата мацко.....няма да се впрягаш я! Hug  bouquet

# 268
  • Мнения: 458
Абе, мацки, къде ги правите тези календари  newsm12. Ние направихме на Виктор, ама нещо не ми харесват  smile3516. Уж обикалях да избера най-доброто фото и накрая не улучих  Weary. Направихме и един часовник. Той горе-долу се ядва.

# 269
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 247
Зориииииииииии страхотни сте и двамата !!!!!
Габи ми аз съм от малък град така ,че тук нямаше голям избор но не са и скъпи 4.50 за бройка .Мисля ,че е ок.
Къдрокосата Елица да не сме те обидили бе душко притиснихме се за теб!!!

Общи условия

Активация на акаунт