Балони, подаръци, торти и игри всеки ден радват ДЕКЕМВРИйчета добри

  • 14 132
  • 284
  •   1
Отговори
# 270
  • Бургас
  • Мнения: 404
Айде купих си и блуза за полата и съм готова за утрешния банкет. Миме, хич не е лесно с дете на ръце по магазините. Не те знам как си ги купила всичките тия играчки. Аз влязох в първия магазин, който ми се изпречи като слязахме от колата, мерих 5 парцала и взех единия и айде обратно в къщи. Инес реши, че през цялото време трябва да я нося аз, а не баща и, а докато пробвах почти не седях в пробната, а обикалях из целия магазин къде обута, къде облечена, за дръпнато перде изобщо не може да става дума. На път за вкъщи рева през цялото време, а сега си играе ни лук яла ни лук мирисала. Оплаках се.

Зори, чудесни календари.
Цвете, хич да не ти пука, да опържи и за теб.
Коки, чудех се, ама ще и купя щом казваш. Весело изкарване.
Хайде до после пак.

# 271
  • София
  • Мнения: 3 859
Правде,и аз стискам палци детенце да се оправи по скоро.
Аз пък реших да не правя нищо на Бъдни вечер, ще чопля семки и ще си чета книгата  Twisted Evil. Мъж ми ме ядоса, аз съм наготвила, той ще си пържи картофи. #2gunfire..ай сиктир, няма да се занимавам  Crossing Arms
Цвети,кефиш ме мила Wink.
Мими,много хубави подаръци си напазарувала.
Коки,приятно изкарване довечера.Съчувствам ви и на двечките за зъбоникненето.Като започнат да пробиват и искам да избягам ooooh!.
Габи,я не се ядосвай.Важено,че купона е бил на 6.
С Дани благодарим за поздравите  bouquet.
А на мен съдбата ми определи null smile3516.Е,то с моя късмет какво друго да очаквам освен една голяма кръгла нула  Crossing Arms.

# 272
  • Мнения: 191
 Hug HugСани,радвам се за теб мила,че в крайна сметка си намери подходящи дрешки за банкета...ама то и ние така пазаруваме......ужас,а тепърва ще растат и ще палуват!  bouquetПриятно прекарвабе утре.С днешните ни постинги могат и нас да ни сложат към спамърките! Peace

Къдрокоска...наистина къде си бе!Ехооооооооооо...Земята вика Елииииииииииииии newsm78 #Crazy

Зечова,чак сега се сещам,че съм била едно време в Раковски на пазара за животни с нашите...имаше и нещо като битак...чудя се вече 3ти месец къде беше Раковски.Моята майка е Пловдивчанка и е нормално да съм го чувала,ама то след бремеността получих бели петна в паметта!


Коки...забравих да ти пожелая весело изкарване! Hug

# 273
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 230
Мдааа Наде тук е пазара.Като си ходите в Пловдив може да осткочите и до Раковски Laughing Wink

# 274
  • Мнения: 191
Мдааа Наде тук е пазара.Като си ходите в Пловдив може да осткочите и до Раковски Laughing Wink

Няма никакъв проблем.Аз нали си имам превозно средство...след екскурзията,ще идем да видим как е Дядо ми и има голяма възможност да се видим!

# 275
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 230
Мдааа Наде тук е пазара.Като си ходите в Пловдив може да осткочите и до Раковски Laughing Wink

Няма никакъв проблем.Аз нали си имам превозно средство...след екскурзията,ще идем да видим как е Дядо ми и има голяма възможност да се видим!

 Laughing Laughing Супер!!!  bouquet

# 276
  • Мнения: 2 897
Цвете,не се ядосвай Whistling
Моят мъж пък ми се разсърди,че него го няма на календарите ooooh!
Няма угодия,ей Crazy
Коки,весело изкарване Party
Сани,радвам се,че си намерила тоалет Simple SmileВесело изкарване и на теб на банкета!

# 277
  • Мнения: 940
Мерсиме за суперлативите по наш адрес.Simple Smile
Урааа...Успях да поспя 6 часа,иначе сме си болнички но лекарстава помагат!

галакси...малката тортичка си  беше kato голямата, продуктите с които е направена си бяха като за торта,нищо специално...то затова и се услади на Елла толкова.честито за спечелената награда,наистина си я заслужава таткото.и наистина много говорите вие вече ,ние сме на половината от вашите думички,но на мен ми е и трудно като само аз и говоря на БГ,получава по малко поток от бг думички.

Зори...имаш стархотно лице..супер си за модел ,календарите са ви много готски.

Правде...стискам палци да ви мине Т. ,наистина е висока

коки ...купонясвай и за Мен ..плийййс,и хубаво да се нагушкате със Симето

МТВ...страхотно щоу...и със радост мога да кажа че съм го гледала на живо тази година,това е пред хотел Белажио,шоуто беше на всеки 15 мин...просто ти спира дъха

Марти... мерси за пожеланието,аз някъде назад /май в края на предишната темичка те питах но ти май не си ми видяла постинга,май ме питаше преди къде да се гледа бг тв бях ти пуснала и линк.

зечова...смях се на елхата ти,с двама братя разбойници колко още има да видиш такива творения....

весенцето...да бе свекърва ти как ти гледа малкия тогава...верно да се запиташ 
 
цвете...повечето хора казват че Елла прилича не мене,Аз също виждам Дан в нея ама..де да знам ...те има толкова да се променят още че....

янич... искам и аз да може да го гледате филмчето ама дай идея къде да го кача ,ако трябва ще спретна съкратена версия  щото иначе 20 мин са множко за качване,лек път.

хотмаме...просто не знам как я оставяш Рада на бавачки..супер смела си,а и сега след тези мазнотии които разправяш..ужас ,,Сефората много си я обичам ,още  от далече като го видя магазина  и Дан знае какво следва и направо се разбираме да се чакаме някъде в мола след 1 час или се търсиме по телефоните после.А  този на таймс скуеър е направо трепач. Да и разбира се че ще можеш да  върнеш  ,,аз редовно си се възползвам от системата тука с тези връщания,а сега като съм с Елла не мога и да пробвам дрехи вече,тя пищи в пробната и аз си купувам редовно и като не ми харесa връщам ,същото и с гримове -те като са запечатани как да разбера дали ми харесва или не.Е  да в сефората може да побваш всичко преди да купиш но предполагам че като е станала грешка  не би било никакъв проблем,пък и да не е грешка не би било проблем съм сигурна.

Вие давате ли вече прясно мляко,и мене педито ме инструктира да почна да мешам и двете докато преминеме изцяло на краве мляко.

За спането ...Ела от бебе спи на машина за бял шум ,мнооооого съм доволна, вдигаме си шум колкото искаме ...тя си спи и не ни чува,ние също спиме с такава,спиме на водопад. Препоръчвам ги на всеки!Спи 1 път на ден за около час . Почна да се интересува много от книжки,сяда на земята почва да ги разлиства и да си приказва нещо ,все едно ги чете..супер смешно.Раздава звучни целувки отдалече,казах за кихането преди,вече е станала спец в имитирането на кихане почва с  Аааааааа..пчих  , търси татко си все повече и много му се кефи.Маха с ръчичка и за здрасти и за чао,като и кажа и на двата езика реагира.  Като чуе музика се обръща към мене с голяма умивка ,вдига едната ръчика във въздуха и друса дупето Simple Smile.

# 278
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
ЕХОХОХОХО! ВЕЧЕ СЪМ ТУК ДРУЖИНА......... newsm44
Еййй, ама голям ми е кеф, че липсвам на отбора.  Mr. Green Много сте готини и сте ми супер сладки и ценни!   love001 Това е за вас, за дето цял ден съм ви липсвала и сте се сетили за мен:

И тъй като цветята не се пият, а сега е уискино време -

То, днес сте се уляли пак от писане.... Mr. Green Докато изчета всичко и вече нищо не помня.  Crazy Наско е в отпуска, та това е причината за неписането ми.  smile3534 Пък и днес ходихме да купуваме коледните подаръци за нашите близки.  newsm10
Нека все пак да се пробвам с вземане на отношение по някои питанки, споделянки и т.н.  newsm53

Правде, много лошо, мила, с тази висока Т! Дано се окаже най-безобидното, а не някакво сериозно възпаление! Пиши да ни информираш как сте!  Hug Praynig
Яни, пожелавам и на Жоро вече да се оправя и лек път и весели празници!  newsm51
Зори, видях календарите - суперски са!  Peace Hug
Наде, кофти много това със застрахователите!  Close
Галче, Борис също иска тишина като спи. Дълбоко спи само първите 20 мин., после като заек. Нямам решение как би могло да се научат да спят на малко повече шум. Ако обаче съдя по себе си....няма да стане. И на мен не ми е приятно като нещо бучи, тътне и т.н.  Stuck Out Tongue  Hug Мерси за линка със зверовете!  Peace
За свекитата, гледам сте писали.....Наде, Зори го е казала много хубаво, но честно да си призная аз все още не съм се изучила да не се дразня.  Crazy За свекито на Елс - потвърждавам всяка нейна дума. Там е страхотия.... Angry Mr. Green
Линковете с поздравите, страхотни са! Благодарим!  newsm51
Габи, бързо оправяне на коленцата! Екшън е голям.  Wink
Сани, честит завършен тоалет! Със здраве да си го носиш!  Hug
За обиколките по магазините, аз страшно обичам, ама само когато съм сама или с мама! Другите ме нервят максимално и нищо не се получава!  Laughing
Цвети, последното ти решение за Бъдни вечер ме кефи, ама нали затова са ни тез мъже - да ни ядосват, а ние да им се радваме.  Mr. Green Шегичка! И аз като се ядосам, решенията са радикални! Хубо, че специално към Наско бързо ми минава яда!  Peace
Зечова, елхата и страшно екстравагантна!  Peace
Коки, пожелавам ви весело изкарване и да няма кризи от зъбобол по празниците!  Hug

Ами до тук с мисловната дейност при мен! Толкоз запомних!  Wink

П.П. Аааа, Вики, Вики, разказ, снимки, изненади - всичко е било страхотно! Браво!  Peace  bouquet Вики, писали сме заедно! Аз скоро няма да давам прясно мляко, щото направихме лактозна непоносимост и сега едва започвам да смесвам безлактозното АМ с нормално!  Wink

Хайде лека от мен!   love001 smile3525

Последна редакция: чт, 21 дек 2006, 21:28 от kadrokosa

# 279
  • Мнения: 1 186
Здравейте и от нас след 1 ден застой   bouquet
Мъжлето ми вече запразнява от работа и днес си беше с нас и затова хич не ми беше до компютъра  Rolling Eyes.....От тази вечер и ние си имаме вече ЕЛХА newsm44 и малката направо голямо чудене му одари newsm78 гледа я,пипа я и като я пипне я боцка и прави едни физиономии....направо да я изядеш Two Hearts
Правде дано всичко се оправи,а от нас имаш стискане на палци fingerscrossed
Зори имате страхотни календари със страхотни фотомодели на тях   Hands Clap
Коки приятно ти изкарване с много усмивки  sohappy
Хайде лека нощ от мен lovekiss

# 280
  • Мнения: 600
 bdbaloni Честит рожден ден на всички порастнали дечица - да са живи, здрави и много обичани!   bigdance2
Нямам време да изчета всичко. Видях обаче, че Кали е болничка! Правде стискам палци бързо да оздравее детенцето!
Загубихме се заради хубавите, слънчеви дни. Просто не исках да изпускам възможността и по цял ден бяхме навън. Вечер попрочитах нещичко и в нашата тема, но само до там. До писане така и не се стигна. Напоследък пък сме заети с трескава подготовка по организиране на рождения ден - до преди малко изрязвах буквите за Честит рожден ден и разни цветенца. Ходихме и на консултация и на изслевания. Сиси е 8,600 кг и 76 см. От изследванията (още не съм ги носила на личната) виждам, че хомоглобина на Сиси е 116. Другите резултати, съдейки по референтните стойности, са в норма. С ходенето имаме малък напредък - когато играем на стигни до мама или до тати се отпуска и върви сама, но само толкова. Е, когато е готова, просто да си кажа.
Това е. Ще гледам да се включвам по-често. Целувки!

# 281
  • Мнения: 799
Ахой от мен!
Днес отново ме бяха хванали проклетиите и злобите и цял ден си късам нервите с работа и с мъжа ми.  #Cussing out Почти му бях събрала багажа преди няколко часа, ама май и този път му се размина. Но и утре е ден.  Twisted Evil
С лунуването се справих блестящо (е, в 15:40 изядох един чийзбургер, защото иначе съвсем щях да утрепам някой от нерви), но като цяло мина по-добре от очакваното. Бях забравила какво е усещането да ти залепне стомаха за гърба. А на финала мама и тате ме нахраниха с пълнена агнешка плешка и домашен хляб, а аз не можах да се натъпча пълноценно, щото ми се беше свил стомаха.
Зори, тенкс.   bouquet Следващият път пак ще ме подсетиш, нали?  Praynig
А калъфите не ги уших. Само 1. И то го уши сестрата на мъжа ми. Остават още 3.  Whistling
Зечова, елхата ти е супер. Очаквах много по-голяма трагедия, но не е късно, де.  Mr. Green За календара – ти си била скрит талант...   bouquet Опс, аз си помислих, че ти си го сътворила  newsm78
Надя/Криси, честито ти за екскурзията.  Hug Пъш, искам и аз. А за колата – коя е тази застрахователна компания? Имаш ли общите условия на каското? Пиши на лични и ще измислим нещо...
Виктория, много е сладка малката.  Hug А като гледам тези къси ръкави, направо ми се реве... И бързо да оздравявате!
Галакси, на шум спи от много малка. Е, понякога е киселяк, но рядко... А линка с хипопотама ми е любим много отдавна. На купоните по време на безгрижните времена доста се раздавахме в този танц (след порядъчно количество алкохол, де)  Crazy
Правде, бързо оздравяване на мишката и минавай да кажеш как се развиват нещата  Hug.
Елс, ех тоя Крис Корнъл... Беше ми слабост още като вокал на Саундгардън. Ама и сега си е убав.
Ей, не мъчете Хотмама с тренировки за начинаещи, че нещо е зла и тя напоследък. Може би събира багажа на мъжа си?  hahaha
Янич, лек път и весело  Peace
Ланг, и аз съм развила тази колекционерска страст към филмчета за аеробика, тае бо и т.н. Но като истински ценител си ги пазя новички и дори не ги пускам да ги прегледам  Crazy
Кокита, единствено у теб се усеща коледно настроение. Само така  santa2  madnoel People Santa Close-mas:

Май ще приключвам, че утре е големият коледен шопинг и ще трябва да стана рано. А си дойде  имоят час за лягане.

# 282
  • Мнения: 940
Малеее....помислих си че нещо не е наред с форума..- все още сме на 15та стр .
 .Така де ...че нещо напоследъка се чувствам като че ли спринтирам...или като в кошмар...тичам тичам и все не мога да стигна. newsm62

За бравих да се отчета с едногодишните ни мерки значи Елла е:

21.2 pounds = 9.61615824 kilograms
така ми го дава гоогъл и аз даже се учудих щото си мислех че сме 10 килца вече ама как да е и така сме си супер Simple Smile
и сме високи :
28.5 inches = 72.39 centimeters
[]
искам да сравня с останалите ама къде сега да се ровя назад...с това темпо на писане ми се струва малко мишън импосибъл

Елс...като каза Пачи ,тая песен не я бях чувала,май не е дошла официално тука,но ми хареса -а за 007 де да знам не съм такъв фен ама ще го свалиме ,колко му е
като казах това някой да има в арена.бг да ме покани че не ме пуска без покана,искам да си сваля останалите 8 епизода на синьо лято...направо ми е мечта вече-така си и останах само с 1вите 8 Sad
Исках да поема инициатива и аз веднъж да направя нова темичка ...ама и хабер си нямам как да преместя всичко от 1ва страница така че .....

Кака Елка легна да спи милата...много ми е болничка ама аз така добре я накиснах ,и двете цъмбуркахме във горещата вана ,та и отпуши нослето малко и отпусна кашлицата.С тая кашлица фурор направихме днес в един магазин,от праха ли от кво ,като се разкашля това дете..ужас ...и една търчи при нас да пита дали детето е добре и да не би да има магарешка кашлица...за 1ви път се сблъсках с прочутата американска  детска загриженост  ,тука венага могат да си наврат носа и случайно ако подушат немърливост може и с властите да се разправяш...няколко пъти трябваше с Дан да и повториме че е просто настинка..абе луда работа.Но то няма лошо де ,много пъти тука така откриват отвлечени от някого деца.

Ай стига ъм дрънкала...отивам да си пия винцето и да гледам някой филм .
киссссс


ПС.между другото ако някой му е интересно и не ме е виждал бременна ето линка
http://pg.photos.yahoo.com/ph/victoriavenancio/album?.dir=f1e9&a … com/ph//my_photos

# 283
  • Мнения: 940
За последно само че сама май ще запълня 15та стр,исках да ви покажа как ми се подмазва прасчо като прави нещо забранено,от тази сутрин  опитвайки се да  мине между дивана и масата от заграденото за нея пространство,избутвайки възглавницата която би трябвало да и попречи Simple Smile

# 284
  • Мнения: 1 033
Ха добрутро:)
Аве Цвети, ти май с много малки букви си написала да не пишат много Mr. Green
Целувки на всички, нямам време да отговоря на всички, но пуснах новата темичка с новите номинации- имате право на 3 гласа Mr. Green
Поне съм спокойна, че идват празници и докато пристигна няма да сте успели да изпишете темата Mr. Green

НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт