Любители на кучета - 132

  • 22 562
  • 729
  •   1
Отговори
# 75
  • тук-там
  • Мнения: 5 843
ЧНГ, мили приятели! Бъдете здрави!

# 76
  • Мнения: 1 781
Честита нова година!
Кайра се спука да лае на гърмежите, а Чера (която досега не е била проблемна ) започна да плаче и скимти жално
Ето от снощи как като за снимка заспа до тази свещ на детето

# 77
  • Мнения: 180
Честита Нова Година, и от нас ❤️Бъдете живи, здрави малки и големи, двукраки и четирикраки 🍀Роки, не се страхува от гърмежите което е супер. Беше спокоен, даже любопитно надничаше през прозореца на зарята.Данък ще приложа тези дни ❤️

# 78
  • Sofia
  • Мнения: 1 065
От Чери имаме мира, като и дам някой кокъл да ръфа. Вчера имахме гости и и дадох имаше затишие 30 мин

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 2 421

Добро утро от Саске!
Времето навън е чудесно, разходихме се. Нямаше никого покрай реката, пуснах го без каишка и веднага се появиха двама тичащи чужбинци. Налая ги и ги постресна и ме убеди, че не трябва да го пускам изобщо.
Изложихме се пред чужбинците...

# 80
  • под тепетата
  • Мнения: 9 513
Аз затова и не посмях да ги водя на плажа, че имаше разхождащи се. Една малка булонка се залепи за мен и се оказа, че собствениците са англичани. Направо си е пролет. Имаше и къпещи се на плажа.

# 81
  • Мнения: 1 781
Аз пък пускам Кайра без каишка. Даже долу по реката ходим понякога (и падна веднъж във водата даже ). Виж, Чера въобще не, че тя не е особено приветлива към кучета и ги хапе.
Иланг, щом сте на реката, значи 100% сте вие, но с едно момче все засичаме Саске.
Запомних го, защото Кайра беше не 3м като я взехме и първата й игра в клетка беше точно с него .

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 2 421
Аз пък пускам Кайра без каишка. Даже долу по реката ходим понякога (и падна веднъж във водата даже ). Виж, Чера въобще не, че тя не е особено приветлива към кучета и ги хапе.
Иланг, щом сте на реката, значи 100% сте вие, но с едно момче все засичаме Саске.
Запомних го, защото Кайра беше не 3м като я взехме и първата й игра в клетка беше точно с него .
явно сме ние

Саско е на малкия син. Той отговаря за него, аз съм само при нужда.

# 83
  • Мнения: 2 469
Иланг, чужбинци са се изложили!Да не му  намачкат ушаците ,на наш Шошко!    Аз и тук да се похваля-Лори получи шампоан/ лавандула, лимонена трева/ , специално направен за нея ,от майката на Саске!/Благодаря, дружке Илангче! Ще се ползва честичко..., тук-на село😃

Последна редакция: пн, 02 яну 2023, 11:15 от Roo Roo

# 84
  • под тепетата
  • Мнения: 9 513
Е , сега вече завидях! Аз, като нелицензиран производител на лавандула  Stuck Out Tongue Winking Eye  , се интересувам как се прави. Сподели, моля, иланг!

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 2 421
Е , сега вече завидях! Аз, като нелицензиран производител на лавандула  Stuck Out Tongue Winking Eye  , се интересувам как се прави. Сподели, моля, иланг!
Билянка, правиш шампоана и слагаш лавандулово масло и масло от лимонова трева и така...Joy

# 86
  • под тепетата
  • Мнения: 9 513
А, имам ги и двете масла, че нали лятото си правих антикомарин Wink

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 2 421
А, имам ги и двете масла, че нали лятото си правих антикомарин Wink
Ами уж те са най-ефективни срещу насекоми. Лимонената трева наистина е много силно и натрапчиво етерично масло. Успява да "убие" дори и чаеното масло.
Правих и аз миналата пролет някакви диви смеси  от етерични масла против кърлежи и Саско като види флакона бяга със скоростта на светлината.
Шефът пък си пръска колата с такива смеси, защото гони и котки.

# 88
# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 2 093
За много години!
Нека новата 2023 е спокоина и успешна и да не се оттървете от здраве и двукраки и четирикраки.
"Темерут Мунчо" ,хич не се впечатлява от гърмежите,даже към 23 ч се разхидихме за последно за 2022 ,а вече бяха почнали да гърмят. След това в 24 излезе с мен на балкона ,сигурно и той да зяпа зарята.

Общи условия

Активация на акаунт