Не мога да забравя

  • 5 935
  • 78
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 35 332
Приятелки нямаш ли?
Не е задължително да е от мъжки пол тая подкрепа.

Не знам, не те съдя за аферата, а за качеството ѝ.
Дела гледай, не думи.

# 31
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 309
С моряк семвйство не се прави, избий си го от главата. И като добавим всичките му кусури и, че гони 50- така, хептен. Избий си го от главата. Щом работиш с психолог, добре. Излез от този коловоз, който не те води никъде.

# 32
  • Мнения: 15 309
не те съдя за аферата, а за качеството ѝ.
Това беше добро Joy

Абе от 6 месеца всичките новорегистрирани с проблеми ходите на психолог, файда няма, пак се пуска тема в мамата - тез пари за психолога да ги бяхте дали на жиголо, пò щеше да помогне...

# 33
  • Мнения: 32 531
Не иска деца и седи с грешния човек на една вече леко напреднала възраст?
Е... Нека се попързаляме.

Явно смята форума за по-добри психолози от нейния  Joy
Или просто смотан психолог има.

# 34
  • Мнения: 1 550
И аз това винаги съм се чудела, половината от потребителите в СО ходят или на психолог, или на психиатър... То в щатите сигурено не ходят толкоз масово..
По казуса - като нямаш цел и смисъл в живота, освен някой да се грижи за теб, така се получава.

Последна редакция: вт, 27 дек 2022, 11:25 от Прекрасная Василиса

# 35
  • INFJ
  • Мнения: 9 740
Нали не искаш деца, защо те е впечатлил толкова с това, че искал семейство с теб?
Според мен докато не си решиш емоционалните конфликти и зависимости (някой да се грижи за теб, като за дете), изобщо не ти трябват връзки.

# 36
  • Мнения: 1 827
Оххх, аман от желанието на жените да бъдат “специални” за някакъв индивид! Значи сексът не е хубав, грубо държане, гледане на други жени, непрестанно отсъствие… Абе на такъв мъж специална да  искаш да  му станеш е проблем, дълбок проблем в самата теб!
Не е така. Наистина трябва да си специална за мъжа си и той за теб. Иначе бързо всичко отива в рутината, скуката и връзката се разпада.
Но мъж, който на 47 не е срещнал специалната, явно не иска да я среща.
А на 35 е добре жената да се замисли за брак и дете.

# 37
  • Мнения: 3 307
Какво семейство с моряка, и да се съберете пак ще има рутина, такъв е животът. Е, децата доста раздвижват нещата според мен, но ти не искаш деца, така че това отпада. С всеки човек след определен брой месеци и прегаряне на първоначалната емоция започва рутина, хората я борят с пътуване, хобита, социален живот. Моряка го заеби, оттам заек няма да изскочи. С настоящия не знам само рутината ли пречи или имате и други проблеми, грубост, безразличие, зависимости. Ако е само рутина е поправимо, ако сте се изчерпали - търси трети.

# 38
  • Great Britain
  • Мнения: 2 213
Оххх, аман от желанието на жените да бъдат “специални” за някакъв индивид! Значи сексът не е хубав, грубо държане, гледане на други жени, непрестанно отсъствие… Абе на такъв мъж специална да  искаш да  му станеш е проблем, дълбок проблем в самата теб!
Не е така. Наистина трябва да си специална за мъжа си и той за теб. Иначе бързо всичко отива в рутината, скуката и връзката се разпада.
Но мъж, който на 47 не е срещнал специалната, явно не иска да я среща.
А на 35 е добре жената да се замисли за брак и дете.
Не прочете ли , че авторката не иска дете?

# 39
  • Мнения: 1 308
мислиш за него, защото е наранено егото ти.  Смята ла си, че като си доста по-млада от него и той ти е казал, че те харесва отдавна си като блян, но като се изконсумирахте и вече не си му интересна. Не те търси, той е далечен и недостъпен, пък ти си очаквала да си му тръпка и да го въртиш на малкия си пръст. Глождите, че те изоставил, не си толкова влюбена. Липсата на живец в настоящата ти връзка още повече нажежава ситуацията в главата ти. Неизживяна ти историята за теб самата затова.

# 40
  • Мнения: 6 911
На мен пък ми е интересно защо за шест години връзка със "скучния" нямате никакво развитие в посока брак и деца? Айде ти не искаш, ами той? Освободи го, за да може да си намери някоя дето няма да й е скучно, а ще иска да се развива, не да тъпче на едно място и да се самосъжалява и да чака някой да я забавлява. Много си инфантилна, авторке.

# 41
  • Мнения: 3 911
Абе трябва да се подбират хората, за които искате да сте специални! Какво му е хубавото да си специален на някакъв плужек или насилник , или някакъв келеш?
Да не говорим, че някой ако ти казва, че си специален за него, не значи, че го мисли и че си такъв!По-добре да си щастлив, а не специален!

# 42
  • Мнения: 25 904
Моряка ми говореше, колко иска връзка и семейство с мен.

И ти клъвна? На този стар номер? А, стига бе...
Фактът, че действията и думите му не се покриват, не те ли отрезви досега, та си седнала да се тръшкаш по голямата му заплата? Защото това май е единственото му положително качество, което може да подлъже една жена.
Знам, знам, сега ще кажеш, че парите му не те интересуват. А кое по-точно те интересува? Лошият секс? Староергенският манталитет? Кое?

# 43
  • Мнения: 1 827
Оххх, аман от желанието на жените да бъдат “специални” за някакъв индивид! Значи сексът не е хубав, грубо държане, гледане на други жени, непрестанно отсъствие… Абе на такъв мъж специална да  искаш да  му станеш е проблем, дълбок проблем в самата теб!
Не е така. Наистина трябва да си специална за мъжа си и той за теб. Иначе бързо всичко отива в рутината, скуката и връзката се разпада.
Но мъж, който на 47 не е срещнал специалната, явно не иска да я среща.
А на 35 е добре жената да се замисли за брак и дете.
Не прочете ли , че авторката не иска дете?
Изпуснала съм. Значи няма драма. Не ѝ трябва семейство с брак.

# 44
  • Мнения: 3 307
Авторката покрай тази макар и мъчителна афера е живнала според мен. Раздвижила ѝ се е кръвта, имало е емоции. Това ѝ липсва, а не капитан Грубиян. Звучи в депресия. Обратно в кошарката, при мъж, за който не ѝ дреме, с тъжна походка към липсата на бъдеще.

Общи условия

Активация на акаунт