Фотоепилатори – въпроси и отговори – № 5

  • 46 994
  • 791
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 13 122
Доволни са и мъжете, то колкото по-тъмен и дебел косъм - толкова по-добре се повлиява. При мъжете мисля че пишеше само брада и интим да не правят, иначе за другаде няма проблем.
По-скоро дамата дето пита и се описва като "бяла и руса", частта с русото може да е проблем и да няма толкова добър ефект при нея.
Импулсите до сега не съм чула на някого да са му свършили, а пък следя темите тук от 2016та някъде, тогава се чудех за себе си и рових за информация.

# 61
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Благодаря!
Аз съм "бяла и руса" Simple Smile То и нямам голям проблем с окосмяването, понеже четох за цвета на кожата и попитах. Ще направя подарък днес на ММ, дано остане доволен. Имам и две дъщери, 15 и 18. Те могат да го ползват също, нали?

# 62
  • Мнения: 23 096
Тази на 15 е малка, но другата може.Не заради друго, а заради хормоналния бум и вероятността да не подейства уредът.

# 63
  • Мнения: 473
Хайде и аз съм вече в клуба. Много импулсивно реших, че искам този уред. Излезна ми реклама и цената ми се видя добра. Взимам го предимно за интим, защото ми омръзна - то не са бръсначки, то не са кола маски - Waxx, макс и тем подобни. Краката години наред с обикновения епилатор, почти нямам косми, но искам интим без врастнали косъмчета, пъпчици и т.н. Надявам се да има ефект, връщам се да прочета и предната тема, за да не задавам глупави въпроси Laughing
Вече нямам търпение да го получа и да действам Relaxed

# 64
  • Мнения: 23 096
Cvete , прочети си добре упътването.Аз само ще добавя, че
често 4 процедури през 15 дни са малко, така че направи 6-8 за интим, защото там окосмяването е упорито.После вече минаваш 1 път месечно.
Болката трябва да е търпима, ако едва се издържа намаляваш степента.Може да се наложи да я сменяш
постоянно на различните места.

Последна редакция: вт, 14 фев 2023, 20:17 от ДХ3

# 65
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
И аз в клуба Simple Smile Т.е. ММ е в него Simple Smile Цената ми се видя добра, а и той от доста време се чуди дали да си вземем, но като цяло искаше. Та подарък за Св.Валентин за него Simple Smile Започвам четенето.

# 66
  • Мнения: 473
Cvete , прочети си добре упътването.Аз само ще добавя, че
често 4 процедури през 15 дни са малко, така че направи 6-8 за интим, защото там окосмяването е упорито.После вече минаваш 1 път месечно.
Болката трябва да е търпима, ако едва се издържа намаляваш степента.Може да се наложи да я сменяш
постоянно на различните места.

Благодаря за съветите! Така и ще направя, ще започна с по-чести процедури, докато видя резултат. Все пак лятото наближава. Аз започнах да чета миналата тема, но съм някъде до 20стр. и за сега неоткривам отговор на чуденката ми. Може да ви стори малоумен въпроса, но може ли с приставката за лице да се обработват веждите, в смисъл сключването на веждите? Синът ми е с гъсти вежди и там ползвам лентички, за да ги  "разделя". И тъй като е много близко до очите, предполагам, че е опасно, но все пак да попитам, ако имате опит с тази зона Relaxed Чета, че малката приставката е с допълнителен вграден светлинен филтър и може да бъде използвана по лицето върху горната устна, брадичката, бузите и други чувствителни зони. Точно така е описано, за това се чудя дали може и между веждите.
Сетих се и друго - съобразявате ли се с МЦ при интим? Дъщеря ми ходи на лазерна епилация (пълен интим) и винаги, когато и записват следващия час се съобразяват с цикъла и. Трябвало да има седмица след като и свърши и поне седмица преди да и дойде.

Последна редакция: ср, 15 фев 2023, 08:42 от Cvete™

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
Аз направих четвъртата процедура в неделя. На две седмици ги правих до сега, но има още какво да се желае. Дали мога да започна по-често да се святкам се чудя? Примерно веднъж седмично. Някоя от вас опитвала ли е?

# 68
  • Мнения: 23 096
Cvete, аз съм го правила с веждите, така че опитайте.
Мария, няма смисъл, уредът се ползва през 2 седмици, не бих го правила по-често, ако производителят не го е задал.

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
Благодаря! То и на мен ще ми е досадно всяка седмица да се занимавам, честно казано.
Продължавам си така.

# 70
  • Мнения: 1 932
Привет на всички. Купих на промоция този фотопилатор с четка за лице (ФОТОЕПИЛАТОР PHILIPS BRI924/00 - това е модела според касовата бележка). Обаче на самия ефотоепилатор пише друго PHILIPS LUMEA SC1997.
Заради четката ли се води под друг модел?
Кутията си беше запечатана.

Ето и снимка на кутията на моя.

# 71
  • Мнения: 1 128
Привет на всички. Купих на промоция този фотопилатор с четка за лице (ФОТОЕПИЛАТОР PHILIPS BRI924/00 - това е модела според касовата бележка). Обаче на самия ефотоепилатор пише друго PHILIPS LUMEA SC1997.
Заради четката ли се води под друг модел?
Кутията си беше запечатана.

Ето и снимка на кутията на моя.


BRI e комплекта- моят е 920, със тримерче. Само епилатора ми е 1998.

# 72
  • София
  • Мнения: 3 695
Благодаря! То и на мен ще ми е досадно всяка седмица да се занимавам, честно казано.
Продължавам си така.
Въпреки упътването, послушах приятелка,което го ползваше година преди мен и в началото правех всяка седмица. Отнесох доста критики тук,че не било нужно, че косъма имал 14 дневен цикъл на растеж и т.н. но имаше ефект при мен и още на първия месец растежа на космите се забави значително.
Ползвам уреда от май 2020 вече по веднъж месечно на крака и ръце и през две седмици на интим, подмишници и мустаци

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
То и при мен се забави растежа, плюс това имам и доста голи участъци. Ама ми се иска съвсем да изчезнат вече. Grin

# 74
  • Мнения: 23 096
Той растежът си се забавя, ясно.Ама дали не е вредно?

Общи условия

Активация на акаунт