Фотоепилатори – въпроси и отговори – № 5

  • 47 551
  • 791
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 13 415
И дали е нямало да се забави и с процедури през 2 седмици, както си препоръчват? Доколкото си спомням, при мен изглеждаше забавен още след първите 1-2 третирания. През 2 седмици, не през 1. Отдавна беше, но помня че се изненадах, не очаквах нищо съществено съвсем отначало да се види.

# 76
  • Бургас
  • Мнения: 10 359
Ще си карам и аз, както до сега. Не ми се рискува. Имам достатъчно време до лятото. Пък и както казах, ми е доста досадно това занимание.

# 77
  • Sliven
  • Мнения: 251
Здравейте! Ще бъда много благодарна ако ми дадете съвет като вече използвали фотоепилатор и имащи мнение. Имам възможност да закупя Филипс с една допълнителна приставка нов с гаранция за 200 лева. Но пък аз съм си наумила от серия 9000 модел 958. Та струва ли си да давам още доста пари отгоре и еднаква ли работа ще ми върши?
Благодаря

# 78
  • Мнения: 1 157
Здравейте! Ще бъда много благодарна ако ми дадете съвет като вече използвали фотоепилатор и имащи мнение. Имам възможност да закупя Филипс с една допълнителна приставка нов с гаранция за 200 лева. Но пък аз съм си наумила от серия 9000 модел 958. Та струва ли си да давам още доста пари отгоре и еднаква ли работа ще ми върши?
Благодаря

Според мен всички вършат еднаква работа, но аз съм с модел без приставки, тоест с една единствена за тяло. Разликата е в импулсите и броя приставки, иначе вършат еднаква работа по мое мнение. Ако съм аз за 200 лв. бих взела този да опитам дали въобще ще ми върши работа, защото не при всеки има добър ефект. Именно това беше причината и аз да купя от този модел, тъй като цената на тези с много приставки е от 800 лв. нагоре, пък аз съм с тъмна кожа и не знаех изобщо ще ми върши ли работа, но съм доволна много. Simple Smile

# 79
  • Бургас
  • Мнения: 10 359
Струва ми се много добра оферта нов за 200 лв. Моя има една допълнителна малка приставка, която не съм използвала до сега. Едва ли ми потрябва.

# 80
  • Мнения: 1 308
Дами , ако въпросът ми не е на място, моля да бъда извинена, но попрехвърлих темите ви и не открих отговор на чуденката ми.
Прави ми впечатление,че е предпочитана домашната фотоепилация , пред тази в салона.
Защо е така?

# 81
  • Мнения: 739
Въпрос към използвалите Браун и Филипс: кой от двата е по-удобен за употреба и от кой виждате по-добър ефект?

Аз съм с Браун и вече го ползвам 2 месеца и половина. Много съм доволна от избора- удобен ми е за хващане и при различни извивки на тялото, вече оредяха космите и имам доста участъци дето са голи петна, бавен растеж. Само да вметна, че при Браун се правят всяка седмица първите процедури и след това поддържащите са по нарядко.

# 82
  • Мнения: 23 269
Дами , ако въпросът ми не е на място, моля да бъда извинена, но попрехвърлих темите ви и не открих отговор на чуденката ми.
Прави ми впечатление,че е предпочитана домашната фотоепилация , пред тази в салона.
Защо е така?
Защото излиза по-евтино да се инвестира в уред и да се прави цяло тяло, да речем.Поне преди години качествените процедури се правеха само на няколко места с баснословни цени.Аз правя цяло тяло и нямаше как да отделя хиляди левове, за да добия желания резултат.Отделно някои жени трябва да правят поддръжка 1-2 пъти годишно, което пак са доста средства.

# 83
  • Sliven
  • Мнения: 251
Мили дами, може ли да питам дали има момиче тук на 16 или Ваша дъщеря на тази възраст, която си прави фотоепилация вкъщи? Безвредна ли е и изобщо препоръчителна ли е? Благодаря 😊

# 84
  • Мнения: 23 269
Твърди се, че е безвредна, не се препоръчва за тийнове заради плаващия хормонален фон(може да няма ефект), но ако детето има проблем с окосмяването опитайте.

Последна редакция: пн, 20 фев 2023, 22:33 от ДХ3

# 85
  • Sliven
  • Мнения: 251
Твърди се, ме е безвредна, не се орепоръчва за тийнове заради плаващия хормонален фон(може да няма ефект), но ако детето има проблем с окосмяването опитайте.
Ах, има проблем с окосмяването и вече сама си прави мустака и веждите освен краката и мишниците 😢😢😢

# 86
  • Мнения: 13 415
Най-много ефектът да не е толкова траен при девойка на такава възраст, макар че като знам на днешно време колко рано влизат в пубертета повечето... май не е чак толкова малка.

# 87
  • Мнения: 5
Здравейте! От много време се каня и най-после се реших да си взема фотоепилатор. Направих вече две процедури - крака, ръце, подмишници, триъгълник, горна устна, брадичка. Правя ги на 10 дни (в по-старите теми имаше доста такива съвети, та затова) За сега ефект никакъв 😕, а така се надявах да видя по-скоро резултат. Може би има някои паднали по краката, но може и да си въобразявам. Забавяне на растежа също не забелязвам. Преди да забременея направих на лице две процедури лазерна епилация и резултата беше страхотен, опадаха всички. Очаквах такъв резултат и с домашен фотоепилатор... Дали не очаквам прекалено много за кратко време и скоро ще видя резултат? 🙄 Или щом до сега не съм забелязала може и да не се получи въобще? Родих преди 10 месеца, не кърмя вече 6 месеца. Дали пък не е минало още достатъчно време от раждането и кърменето и затова да няма резултат?

# 88
  • Sliven
  • Мнения: 251
Здравейте! От много време се каня и най-после се реших да си взема фотоепилатор. Направих вече две процедури - крака, ръце, подмишници, триъгълник, горна устна, брадичка. Правя ги на 10 дни (в по-старите теми имаше доста такива съвети, та затова) За сега ефект никакъв 😕, а така се надявах да видя по-скоро резултат. Може би има някои паднали по краката, но може и да си въобразявам. Забавяне на растежа също не забелязвам. Преди да забременея направих на лице две процедури лазерна епилация и резултата беше страхотен, опадаха всички. Очаквах такъв резултат и с домашен фотоепилатор... Дали не очаквам прекалено много за кратко време и скоро ще видя резултат? 🙄 Или щом до сега не съм забелязала може и да не се получи въобще? Родих преди 10 месеца, не кърмя вече 6 месеца. Дали пък не е минало още достатъчно време от раждането и кърменето и затова да няма резултат?
Чакам да се включи някой с повече опит за Вашата ситуация, че и аз утре взимам моя и се започвам.

# 89
  • Мнения: 23 269
Няма връзка между лазер и фото.При лазер изгарят веднага, при фото падат след време(10-15 дни). За две процедури няма как да очаквате кой знае какво, да не говорим, че всеки човек е различен, а и всеки косъм се повлиява различно, зависи къде е.А и говорим за домашен уред все пак.
Дори с професионален се изискват поне 5-6 процедури за добър успех.Космите не растат по едно и също време, прочетете за фазите им и ще разберете защо се налага да се повтаря процедурата многократно- не всички са податливи на унищожаване на луковицата в даден момент заради фазата, в която се намират.Не е вълшебна пръчка това.
Преди години ходих на лазер на мишници- един път, бях спечелила процедура.За много дълъг период ги нямаше, (3-4м), но после си пираснаха пак, защото не продължих да ги третирам.

Общи условия

Активация на акаунт