Къде в Пловдив??? - 99

  • 28 606
  • 752
  •   1
Отговори
# 735
  • под тепетата
  • Мнения: 9 507
На ул." Г.Бенковски " има 2 шивашки ателиета. Близо до подлеза на билковата аптека са.
'

# 736
  • Пловдив
  • Мнения: 823
Много харесвам виното на Трастена , това био малиновото , но никъде в Пловдив не съм го виждала , в големите маркети го няма , само от интернет съм го поръчвала .
Някой виждал ли го е някъде из града ?
До 2ро ДКЦ

https://boutiqfoods.bg/1091-malinovo-vino-bio-malini-750-ml

Да не те излъжа, мисля че наскоро го мернах в Лекси до ВХВП-то.

# 737
  • под тепетата
  • Мнения: 9 507
И аз съм купувала виното от Лекси в Гранда, но преди 2 години и затова не посмях да пиша.

# 738
  • Пловдив
  • Мнения: 3 347
Много харесвам виното на Трастена , това био малиновото , но никъде в Пловдив не съм го виждала , в големите маркети го няма , само от интернет съм го поръчвала .
Някой виждал ли го е някъде из града ?
На ул."Гладстон" в посока от Градската градина към Дома на културата вляво има малко магазинче за крафт бира. Изнасят черна дъска с опис на продуктите, които предлагат. Има и Трастена.

# 739
  • Мнения: 659
В Халите на -1 етаж (където е Билла)
Здравейте, искам да попитам къде има шивач в района около главната?

# 740
  • Пловдив
  • Мнения: 13 600
Мнение за госпожите Зорница Славовска и Галя Николова от детска градина Буратино някой има ли? Разцрах, че тази година те ще поемат първа група.

# 741
  • Пловдив
  • Мнения: 40 992
Да ми къжете къде и към кой да се обърна за махане/горене на папиломи с направление? Има ли читав дерматолог по касата?

# 742
  • Мнения: 801
Здравейте, дали знаете човек с ръчно правени мартенички, който все още да има налични? Ако може да се разгледат някъде във Fb страничка или пък ако излизат да продават, да ми кажете къде.

# 743
  • Мнения: 10 787
Много харесвам виното на Трастена , това био малиновото , но никъде в Пловдив не съм го виждала , в големите маркети го няма , само от интернет съм го поръчвала .
Някой виждал ли го е някъде из града ?
На ул."Гладстон" в посока от Градската градина към Дома на културата вляво има малко магазинче за крафт бира. Изнасят черна дъска с опис на продуктите, които предлагат. Има и Трастена.
Извинете, колко струва това вино?

# 744
# 745
  • Мнения: 121
Здравейте, къде в центъра мога да намеря червила на Вell ? В Лили и ДМ - няма.

# 746
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Здравейте, къде на около пл. "Гроздов пазар" има магазин за спално бельо?

# 747
  • Пловдив
  • Мнения: 3 585
Здравейте, къде на около пл. "Гроздов пазар" има магазин за спално бельо?
На Гладстон, на Т-образното кръстовище на което е Градска художесвена галерия.
Магазина за бельо е от другата страна на улицата, отсреща е градската градина, а наляво се влиза в тунела под пощата.

# 748
  • Пловдив
  • Мнения: 823
Здравейте, къде на около пл. "Гроздов пазар" има магазин за спално бельо?

На светофара на Гладстоун с ул. Преслав (не знам има ли го още)



Edit: Miraluba, писали сме едновременно 🙂

# 749
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 168
На Мария Луиза до банката на пешеходния светофар има магазин за спално бельо.

Общи условия

Активация на акаунт