Плам, пламти! Котел, бълбукай! Адска смес, мехури пукай! Януарска спортна и успешна!

  • 91 540
  • 3 070
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 40 763
Панде, мерси..днес е добре. Дано това да беше.

Весе, честита да си! Kissing Heart

# 46
  • Мнения: 7 235
Честита да си, Веселинкова! Ако има и други празнуващи, и те да са живи и здрави!

Пихме кафе с мама, пооправих в кухнята, даже направих бърза разходчица и ми се отрази много добре. МУ още лежи Rolling Eyes Навън се е облещило едно слънце, ръчкам го да става и да драсваме нанякъде, да се възползваме от хубавото време.

# 47
  • тук и там
  • Мнения: 11 529
За много години, момичета! Да сте здрави вие и близките ви, да сте щастливи и обичани!

Новата година я посрещнах със  вино, песен, сълзи, танци и сръдни ..От всичко имаше-точно както имаше от всичко в старата година. Каката и ММ се скараха, единият се качи в стаята си, другият  се намуси и сумтя на дивана.После се здобриха, ама вече бяха успели да скапят настроението на останалите.  С други думи -празника вървеше прекрасно, докато ММ и неговото копие във всяко отношение,  не решиха да си мерят инатите баш на Нова Година. Направо сме си балканци-провинциалисти  от всЕкъде- няма да е празник, ако няма от всичко -като почнеш от песните и стигнеш до тежките думи и сълзите !:blush:. Grinning

Дъждовно ми е..на душата!

Последна редакция: нд, 01 яну 2023, 15:55 от Кайсия

# 48
  • Варна
  • Мнения: 2 033
Честита Нова година! Здраве, късмет и берекет, Simple Smile

Честито и на именниците днес!

Стоя и гледам на стерео и се чудя защо ли обещах днес за обяд да ходя на гости като вкъщи моето убежище е толкова спокойно и уютно. Сякаш ще ходя на заточение.

Била съм се накиприла и вапцала като краден автомобил. Добре, че милото е без аналог същински самодив иначе...

Време е да тръгваме.

Приятен и спорен ден, общество! Simple Smile

# 49
  • Мнения: 2 170
В Новогодишното утро, един старец ми подари стръкче мента и ми пожела КАЛИ ХРОНЯ! Хубава година да имаме!

Последна редакция: нд, 01 яну 2023, 15:47 от Caramella

# 50
  • тук и там
  • Мнения: 11 529
Карамела, най-накрая успях да те видя! Точно такава си, каквато си те представях-  руса, хубава, нагласена, усмихната и  цветна !
 Морето ти отива! Heart

# 51
  • Мнения: 10 883
Хах, Ренко, тъй си е, баш ден си беше Grinning
Ама викам хайде да не се цепя от мнозинството, че за някои май и лека нощ е било Simple Smile

Карамелче, чудна си, как да не ти подари китка човек.

# 52
  • Мнения: 2 170
Благодаря за ласкавите думи! Heart Тук е приказно! Цялото село е на крайбрежната улица. Дядовци в изискани костюми, внуци повели бабите си, нагласени с перли, на обяд, идилия... Ние с моето момче седим на терасата с изглед към залива и сме си поръчали по едно... Аз неизменната воТка, той е на виски, чакаме да огладнеем и да се смесим с щастливата тълпа. Хич не ме е срам да ви кажа- НАЗДРАВЕ, ЛЮБИМО МОЕ ОБЩЕСТВО Heart

# 53
  • Мнения: 10 883
Уф, бе, Карамелче, тамън ми мина и пак ме налегна желанието за пътуване Simple Smile
Ей тъй да се смеся и аз с пременените местни.

Вие как пътувате? На Йоанина завивате надолу към Арта ли?

# 54
  • Мнения: 2 170
Да, Ули, на стотина километра след Янина сме.

# 55
  • Мнения: 6 291
Дали с Шефа пак не гостувахме 😂.Онзи ден свекъра се е опитал да напие роднината,днес пък на мен ми го върна."Винце да ти сипя ли?"."Сипи,викам,мъничко,две пръстчета най-много.".Идва с почти пълна чаша 😳."Е,то това за тебе нищо не е,ще го пийнеш ей сега." 😂😂😂.Абе верно,изпих го,но вкъщи и друга чаша ме чакаше 😁.А Скъпия подозирам,че цял ден ще ближе рани 🤭
20-дневното бебе вече било добре.Било аспирирало околоплодна течност при раждането,и явно не е било доизлекувано.И понеже още се притеснявам за Шефа,да не е слезнало към дихателните пътища,пак ме успокои."Виж го,как изграе,как хубаво започна да се храни.Ако имаше нещо, изобщо нямаше да изглежда така.А и като го преслушвах,нищо нямаше към дробовете, всичко беше в носоглътката и синусите.".Пак ми поолекна.Но докато не спре напълно хремата и кашлицата,не мога напълно да се успокоя.
Малко да дремнем,викам,и после да продължаваме с празнуването 🤣🤣🤣

# 56
  • тук и там
  • Мнения: 11 529
Купих си един панталон, една блуза и чанта. Ей така-да ми върви на пазаруване  и намаления цяла година.
Хем да си оправя малко настроението, хем да накажа ММ заради снощните изпълнения с каката..
И на нея купих една чантичка за телефон, ама ще чакам да и я дам когато заслужи..Да му се ненадяваш на това пубертетче-както то може да ми вдигне кръвното, никой друг не може..освен баща и де..А като се комбинират и става страшно.
Спят още моите.Рано ми е за пиене на мен, по-късно ще си сипя.

Последна редакция: нд, 01 яну 2023, 13:36 от Кайсия

# 57
  • Мнения: 10 883
Аз тигани гледам Simple Smile

# 58
  • Somewhere in the World
  • Мнения: 1 335
За много години, мили другарчета Hug
Пожелавам ни тази година да ни донесе всичко, за което тихо копнеем! Да сме здрави и обичани ❤
Не съм ви чела, само успях да зърна Карамелка, най- сетне 😍 толкова витална и слънчева дама, а колко ти отива тая пуста Елада…

Последна редакция: нд, 01 яну 2023, 15:13 от Pretty_Mama

# 59
  • Мнения: 6 291
Имаш разрешението ми,да започнеш с продуктовото позициониране 😂.Искам хубав,и не на цената на бъбрек,за палачинки.Даже се замислям за чугунен,че в тях стават най-хубави.

Общи условия

Активация на акаунт