ЯНУАРскИ СПАМ 2023

  • 12 618
  • 557
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 11 369
Ще идвам по друг повод. Ама за сега не е всичко на 100%. Със сигурност не идвам по твоя покана хъхъ

# 541
  • Мнения: 4 543
Голямо честито и от мен, Рейче Heart
Другият петък, ако съм в София, бих дошла и аз на парти. Grinning

Два дена багаж нареждаме и още багаж има. Joy Има още малко неща във всекидневната да се наредят и гардеробната е почти наредена. Въпреки че купих много закачалки, се оказва че ще трябват още. Joy Остава да се оправят склада, пералното и кабинет да направим.

# 542
  • На Марс
  • Мнения: 8 716
Ми нервна съм, нямам сили да се сдържам

да не си бременна Simple Smile

# 543
  • Русе
  • Мнения: 408
GrinningВ други ден е този петък, следващия е другата седмица
Следващия петък вдругиден ли е или другата седмица ?

# 544
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 416
Нора, пийй преди да четеш!

# 545
  • Мнения: 6 390
О, редовно има кой да се сиктирдосваш навън. Мъ не ми се занимава, щот ако си отворя устата и още повече се ядосвам. Но скоро на опашка в Била се скарах на една бутаща се жена, щото даже и ме настъпи. Тя па взе да се извинява, че била залитнала. Да бе, то от бутане и тва става сигурно. Бее, не ги плеща таквизи кат Норето, ама гледам много лошо. Joy

Рейче, како станало, ти явно си писала, ама си и трила, сички ти честитят? Grinning

Норе, младият хърватин у Белгията ли работи или и той кат теб сега ще пристига?

Дайсчето засто липсва напоследък?

# 546
  • Мнения: 17 623
честит празник петелки

# 547
  • Мнения: 6 390
Честит, честит! Joy

Майкоу, ку мъ ядосат съм страшна петелка. Joy

# 548
  • Мнения: 35 998
у дома само кокошки

# 549
  • Мнения: 9 846
Инче, една година преди мен е почнал на същата позиция като моята по заместване на друг хърватин. Търсил ми е и апартаменти човекът, днес ми прати линкове, ако всички са така добронамерени ще се окаже много яко. Разбрах, че сме доста млад екип, което е супер, май най-възрастни са шефът и шефката, около 45 някъде, и двамата са поляци. Човешкият ни ресурс и тя изглежда много сладка, румънка е тя, доста стеснителна. Изобщо за тая част от преместването нямам търпение. Другото вече.... Днеска получих мейл от банката, че не приемат за доказателство за адрес личната ми карта, защото адресът е изписан на "българска азбука". Ако можело да дам неодавнашен документ или сметка за битова услуга, издаден от българска институция или комунална компания, който да е на английски, немски, френски или холандски, а адресът да е изписан на латиница Joy Ще ми се да ги питам, те ако искат да си отварят сметка в България техните данъчни или ЧЕЗ, дали ще им издадат документ на български Grinning
Исе, сoри, всеки ден е ново двайсе при мене и съм на ура и не мога да мисля

Последна редакция: чт, 02 фев 2023, 20:14 от noragami

# 550
  • Мнения: 17 623
стеснителната ромънка нещо туитар инстаграм

# 551
  • Мнения: 11 505
Исе, знаеш ли дали в безистена срещу съдебната още има базар на плочи всяка 1ва неделя от месеца?

# 552
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 416
Исе, знаеш ли дали в безистена срещу съдебната още има базар на плочи всяка 1ва неделя от месеца?
Не съм минавала от доста време. Та не знам.
Ама то не беше ли последния уикенд от месеца Rolling Eyes

# 553
  • Мнения: 11 369
ЗдравО!
Како сте?
Петък е, а никви ви нема, голи мАже, също!

# 554
  • Мнения: 6 390
Инче,
... Днеска получих мейл от банката, че не приемат за доказателство за адрес личната ми карта, защото адресът е изписан на "българска азбука". Ако можело да дам неодавнашен документ или сметка за битова услуга, издаден от българска институция или комунална компания, който да е на английски, немски, френски или холандски, а адресът да е изписан на латиница Joy Ще ми се да ги питам, те ако искат да си отварят сметка в България техните данъчни или ЧЕЗ, дали ще им издадат документ на български Grinning
...
Така на ММ бяха искали, само че германци, някакъв документ или фактура написана на английски. Не са нормални тез хора, не са. За нотариално заверен превод на документи - ок, ама те искат някви невъзможни неща.

Общи условия

Активация на акаунт