Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 130 - януари 2023)

  • 98 236
  • 1 453
  •   1
Отговори
# 1 380
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 185
Като коментирате наградите на милка, защо имам спомен, че някой (май Станимир) беше качил бъдещи награди с пътуване до Дисниленд 😀
Аз не играя почти никъде и съответно нищо не чакам. Надявам се и аз на февруари за някакво раздвижване 🤗

# 1 381
  • Мнения: 3 987
За Милката,трябва да внимавате на кой имейл регистрирате бележките!

В смисъл?

# 1 382
  • Мнения: 1 658
Като коментирате наградите на милка, защо имам спомен, че някой (май Станимир) беше качил бъдещи награди с пътуване до Дисниленд 😀
В Кока-кола апп е екскурзията до Дисниленд
Скрит текст:



Томбола на Нивея в Кауфланд от 30.01 до 26.02.2023г.
https://www.nivea.bg/novo-ot-nivea/samsung?utm_source=salesforce … 032p000030q7UlAAI
Скрит текст:
Какво ще кажеш за една страхотна награда, като монитор SAMSUNG 49” Odyssey Gaming G9? Може да бъде твой много лесно. Купи продукти NIVEA и/или NIVEA MEN от магазини Кауфланд до 26.02.2023г. за минимум 25лв., регистрирай се във формуляра и ще участваш в томбола за 1 от 3 награди. Страхотна сделка, нали така?

# 1 383
  • Мнения: 1 207
В кОлата са добавили ваучерите за озон.

# 1 384
  • Мнения: 1 204
Онзи ден една доста семпла страница в ИГ имаше теглене за 50 и няколко инчов телевизор. Беше ми интересно, как точно страница с 2 снимки ще подарят телевизор, сниман в апартамент до пердето.  Гледах "тегленето" и съвсем очаквано просто показаха едно име като печеливш Trollface ОК... сигурно такава им е програмата, но изглеждаше наистина смешно нагласено. Реших да прегледам коментарите и имаше една потребителка с най-малко 200-300 коментара като по 10 бр. бяха с един и същи тагове един след друг...

Аз на тези им писах да ги питам как по-точно са изтеглили печеливш. Естествено,отговор няма.

# 1 385
  • Сливен
  • Мнения: 4 250
Ваучера за Озон беше на стойност 50лв,ако не греша. А сега КК са го пуснали за 40лв. 😂

# 1 386
  • Мнения: 6 021
Тези с телевизора изтеглиха някакъв заключен профил, доколкото си спомням.
Иначе е възможно да се прави голям гивауей от нов профил с цел бързо постигане на последователи.

# 1 387
  • София/Търново
  • Мнения: 818
25 лв Нивеа, за три телевизора. Вдигат летвата. Дано се пораздвижат игрите, я тоалетна хартия, а Нестле, че няма какво просто...

# 1 388
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 633
Бош във фейсбук са изтеглили 😜 Айде дано поне някоя да се похвали.
Моята племеница е с Бош и е сред печелившите. От кога я натисках да се включи и хей го на ...

# 1 389
  • Мнения: 6 021
Ето едни от ИГ, които не си спазват гивауея. Така и не обявиха печеливши:

# 1 390
  • Елхово
  • Мнения: 1 416
Лео носят ваучерите на милка

# 1 391
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 633
Аз чакам само пуловер от Нутела от последното теглене. Има ли някой, който си го е получил от това теглене?

# 1 392
  • Мнения: 211
Dannyny , aз получих пуловера в петък от последното теглене за гр. Варна.

# 1 393
  • Мнения: 231
Май от новата кока кола с марвел ще има и някакви лаптопи в приложението, а в магазините ще се раздават значки марвел и кенчета. Сега погледнах приложението, явно е само калъфи за лаптоп 🤣🤣🤣

# 1 394
  • Мнения: 3 569
Тези калъфи дали имат дръжки да се носят като чантичка или е просто калъф?

Общи условия

Активация на акаунт