Искам да кажа... (202) през ЯНУАРИ 2023

  • 49 635
  • 980
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 15 116
Добро утро.
Мери, звучи ужасно, дано намериш лек.
Ети, дано не е нещо сериозно.
Почистих, сготвих, сега малко почивка и после ще пазаруваме и ще се прибираме към София.
Хубав да е денят ви.

# 46
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 118
Мери, да те отпусне скоро ти желая!

Как са децата? Монката? Синеочка?

Направих цели картофи във фолио с масло и сол. Мнооого Фкусни Heart Eyes
Посъживихме се вкъщи, и на мен ми просветна. Даже и един пазар обмислям Grinning

# 47
  • Мнения: 5 499
Благодаря, че ни мислите!
Монката няма температура, пу-пу. Почна да се храни, слава богу и кашля още, но то е нормално в ситуацията. Утре ще я заведа на контролен.

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 7 472
Имам чувството, че съм проспала първи и втори януари Simple Smile Нямам абсолютно никаква идея как ще станем утре.
Ходихме при свекърва ми. Зълва ми и те бяха там и беше приготвила букети от бисквити и бонбони. Сега само ги заобикалям и ги гледам отдалече.
Сега аз ще пиша домашна за първи клас, а ММ ще реди планети Simple Smile

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 6 669
Падна ми се учение от нашата баница, явно ще наваксвам пропуски в материала за 5-и клас Simple Smile Първият късмет беше здраве, дано включва и здрави нерви Wink И пътуване до Дубай ми се падна, но ще го заменя с друга дестинация.

Ох, Мери, сериозно звучи, че и доста болезнено явно. Не може ли пак да се бие инжекция?

# 50
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 279
Мери, дано мине по-бързо!

Ние направихме едни Рилски езера. Вече трета година го правим на 2.01. Времето беше страхотно, че и за къс ръкав.

# 51
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 265
Привет!
Ели, и на мен ми се ходи на Рилските езера, 4 пъти съм ходила.... Искам и с Митето да отида..
Мери, дано бързо намерите лечение
Гледам "От местопрестъплението" и се настройвам за работен ден....
Трябва да гладя дрехи, да приготвя раницата на Митето....
Но първо чаша вино и ТВ.
Наздраве!

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 16 594
И аз се настройвам за утре....Оммм !!!!
Училище,малко работа....

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 7 472
Боби,защо ти оправяш раницата на Митко?

# 54
  • Мнения: 14 851
И при нас като при Тути и Монката-кашля,иначе няма Т,весела е,играе си,лудува. Утре ще видим на прегледа какво ще каже ЛЛ.

# 55
  • Мнения: 5 398
Сега аз ще пиша домашна за първи клас, а ММ ще реди планети Simple Smile
Същото.
4 часа търсехме топка от стиропор над 10 см. Накрая си направихме от монтажна пяна.
Нашата казала, че ще пише за Нептун.
Сега лв редим спътниците.

# 56
  • София
  • Мнения: 7 176
Аз трябва да измисля фейк новина за историческа личност и историческо събитие и да приложа доказателства, че е фейк Sunglasses

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 7 472
Аз от книжарница Сиела купих стиропорени топчета в различни размери. Оцветихме ги.ММ ходи и купи фибран, слепи две парчета за по-здрава основа. Не е перфектно,  но все пак толкова можем с подръчни средства.
На малката, пък ,госпожата направила много мили книжки със задачи и думи, но трябваше и да се оцветяват картинките. Пък те си бяха много.

# 58
  • Мнения: 11 036
Девойката имаше да реши 40 задачи по математика за домашно през ваканцията, а преди празниците още толкова задачи по физика Grinning

Планети и стиропорени топки.. можеше да е по-зле. Например, 3D къща от клечки за зъби Simple Smile

# 59
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 265
Боби,защо ти оправяш раницата на Митко?
Още аз я подреждам....
Свръхобгрижваща съм...
Знам, че е грешка .
До преди 15 дни не можеше да закопчава цип....
Осъзнавам грешката си... ☹️

Общи условия

Активация на акаунт