КАУФЛАНД - тема 63 Новогодишна

  • 47 076
  • 779
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 648
А моят пък беше активиран защото мислех да го ползвам и ми отнесоха 10 точки просто така.
Не, че ми трябват, ама е супер некоректно. Пък не се знае, ако ми се дояде салам или зехтин от 100 точки, няма да ми стигнат... JoyJoyJoy

# 61
  • Мнения: 9 242
Не че ми дреме, за тъпите им точки, но имах преди НГ 484 !!
Сега отварям приложението и 184.., хм къде са ми отишли 300т.
Не съм пазарувала в К от 15.дек. ?!
Нещо да не махат на тримесечие , като Лукойла?

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Не че ми дреме, за тъпите им точки, но имах преди НГ 484 !!
Сега отварям приложението и 184.., хм къде са ми отишли 300т.
Не съм пазарувала в К от 15.дек. ?!
Нещо да не махат на тримесечие , като Лукойла?

Да точките са с определена давност,ако не ги ползваш изгарят.

# 63
  • Мнения: 3 199
Колко точки имам и нищо не ми харесва от предложенията им. Глупава работа.

Последна редакция: чт, 05 яну 2023, 13:48 от VYX

# 64
  • Мнения: 4 822
Коментира се  - върни и чети.

# 65
  • Мнения: 5 160
За втори път кауфландци извъртяват номера с провансалската майонеза в нашия филиал.
Преди 2 седмици беше на промоция в брошурата ( и за нашият град) провансалската майонеза в бурканче на 3.49. Познайте дойде промоцията и майонезата просто изчезна от нашият филиал. Обяснението беше, че не била в асортимента на филиала ни. Свърши промоцията и вече ни е в асортимента, само, че на редовна цена.
Сега цял месец на промоция с кауфланд карт е провансалската майонеза, която отново изчезна от филиала ни. Обяснението по телефона беше, че офертата била до изчерпване на количествата, т.е имало 3-4 бройки в първият ден на промоцията изчерпват се и нямало да има от нея.
При вас има ли налична, забелязали ли сте такива аномалии и номера. Мисля да пусна жалба в КЗП, амбицираха ме много. Дори и след глобите не са си взели поука.

# 66
  • Мнения: 3 442
И аз взех шевната машинка, на първо време съм много впечатлена. Имам си истинска машина в къщи, но за вилата е супер.

# 67
  • Мнения: 2 397
И аз взех шевната машинка, на първо време съм много впечатлена. Имам си истинска машина в къщи, но за вилата е супер.
Сериозно? Този боклук дето и в топ-шоп не върви.
Скрит текст:
Имам същата купувана от китай за 1/10 от тукашната цена. Втори път не бих взел дори и да ми плащат да я взема.
Същото стана с фурните с горещ въздух. 200 лева за реотан от грил с таймер.
Кефите ме честно.

# 68
  • Мнения: 3 199
Тези, които имат шевната машина, да попитам резервните игли и макарки в това пространство ли бяха? Моите липсват. Чудя се утре да ходя ли..., как да докажа?

# 69
  • Мнения: 27 768
Не съм сигурна, че има точно резервни игли, обаче да, там трябва да са резервните "части", има и удължение за поставяне на стандартни макари, също и джаджа за вдяване. Занеси им я, не би трябвало да има проблем. Ти отваряна или запечатана с тиксо лепенка купи машината?
Нетман, фрайърът е един от най-използваните уреди вкъщи (по стечение на обстоятелствата даже имаме два броя- с кошница и тип фурничка; даже и двата се използват).😉 За ръчната шевна машина вече не знам...може китайската ти да е била с друго качество, а и зависи и от това кой и как я използва.🙃 Трябва си и малко сръчност все пак. За надценката всички сме наясно, че едва ли в Кауфланд я подаряват или продават на загуба (дори и с купона).🙂 Но и в Кауфланд имам възможност да купя, пробвам и после да я сменя или да я върна и да си получа парите обратно. А по топ шоповете цената е 30-40 лв, които няма шанс да дам.
И от одеялото 2 в 1 с купона взех.

Не защото е с купон, а защото цената с купон ми се стори приемлива и отдавна исках подобно (това е рошавко, за разлика от други подобни от тънък полар). А и се влюбих в този зелен цвят.😍 Между другото, одеялото е с ръкави, затова е 2 в 1. Много подвеждаща снимка са сложили в приложението (помислих, че одеялото е двулицево и затова се води 2 в 1, а то било заради ръкавите). Аз обаче сверявах кода на артикула- при нас дори не бяха поставили етикет, че цената с купон е друга.🙂 Т.е. размерът 130 х 170 см е ок за мен.

Последна редакция: чт, 05 яну 2023, 22:41 от dolce miele

# 70
  • Мнения: 3 442
И аз взех шевната машинка, на първо време съм много впечатлена. Имам си истинска машина в къщи, но за вилата е супер.
Сериозно? Този боклук дето и в топ-шоп не върви.
Скрит текст:
Имам същата купувана от китай за 1/10 от тукашната цена. Втори път не бих взел дори и да ми плащат да я взема.
Същото стана с фурните с горещ въздух. 200 лева за реотан от грил с таймер.
Кефите ме честно.
Не, усмихнато!
Сигурна съм, че имате още много боклуци в къщи, ще ни осветлите ли и за тях или ще изчакате да ги пуснат в Кауфланд и след положителни коментари ще започнете да хейтите?!
VYX, точно там бяха. Мисля, че ако отидеш на информация и кажеш, че липсват няма да има проблем.

# 71
  • Мнения: 3 199
Утре ще отида да видим какво ще стане.  Отворих я вечерта и прочетох листовката, когато разбрах, че при мен липсват другите джаджи. Ето така беше запечатана от едната страна

# 72
  • София
  • Мнения: 16 169
Е, щом е с ръкави одеалото размерите са достатъчни.
На снимката в приложението по друг начин изглеждаше.
Ако имам път към К. може да похарча малко точки, ако има останали.

# 73
  • Мнения: 54 850
То на снимката е двулицево, не е същото.

# 74
  • Мнения: 27 768
Да, и аз мисля, че на снимката е друго одеяло.😃 Това с ръкавите няма зашито такова "квадратче" с марка (или каквото пише на него, че не се вижда от снимката), не е и двулицево. Обаче си го харесвам много, и заради цвета (имаше и тъмносини при нас), и че е рошавко.🙂 Три броя взех (не само за мен, разбира се), че да не ме е яд после. За подарък е идейно.
VYX, някои такива лепенки в нашия филиал изглеждаха като да са отворени кутиите с ръчните шевни машини и после залепени отново...Не мисля, че ще ти направят проблем за връщане. Вече за замяна не знам как ще е, защото е с купон...Ако трябва първо да я върнеш, после да я купиш отново, едва ли ще ти се появи пак купона, за да го използваш. Т.е. не съм сигурна дали може само замяна (може и да зависи от настроението на служителя на Информация, та им обясни първо, че си я купила с купон и искаш замяна).🙂

Последна редакция: пт, 06 яну 2023, 06:33 от dolce miele

Общи условия

Активация на акаунт