"ДЕКЕМВРИ е и бебенцата сладки бързат да дойдат при мама и татко!"

  • 15 985
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 888
Стискам палци на зараждалите, безаварийно и най- сладките бебенца Hug

Моята бебка също мн виси на гърдата и като я отдръпна я търси, даже си мислех че не се наяжда,
ама като гледам май не само ние сме така, залъгваме се с бибката за сега Wink

# 31
  • София
  • Мнения: 2 044
Lorry_78 разбери се с лекаря който си избрала,дали преди или след това.Мойта лекарка иска след това.БетиЛ и Селена,точно днес четох в кърмаческия,че бебето имало нужда да суче не само като е гладно,дори някой път за да пишка или ака пак имало нужда или просто иска да се чувства близо до вас Shockedмакар че за мамите сигурно е ужас LaughingПрочетете в кърмаческия в http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=1844.0,има много интересни неща за всички проблеми около кърменето

# 32
  • Мнения: 320
Ще ме уволнят като щъркелче, не мога да ви предам прекрасната новина, ту нямам нет, ту не ми зарежда!!!

 Тази сутрин в 05.25 се е родил бебе Петър на нашата скъпа авторка на темата Ники Иванова!!!   bouquet Бебе Петър тежи 3100 и е снажен момък 51 сантиметра. Щастливата майка пише, че е малко замаяна, предполагам от щастие.  Grinning  Grinning  Grinning

# 33
  • Мнения: 3 695
Честито на мама Ники Иванова ! Да е расте здрав и силен Петърчо !
  bouquet

# 34
  • София
  • Мнения: 888
Честито Ники, да е мн здраво и весело детенце Петър  Wink

# 35
Браво на Ники да и е честити малкия Петър бързо въстановяване пожелавам на Нинки и много здраве щастие и безгрижно детство на Петър 

# 36
  • София
  • Мнения: 2 044
 baloniДнес в 12.52 Shrew е родила бебче-Александър,3.210гр.-51 см.Родила е секцио,защото пъпната връв е била увита два пъти около вратлето на бебчо,обаче и двамата са добре,а нашата Shrew вече даже и вървяла вече Heart Eyesbaloni

# 37
  • Мнения: 669
ЧЕСТИТИ ПРИНЦОВЕ НА  NIKKI IVANOWA I NA SHREW МНОГО ЗДРАВЕ И ДА ГИ РАДВАТ МАЛКИТЕ СЪЗДАНИЯ!А на мамите които са още 2 в 1 леко раждане!

# 38
  • Русе
  • Мнения: 856
Честити бебчета на  Ники Иванова и shrew!Да са им живи и здрави,много да папкат и слушкат!

# 39
  • Мнения: 514
Здравейте дами,

Пише мр. Шрю Wink
Както Даниела вече Ви съобщи, дивата ми жена с голямо неудоволствие роди с секцио, но вече не съжалява хич. Марширува из болницата и каза че като била бременна и било по-зле, сега вървяла по-лесно. Добре че доктора не слуша умници като нас и най-вече тъщата Wink та направи секцио и Алекс излезе без никакви проблеми на бял свят. Ние бяхме решили че не искаме операция ... добре че не сме ние докторите ...
Със тези 3210гр и 51см аз явно не бях прав че ще се метне нисък на Шрю Grinning за което обаче тя се радва повече от мене  Joy
А ето и няколко пикс-а както обещах на моята мама да Ви пратя:









Честито и от мен на всички родили и успех на всички които тепърва раждат или ще ...

Поздрави,

Последна редакция: ср, 03 яну 2007, 22:01 от shrew

# 40
  • Варна
  • Мнения: 893
ехее аз се чудя как никой не е писал а то имало нова темичка
честито на авторката   bouquet и на Shrew и на всички дето съм изтървала  Embarassed
пиша ви с една лява ръка, защото имам паразитче на цицата и трябва да го придържам  Mr. Green
и на мен се опитва да ми го прави тоя номер с биберона  Crossing Arms снощи спа два часа в ръцете ми накрая се ядосах и я оставих в кошарата. поплака си измори се и заспа  Mr. Green
стигнах до извода че и пресъхва устичката от радиатора и затова иска постоянно да суче.като проветря и заспива  Thinking

# 41
  • Мнения: 572
ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА НА Niki_Ivanova и Shrew !
ДА СА ИМ МНОГО ЗДРАВИЧКИ И ДА РАДВАТ СЪРЧИЦАТА ИМ!
НА МАМИТАТА - БЪРЗО ДА СЕ ОПРАВЯТЕ И САМО ДА СЕ РАДВАТЕ С ТЯХ
!
smile3525
SHREW, голям пич е твоя бебок, да го насерат кокошките  smile3501

lia25, мен твоя доктор Киров също ме преглежда и ми гледа раната после, превръзка ми сменяше един ден...та изглежда голям шемет, като че ли е много весело да си родилка...Виж какво, аз ти препоръчвам да си настояваш за упойка, а не за секцио. Докато чаках в предродилна да почнат мойте контракции, една от родилките като получи яките болки, се обади на анестезиолога си (т.е. явно тя се е уговаряла направо с него, а не с лекар!?) и той дойде, беше няква голяма клечка, шеф на анестезиологичния нам си кво си там, та до 30-40 мин роди след упойката. Не че не я боля преди да задейства упойката, но после не я чухме въобще. След това шевчета й правиха, но това май на всеки вече се случва. Дали ще си с шевове или с раната от секциото не знам да ти кажа, кое е по-лошо. Пък то ако се окаже необходимо, той ще ти го направи секциото. При планирано секцио се ражда преди да е започнало отделянето на важния хормон, който предизвиква бързото идване на кърмата след появата на бебето. Това е същият, който и предизвиква родилните контракции. Така че, не се тикай непременно за секцио, може наистина при теб да е по-добре нормално и да не е толкова страшно, млада си, не си кат мен дърта магарица, сетила се да ражда на 34 години  Mr. Green

Klemy, благодаря ти за текстчето с малкия шрифт! Наистина не само че не ти пука кой те гледа и кой къде ти бърка, ами аз по време на контракциите бях готова да се разкрача пред целия свят, само и само да ми помогне някой  Mr. Green Да ти кажа, сега пак ме наболява там - не знам раната ли е или свиващите матката контракции  newsm78 Ходя бавно и се изморявам бързо. Не м истига препълнените гърди, дето ме болят и ми парят от тежест и обем, зърната ми едва изтрайват дрехи на тях и кръста ме боли...но нали си имам бебче, да не се оплаквам.

Ние от вчера вече сме с колики и не мога да ви опиша как ми е жал за мъничето. Давам й едни капки, които мъжа ми донесе от Дъблин, Инфакол, засега е само първи ден, та ще видим...дано не продължат дълго, горкото. Плюс че се престраших и склоних да й давам по малко глюкоза 10%, с капсула витамин С, по предписание на педката ми, та да видим кога ще й мине жълтеницата. Искам да ми е здрава и румена! Praynig

А и да ви кажа, голям смях пада с памперсите. То реве и аз рева. И тая козметика на Бюбхен каква работа върши не знам, но крема им за подсичане не подейства и на първата сутрин горкото ми имаше вече възпаление на дупенцето. Педката ми вика - крем Здраве! Най-обикновен тъп български крем. С него мажа дупето обилно, да стане дори беличко, та да изолира акито от кожата. А гънките - с преварен зехтин. Имам и масажно олио на Бюбхен, но май ... бабешкият преварен зехтин е далеч по-добър. Някой ако знае по-добро олио за бебе...? И за косичката след къпане с какво да я мажа??

Zizzu, знам, че нямаш време да пишеш, ама аз ще чакам. Как си, как върви майчинството и бащинството вкъщи?

pontes4e, как си бе душко???

# 42
  • Мнения: 1 132
Честити бебчета на Ники и таткото  и Мr & Mrs Shrew!   bouquet
Да са им живи и здрави!
Ay, kakъв е сладък Алекс пу-пу- пу ....  и пухкавичък  Grinning

# 43
  • Мнения: 4 967
Честито на Ники и Shrew!  Да са ви живи и здрави бебоците!  На останалите стискаме палци!

# 44
  • Мнения: 143
Честито на Шру и Ники Иванова много радост и щастие да им донесат бебоците!  bouquet
Sarra в какъв смисъл ти се е видял шемет в добрия  или лошия, ако имаш време да ми пишеш да ми разкажеш, че ако е от гадните шемети  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт