LBD-Little black dress

  • 1 412
  • 6
  •   2
Отговори
  • Мнения: 486
Имате ли наблюдение от този магазин , поръчвали ли сте от там , дали са коректни ?
Напоследък много ми излизат реклами в Инстаграм и съм си харесала една рокля но че е страх да я поръчам.

# 1
  • Мнения: 1 678
Имам един елек оттам. Бързо го изпратиха - работят с Еконт, останах доволна.

# 2
  • Мнения: 551
Аз съм била във физическия им магазин, който затвори на бул. Г.Делчев. Много любезни бяха момичетата. Дрехите отговарят на снимките. Размерите не са умалени и също отговарят, но качеството не е много добро. Взех си два чифта дънки. Едните бяха черни и избеляха след първото пране.

# 3
  • Мнения: 2 887
Аз една рокля поръчах , тези дни ще я взема от офиса . Дано да ми стане . Ако ти харесва нещо , поръчай си .

# 4
  • Мнения: 1 789
Бях си поръчала една връхна риза миналата година, уж универсален размер, дойде огромна, като за XXL, беше ми дълга и откъм ръкавите, хем съм доста висока. Върнах я още в Еконт, връщането обаче не е безплатно, по спомен ми излезе 7-8 лв. В магазина на Гоце Делчев нямаше изложено всичко, показано в сайта. Сега имат нов адрес, каня се да ги посетя на място, за да разгледам, повече онлайн не бих поръчала.

# 5
  • Мнения: 478
Не съм посещавала физическият им магазин, но през сайта им съм поръчвала не веднъж винаги са ми се обаждали предварително да потвърдя за поръчката и бързо е пристигала при мен. Нямат разминаване в снимките и реално как изглеждат дрехите, но доста подбирам какво поръчвам понеже някои дрехи ми се струват с некачествена материя.

# 6
  • Мнения: 2 887
Поръча ли си , аз си взех поръчката , но са ми пратили друго , а не това което поръчах ?

Общи условия

Активация на акаунт