Проблем Iphone

  • 369
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Здравейте имам модел iphone se 2020 от 1 месец ту ми звани с мелодия ту спира.светка дисплея пише кой звани но звук няма.при повторен опит звани.след неопределено време пак същото.някой да е запознат?

# 1
  • Мнения: 2 903
Вероятно се включва режим без звук, който при повторно позвъняване в кратък интервал все пак звъни. Виж да не превключваш бутона за режим без звук отстрани без да разбереш.

# 2
  • Мнения: 33
Моля някой, който си е купил айфон от сайта flip.bg да ми каже има ли проблем с айфона си, защото на моя приятелка онзи ден и пристигна айфона, включихме го да се зарежда след това отидохме след 1 час за калъф беше на 100% и се изключи от нищото за 15 мин след това го зареждахме около 4 часа и работеше няколко часа без проблем, днес се случи същото изключил се е на първия един час, ако не и по-малко. Преди да се изключи изписва "the next here" и край. Телефонът е като чисто нов без една драскотина и пише, че капацитетът на батерията е 100%
Нямам думи за сайта flip.bg, сигурно слагат фалшиви батерии....

# 3
  • Мнения: 395
Пробвайте да се свържете с flip.bg да обясните проблема,те дават гаранция-щетите трябва да са за тяхна сметка.

Общи условия

Активация на акаунт