ПАРИЖ - 17

  • 29 977
  • 792
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 19 021
Вторият, за мен е по-добре

# 76
  • Мнения: 404
За багажа може да се използват услугите на https://www.nannybag.com/en. Имат на много места, но не всички са денонощни. Партньори са с RATP и има отстъпка 10% с код RATP10.

# 77
  • Мнения: 1 829
Здравейте,
Може ли препоръка кой от двата хотела е на по-хубаво място, като идеята е да сме 2 нощувки само, тоест ще имаме само ден в Париж и се целим само в Айфеловата кула:

Novotel Paris Porte Versailles:

https://all.accor.com/hotel/A7L6/index.en.shtml?utm_campaign=seo … ource=google+Maps

Или в Mondial в района на операта:

https://www.booking.com/hotel/fr/mondial-paris.en-gb.html?aid=31 … =total;type=total&
И двата хотела имат предимства. От първия лесно ще излезете на Сена и ще се пуснете пеша до кулата, т.е. ще се насладите на разходка покрай реката и ще видите мостовете, статуята на свободата. Вторият пък е по-близо до други забележителности Конкорд, Операта, Триумфалната арка.

# 78
  • София
  • Мнения: 28 708
И аз се записвам при вас.

Ще направим втори опит за Париж. Първият път беше точно когато се появи ковид и всичко пропадна. Сега правим планове за пролетната ваканция, взехме самолетните билети, вчера запазих студио в Латинския квартал. Остава да измисля програмата и дано този път да успеем.

П.П. Не очаквах, че тройната стая в хотел в центъра ще се окаже такъв проблем.

Последна редакция: нд, 29 яну 2023, 17:02 от milenaka

# 79
  • Варна
  • Мнения: 3 955
Първият път беше точно когато се появи ковид и всичко пропадна. Сега правим планове за пролетната ваканция, взехме самолетните билети, вчера запазих студио в Латинския квартал. Остава да измисля програмата и дано този път да успеем.

П.П. Не очаквах, че тройната стая в хотел в центъра ще се окаже такъв проблем.

Забранили сте ЛС и няма как да ви пратим инфо без да спамим и разводняваме тук

# 80
  • София
  • Мнения: 28 708
Ако инфото е по темата, е точно за тук, а не за лс.

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 399
И аз имах голям проблем с намирането на тройна стая, накрая резервирах през сайта на самия хотел, понеже през платформите нямше тройни стаи, а през техния сайт - да.

# 82
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Утре голяма национална стачка.

# 83
  • София
  • Мнения: 1 877
Здравейте, в началото на февруари ще пътуваме с дъщеря ми до Париж и сега планирам придвижването от/до летището в Бове. Като се купи еднопосочен билет през линка от 1-ва страница, реално няма значение дали посоката е Париж-Боже или Бове-Париж, нали така?

# 84
# 85
  • Мнения: 1
Здравейте. Предстои ми пътуване от Летище Бове до villedieu les Poeles. Бихте ли ме насочили как да стигна до там. Или поне до гара Монпарнас от летище Бове.Благодаря за което

# 86
  • Мнения: 19 021
Shuttle до Париж Porte maillot и после метро до Монпарнас

# 87
  • София
  • Мнения: 1 877
А някъде могат ли да се видят спирките на автобуса Бове-Париж в Париж?

Също така билетите за 10 пътувания все още има ли ги и на каква цена бяха?

Благодаря! 🙏

# 88
  • Мнения: 1 074
Има единствена спирка в Париж и това е крайната - Порт Майо.

# 89
  • София
  • Мнения: 1 877
Има единствена спирка в Париж и това е крайната - Порт Майо.

Благодаря сърдечно! Flowers Hibiscus

Общи условия

Активация на акаунт