Нов сериал на Нова - "Много мой човек"

  • 9 788
  • 86
  •   1
Отговори
# 75
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 588
Хубава беше тази серия. Като гледам, сюжетът върви към хепи енд... Само с бабата не знаем какво ще се случи.Thinking
При всички случаи, бих желала да направят още един сезон. Simple Smile

# 76
  • София
  • Мнения: 12 431
Изпуснах серията. Пепи и Ивана събраха ли се?

# 77
  • Мнения: 4 461
И Пепи и Ивана се събраха, и Маргото се върна при Виктор!

# 78
  • София
  • Мнения: 12 431
Е, супер се е получило.

# 79
  • Галифрей
  • Мнения: 4 162
Гледах епизода сладури ❤
Радвам се,че всички се събраха 😘
Майкъл е извън играта 😂  Тавана ми хареса.

# 80
  • Мнения: 5 713
Иван Матев - Супер Любо
Моя грешка, извинявам се.
Писах преди да гледам последния епизод. После видях, че са вкарали нов персонаж. Понеже и аз не го разпознах, питах във фейсбук.
Методи Вълчев - играл е и в други сериали; гледала съм някои, но не го помня.

# 81
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Да, Иван Матев изигра мнимия посредник. Който се оказа бивш прецакан от майстор Миро.

# 82
  • Мнения: 5 713
Хубаво завърши.
Имаше и тъжни моменти в серията.

# 83
  • София
  • Мнения: 12 431
Очаквах да дадат и прословутия бал. Laughing
Дали ще има втори сезон, нищо не загатнаха.

# 84
  • Мнения: 4 461
Много хубав беше финала! Позитивен, без драми, всички щастливи! Хареса ми много! Един чисто комедиен сериал и много добре направен! Дано има сезон 2, ама и с бабата и дядото!
Любими моменти ми бяха баш финала как Миро искаше пак да одере кожата на новият им клиент, но се отказа заради бригадата, ама реши да натопи зетя, че той ги правел тези номера Joy и преди това, когато обещава на жените да ги водят на екскурзия и Данчето възкликна "Бора Бора", а Миро я отряза "По-скоро "Двата бора" или Шкорпиловци" Joy

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 1 096
Много ми хареса финала.
Вчера бяха в сутрешния блок на тв и Пепи загатна за 2 сезон ,но дали просто така го каза или наистина ще има и 2 престои да разберем.

# 86
  • Галифрей
  • Мнения: 4 162
Хубав финал хареса ми! ❤ Малко драматизираха с Надя и дядото ама са много сладки 😘 ще ми лиспва сериалчето. Дано да има сезон 2 и да бъде така по- смешен 😘 Балът нямаше как да го видим защото казаха,че е на 23 май. Големият зор беше да разревават по- рано ресторант и всичко останало. Нямам си идея как седят нещата с баловете,  не съм ходила на моят.
Добре,че Маргото си отвори очите и се събра с Виктор, дразнеше ме през цялото време. Ивана и Пепи свиха гнездо, надявам се тя се кротне малко на моменти прекаляваше с нейните изблици.

Общи условия

Активация на акаунт