Пюрета "АМ-АМ"

  • 2 783
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Моето лично мнение е , че голяма част от мамите се "втелясват" на тема здравословно хранене -  и аз искам детето ми да яде, каквото трябва, но някои хора просто прекаляват.

# 31
  • Мнения: 1 120
Използвам Ам-ам много често и забелязвам ,че бебка ги предпочита пред тези на Ганчев

# 32
  • Мнения: 4 414
Преди време бях купила праскова на АМ-АМ и беше изключително гадна:( Ния дори не я опита - само я помириса...
Но вчера купих круша с банан и дребната го омаха цялото/190гр./:) и на мен ми хареса на вкус...други засега не сме пробвали...
Цитат на: pandora
. Ам-ам така и неможах да намеря из квартала при наличието на 2 бебешки магазина, в Метро също няма, та ако ми кажете къде ги намирате.....


в CBA има много видове:)

# 33
  • Мнения: 113
Цитат на: pandora
Моето лично мнение е , че голяма част от мамите се "втелясват" на тема здравословно хранене -  и аз искам детето ми да яде, каквото трябва, но някои хора просто прекаляват.

Напълно съм съгласна с мнението на pandora. На мене също не ми е все едно с какво храня децата си, но не мисля, че това трябва да стигне до мания. А сами ли отглеждате продуктите, с които готвите на децата си? Мисля, че е излишно да коментираме факта, че не можем да изследваме всяка храна, която приемаме или продуктите, с които готвим. Просто животът е такъв и по някакъв начин трябва да се приспособим към него.  Всичко прекалено е вредно!  newsm64

# 34
  • Мнения: 193
Само един път опитах с пюре на Ам-Ам. Взех ябълка и шипка - заради шипката. Езикът й се боядиса в синьо-черно и стоя така една седмица. А аз повече никога няма да й купя българско пюре.
А за пюретата на Ганчев просто нямам думи. На мен ми изглеждат адски зле. Предложих все пак и на Бебка, но тя категорично ги отказа.

# 35
Мноооооооооооого съм съгласна с мнението а Лиорена!!!!!Ама не смеех да го кажа аз Wink

# 36
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Аз бях по-горният гост.

# 37
  • Мнения: 18 542
Цитат на: biliana333
Аз бях по-горният гост.

Е защо да не смееш? Никой няма да те ухапе  Wink  Simple Smile

# 38
Simple Smile А-ха,баш за това не ще ме хапят,ами ще ме изядат Stuck Out Tongue

# 39
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Съгласна и с Бидита Simple Smile

# 40
  • Мнения: 18 542
Цитат на: Bidita
Simple Smile А-ха,баш за това не ще ме хапят,ами ще ме изядат Stuck Out Tongue

Хи-хи, споки още не са измислили материализиране през кабела  Wink
И според мен понякога много се вманиачаваме, вкл. и аз. В селдващия момент си плясвам два шамара мислено и минавам на по-трезва вълна.
Мен лично малко ме притеснява качеството на плодовете и зеленчуците от  пазара, та не мисля, че домашното е кой знае колко по-добро от купеното, за това карам и на двата варианта едновременно  Simple Smile

# 41
  • Мнения: 3 153
Цитат на: Georgieva
Цитат на: pandora
Моето лично мнение е , че голяма част от мамите се "втелясват" на тема здравословно хранене -  и аз искам детето ми да яде, каквото трябва, но някои хора просто прекаляват.

Напълно съм съгласна с мнението на pandora. На мене също не ми е все едно с какво храня децата си, но не мисля, че това трябва да стигне до мания. А сами ли отглеждате продуктите, с които готвите на децата си? Мисля, че е излишно да коментираме факта, че не можем да изследваме всяка храна, която приемаме или продуктите, с които готвим. Просто животът е такъв и по някакъв начин трябва да се приспособим към него.  Всичко прекалено е вредно!  newsm64

  202uu

# 42
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Цитат на: Teika
Я си купете едно пюре от ябълки на Хип и едно на АМ-ам и вижте разликата в цвета. все едно да давате на бебето преседял сок от ябълки. Кафявия цвят на ам-ам от какво друго да е? Това е според мен цвета има значение. А че цената им е на половина така е, ама за този цвят предпочитам аз да се лиша от нещо, но малкия ми слънчо да не яде боклуци. Пък и като се има впредвид хигиената по нашите заводи... влизала съм в Ганчев и не бих дала Ганчев за нищо на света. Пък и другите са съмнителни. В ЕС поне контрола за тези храни е много строг.
Абсолютно вярно  202uu И аз дадох веднъж такова и се ужасих от цвета на акото после #Shocked Със сигурност няма да повторя

# 43
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Купувам плодови пюрета от тази марка. Бебе ги харесва. На мен тоже ми се нравят.

Общи условия

Активация на акаунт