Подаръци ще има за всички от сърце!

  • 10 825
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 242
Благодаря ти mamma B! Басейна страшно ми хареса.
Но имайте предвид, че миналата седмица купихме същата къщичка, която в този магазин я продават за 27.90. Само че от Метро за 17.90 #Crazy

# 31
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
При нас е сложно. Вече някъде по форума споменах, че нашето писмо за дядо Коледа е написано през Юли и от тогава до сега желанието е "Куклен театър"- каквото и да означава това. У дома имаме няколко кукли Петрушки от преди. Рових, правих, струвах и реших да го ушия от плат. Като е готов ще ви го представя. Започнах да шия и играчки, но вчера влязах случайно в един магазин за левче- страхотна находка. Играчки с животни от тези които се слагат на ключодържател или телефон по лев и петдесет. Купих седем осем различни. Ще им сложа велкро и ще ги направя да се слагат на пръстите- така, че уредих кукления театър с актьори  Laughing
В градината на Калоян дядо Коледа му донесе дървен пъзел с цифри и с героите от Мечо Пух. Много е занимателен- дори учителката му, чийто внук е в същата група ме пита от къде съм го купила за да му вземе.
На Мими в яслата и донесе дървен часовник с цифри, които се вадят и слагат на циферблата и стрелките се местят. Сега у дома какво ще и донесе - нямам никаква идея. Вероятно от пишкащите бебета, че у дома само разнася менажерията и ги обслужва на импровизирани гърнета Mr. Green

# 32
  • Мнения: 126
Friend, имаш право - в интернет -магазин "Играчките" продават по-скъпо. Направих проучване и открих същия артикул - Кръг с улеи за топки и кормило за 51 лв. в Комсед, т.е. с 11 лв по-евтино. Може да го видите тук.
В Комсед има и страхотни образователни игри. Много ми допаднаха тези на Ravensburger. Ето една от тях за съотнасяне на обекти:

ИГРА-КАКВО ВЪРВИ ЗАЕДНО за 12.10 лв.



# 33
  • Мнения: 126
Ето още една чудесна игра на Ravensburger (22 лв.) за научаване на цветовете  и формите:



Много забавни и същевременно образователни игри произвежда и испанската фирма Educa Borras. Примери:

Противоположности


Стъпка по стъпка


Конектор


Тази игра функционира на много интересен принцип. В пластмасовата рамка се поставя картон с изображения, като показания на снимката. На всеки картон има зададена различна задача. В дадения пример се търси аналогия между предмета вляво (в червения фон) и един от трите предмета вдясно. Т.е. на първия ред: яйцето трябва да се свърже с пиленцето, на втория: цилиндърът - със заека, а на третия - аквариумът - с рибката. Детето посочва верния отговор, като натисне с пръстче съответната картинка. При правилен отговор се чува "о кей" и аплодисменти, а при грешен отговор - нищо. За децата това е много силен стимул. Продукти на Educa Borras съм виждала в детския магазин в Софияленд и в малък ЦУМ.

# 34
  • Мнения: 4 586
     Благодарение на Интернет, тая година поне знам какво стана с писмото ми до Дядо Коледа.

# 35
  • София
  • Мнения: 2 351
Тази година дядото е уцелил желанията на децата.Ура за тях.  Hug Играчките са-музикално пиано,барабан ,китара и др.На мамата и таткото ушите и главите вече блокираха от целодневен виещ концерт.  #Crazy
Даже каката е доволна-получи си мобилен тел. и докато се похвали на този и онзи си поизпразни картата.Сега предстои да и я заредя  Sick
       smile3515 newsm47  love001

# 36
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
     Благодарение на Интернет, тая година поне знам какво стана с писмото ми до Дядо Коледа.
Хахахахах- поне си решил кризата с хартията в Лапландия- извършил си едно добро дело Mr. Green

# 37
  • Мнения: 2 543
Йоан получи много на брой тематични подаръци - темата беше "Коли". Има вече всякакви размери, модели, цветове, а също така и пъзел с коли, светеща в тъмното кола, залепена за стената, и писта за колите. Жилището ни се стесни неимоверно след тази Коледа. Crazy Ето и част от подаръците.

# 38
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Лони, пистата е супер. Би ли споделила от къде я купихте и ако може да снимаш кутията. Praynig

# 39
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Йепе, като написа коли, аз помислих куче коли и си представих колко ще ви се стесни къщата с куче.

Иначе аз като човек с опит, купих малка топка пластмасова - отваря се и вътре малка количка, всичко това представлява количкса с дистанционно, много са сладки и не заемат място.

Иначе от роднините разни дискове играчка за Мишо трасформер и книжки. Мишо като видя книжката и каза "Ама защо дядо Коледа ми праща тази книжка" /зарадвах му се на правилно казаното изречение/

# 40
  • Мнения: 2 543
Лони, пистата е супер. Би ли споделила от къде я купихте и ако може да снимаш кутията. Praynig

От "Бонжур" на Славейков. Има и други видове. Ще ти се обадя утре в Skype или ICQ, за да ти пратя снимка на кутията.

# 41
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Освен кегли, дядо Коледа прецени, че послушното момче ще се радва и на чичо доктор - с куфарче, нали е маниак да отваря и затваря  Crazy Два дена сме преслушвани от една кашляща слушалка, при това не се задоволява през дрехите, а иска и на голо  Crazy Гледа се гърло, налива се сироп за кашлица (измих му едно старо шише и мерителна лъжичка - голяма радост), прилъгахме го някак да преглежда плюшените играчки, но не беше много доволен и почна хората по телевизора  Laughing Е, поне се радва хлапето, радвам се и аз.
Пъзелът ще остане за Нова година явно...

# 42
  • Мнения: 3 698
Лора, като едно много послушно детенце /джуджетата са пропуснали белите/, получи много подаръци от близки, приятели и нас/детска кухня, къщичка, легло, книжки, дрешки, кукли и други играчки/. Дядо Коледа /след дълъг размисъл от наша страна/ я зарадва с Шейна и това ни е големия подарък, радва й се, а аз съм много щастлива, че първата й шейничка вече е налице, така че мили дядо Коледа, благодарим ти, нямам търпение да я изпробваме!

# 43
  • София
  • Мнения: 1 333
Мими също получи подарък от добрият старец, защото беше много полсушно дете през изминалата година. Леля и свако от Русе й подариха много сладка пееща, пълзяща и казваща Мама и Тата кукла. Слагам й я на корема и тя мисля че й се кефи .... използвам вибрацията, за да й предизвикам положителни емоции. А всички други ни дадоха парички, за да й купим необходимите пособия, материали и играчки за рехабилитация и упражненията й. Татко й обикаля магазините и само докладва, че никъде не продават само топки (тези малките ) които се слагат в басейни, палатки, къщи и тем подобни. На нас ни трябват топките, за да й ги изсипваме в леглото.
Ако имате информация от къде да й купим такива ще Ви бъдем много Благодарни!!!
Дядо Коледа все още има време да й ги подари до 31.12.06  Wink

# 44
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Наде, има такива комплекти от по сто топки. Виждала съм в кварталния детски магазин, но напоследък май не съм ги мярвала. Вероятно след празниците на Илиенци би мигло да се намерят.

Общи условия

Активация на акаунт