Кутия за обяд-какво приготвяте за училище и офиса-тема 14

  • 34 340
  • 769
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 509
За днес земел,две топено сиренца, маслини без костилки, черита, домашен суджук, зелена ябълка и ягоди, крекери пица, бисквитки.

# 376
  • shumen
  • Мнения: 18 016
За утре-за закуска-кренвиршка,за обяд-пиле с ориз,шоколадче,за СЗ-пица,грозде.

# 377
  • София
  • Мнения: 3 709
Едни от последните кутии за начален етап. Четири години мъка 🤣 Сандвич с лютеница и кашкавал, картофен огретен и наденички.

# 378
  • Мнения: 9 525
днес овесени палачинки с шоколад; за обяд свинско филе на скара със салата; печени тиквички и гъби.
дребният ме е уговорил за китайско Wink

# 379
  • Мнения: 509
За днес сандвичи с топено сирене и кашкавалено роле с шунка, черита и краставици, кашкавалени солети,банан и киндер милкшните.

# 380
  • София
  • Мнения: 3 709
Слагам хикс аз за тази учебна година! Вчера талятели с кюфтенца, за днес сух пакет 😄. Страхотно лято на всички! Кутии без проблем се правят и лятото, за тези със занимални, които се чудят. От следващата година за петокласник едва ли ще продължим с кутиите, но брат му е гледал четири години сутрешния инструктаж къде какво е сложено, та и дума не дава да се каже за стол. Ще го мислим пак; нашият стол бил преминал на електронни купони и ще трябва да се обуча как се прави тая работа.



# 381
  • Мнения: 9 525
ние сме от тези със занималните, та готвенето ще си продължи. миналата година слагах храна за цял ден, но тази записах дребния за обяд в занималнята, та ще носи само закуски. щото изнемогвам вече.
за днес закуска кроасан с масло с луканка и краставици, ягоди, банан, някакво страчатела нещо с крема сирене от лидл.
аз съм на плодове; ММ на свински дроб с пресен лук и салата, а дребната на свинско с грах. абе...мъка човешка Wink
хубаво лято на всички!

# 382
  • shumen
  • Мнения: 18 016
За днес-за закуска-кренвиршка,за обяд-пилешки хапки и кюфте на скара,за СЗ-пица и вафла.
При нас ще има кутии още няколко дни,че моя четвъртокласник е до 15 юни.После ще има малко почивка и от 1 юли отново кутия за занималнята.

# 383
  • Мнения: 509
За днес сандвичи с пастет и кашкавалено роле, маслини, топено сиренце, краставици, банан, солети, бисквитки Орео и милка кексче(кравичка).

# 384
  • Мнения: 183
За днес; Закуска: скир, кисело мляко (че само скир ми е гъсто) с протеинова мюсли закуска от лидл и малко протеин на прах; Обяд: Свинско с ориз и зеленчуци; Следобедна - Мляко Кри кри с протеин; За вечеря ще е омлет или чушки с ориз и кайма. Simple Smile

# 385
  • Мнения: 509
За днес закуска палачинки с шоколад,обяд омлет с шунка и кашкавал, краставици и домати, банан, бисквитки Орео и царевични пръчици с лешник.
Сряда:2 мини хот дог, черита, моркови, ягоди, крекери, сурови кашу и лешници, кексче милка,сок ягода.

Последна редакция: ср, 07 юни 2023, 10:19 от Cskafena

# 386
  • shumen
  • Мнения: 18 016
За утре-за закуска-кашкавалка,за обяд-пържени картофи и кюфтета на скара,за СЗ-сандвич с пастет,вафла,кайсии.

# 387
  • Мнения: 509
За днес кашкавалка, черита, краставици, шишчета с кашкавал и мини кренвирши, банан, царевични пръчици,шоко топчета,2 бисквитки,киндер шоколадче.

# 388
  • Мнения: 9 525
овесена баница, пъпеш, ягодово кремче с крема сирене, шок. бисквити трюфел.
за другите - мусака с тиквички.

# 389
  • shumen
  • Мнения: 18 016
За утре-за закуска-принцеси с кайма,за обяд-дробено,каисии,за СЗ-сандвич с кашкавал,десертче Орео.

Общи условия

Активация на акаунт