Отговори
# 30
Здравейте ние  се пребрахме  вкъщи. Али е много добре но спи много. Видях Анита бебковците са много сладки.   

# 31
  • Мнения: 3 405
Привет, Евелинка   bouquet

# 32
  • София
  • Мнения: 3 099
1. Саша
2. Стилияна
3. Ивонска
4. ДаВинчи, да не забрави...  
5. Цвета
6. KayRen
7. ninishte
8. Ним, която няма нет, така, че - стискайте, че не можем да Ви отразим промените...  smile3505

Утре нека окопираме нашата централна маса, защото ще има къпане и масаж с кукла, а се видя, че е време да се заслушаме и загледаме по темата...

Аз отивам на ресторант с колеги и после ще Ви огледам дали сте си 2 в 1...  newsm48

# 33
  • Мнения: 40
Здравеите момичета влизам да ви кажа ча си имам бебе.Роди се на 11.12 момченце е и се казва Мартин.
Роди се секцио и след това се получиха много усложнения за мен но всичко вече мина и ако събера сили ще ви разкажа някои път.
Важното е че и двамата сме живи и ждрави вече сме в къщи.

# 34
  • Мнения: 3 405
Йе, още едно бебче се появи!
a.nedeva, здравей, много хубава новина, да сте живи и здрави    bouquet
Раздвам, се че сте се прибрали у дома Hug и всичко е наред!

# 35
  • Мнения: 1 289
Айде ся ново 20...
Честит ти син a.nedeva да сте живи и здрави и най-важното е ,че сте си вкъщи и сте добре....     bouquet

Успех на утрешните родилки  Praynig Да знаете,че сме с вас,макар и само мислено. Чакаме новини.

evelinka_ добре дошла...Искаме снимкииииии

# 36
  • Мнения: 68
ю-хууууууууу! Заваляха беб4ета и в нашата темичка  baby_neutral baby_neutral baby_neutral baby_neutral baby_neutral!
А.Недева, 4естито сладуранче, да ти е жив и здрав юнакът и да те радва много!
Tada  Party Time  bigdance2

# 37
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Честит ти юнак a.nedeva.   bouquet Само радости да ти носи. Хубаво е, че вече сте си в къщи. Като намериш време чакаме да разказваш  Mr. Green Еееехх искам и аз вече Crazy

# 38
  • София
  • Мнения: 300
Честито ти синче a.nedeva.  bigdance2Важното е вие сега да сте добре а лошото ще го забравиш. Да ти е жив и здрав.
Moppie ти каде го скри това бебе 3.700 кг. нали обиколката на корема ти беше 99см. ако не ме лъже памета. Направо ме стресна моята обиколка е 104см. а имам още около две седмици. Добре че утре съм на преглед, че сериозно се замислих как аджаба ще излиза това бебе че и мойто върви големичко.
Damakupa и теб да не пропусна да ти пожелая успех, представям си какво ти е притеснено но сега повече от всякога трябва да си спокойна и да се настроиш положително.
Ivonska пак забегна по ресторанти не е честно искам и аз smile3514

# 39
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
честито ти синче a.nedeva  bouquetжелая ти цялото щастие на света с твоето беб4е.много да те слуша и радва Hug

# 40
  • Мнения: 151
Честито   bouquet  bouquet  bouquet бебче и от мене a.nedeva  newsm18 newsm18 newsm18

Желая ти бързо да забравиш лошите спомени и да се гушкате много

# 41
  • Мнения: 1 104
a.nedeva,честит ти син. Да сте живи и здрави
evelinka, хубаво е че сте си у дома.
Хайде снимки.....
Мами, като родим всички в кой форум трябва да пишем?! Аз нали съм от тъпите и вечно неразбрали...за сега ясно, че тук споделяме вълненията от срещата с бебетата, а после?!

# 42
  • Мнения: 123
момичета кокичета, все още сме под Sunglassesбройка.

# 43
  • Мнения: 228
Честито да ти е бебчето А.Недева - да е жив и здрав малкият мъж и много да ви радваsmile3525 smile3525 smile3525

И утре чакаме още бебешори Grinning

Утре и аз ще идвам на училището, така че засега с Галина Димова ставаме 10 броя мисля.

На мен днес много ми се раждаше да знаете, имах и малко болки, ама на - не му се излиза още.Съвсем си доприготвих багажа и вече нямам търпение, хем ме е страх, хем ми идва да ставам и да тръгвам към болницата.......

# 44
  • София
  • Мнения: 6 803
Честит мартин на мама А.Надева!

Момичета, цял ден се скитаме с мъж ми по магазините, за това ме няма.... Embarassed Копувахме коледни подаръци, разни неща за бебе, дето не ги бяхме купили и си търсих едни хомеопатични за след секциото, дето в 1000 аптеки ги нямаше и утре мъж ми пак ще търси.   Rolling Eyes
Много ме трогнахте със стискането на палци, да знаете, че ще ви го връщам тъпкано.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт