Дъра-бъра, два чадъра!

  • 14 464
  • 302
  •   1
Отговори
# 60
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Срещата за събота остава, нали?! newsm78 В Славяни?! Thinking И в колко часа?!

май няма да е Славяни newsm78Ети спомена нещо друго,но като се върне ще каже Hug

# 61
  • Мнения: 2 584
Усмихвай се когато ти е най тежко на сърцето,
Усмихвай се когато съдбата ти се смее в лицето,
Усмихвай се и знай, че с усмивка ще победиш
и най-големите злини.


честита коледа момичета, вие сте усмивката с която се побеждава злото.

# 62
  • Мнения: 4 195
Весела Коледа на всички...........обичам ви.
Вики е с много висока температура, мъжа ми си пие с приятели - страхотни празници - за по хубави не съм и мечтала. Sad

# 63
  • Мнения: 2 361
  Уф, тези дечковци...и Калина се разболя, и Митко (той нали е момченце), на мен вече ми минава...
  Стискам палци да спадне по-бързо!

# 64
  • София
  • Мнения: 4 868
Мили дами, честито Рождество Христово! Бъдете здрави, удовлетворени от живота и благословени с много любов, която да раздавате все така щедро! Нека силните ви души останат все така нежни, хората, които ви подкрепят - все така верни, а мечтите ви - все така смели!

среща?

# 65
  • Мнения: 3 248

 hahaha

В събота, по вечерно време. Чакаме Ети да каже къде (поне Роси така писа). Peace


Бързо оздравяване на всички! Hug

# 66
  • София
  • Мнения: 6 743
На 29 е общофорумската среща, която този път мисля да посетя (карнавал ще е Wink и после караоке  Mr. Green), та за това не знам дали и в събота е мога   newsm78

# 67
  • Мнения: 3 248
та за това не знам дали и в събота е мога   newsm78

Eee, Ивеее! cry

# 68
  • София
  • Мнения: 2 623
ЧЕСТИТА КОЛЕДА МОМИЧЕТА !!!

МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ, КЪСМЕТ

И СБЪДНАТИ МЕЧТИ ВИ ЖЕЛАЯ !!!

# 69
  • Мнения: 2 249
ми за оцелелите от празниците предлагам

СРЕЩА НА 30.12 В ДОМ ДОМАТ-НА ВЕСЛЕЦ-ПРЯКА НА ДОНДУКОВ-ЧАС-ОКОЛО 18 АКО ИСКАТЕ- newsm78
говорихме за това място защото е широко и дечицата могат да си дивеят-тез дет могат да ходят де Mr. Green-пък и масите са доста големи(и не на последно място ми е най-близо Joy)

пишете има ли навити???? Peaceда запазя места Wink

# 70
  • Мнения: 3 248
Не можа ли по далече от вкъщи да го измилиш?! smile3516

Шегув, шегув!  love001
За мен няма проблеми, ще съм на уреченото място и в уречения час - всъщност може и да позакъснея малко, че както съм скарана със софийските улици, и каквато съм неориентирана! smile3521

# 71
  • Мнения: 863
ЧЕСТИТА КОЛЕДА!!!
МНОГО ЗДРАВЕ, ЛЮБОВ ,КЪСМЕТ И СБЪДНАТИ МЕЧТИ!!!!
  bouquet Hug Heart Eyes

Аз съм ЗА Дон Домат и часът ме устройва, пък и на мен ми е близичко Wink Hug

# 72
  • sofia
  • Мнения: 7 477
На 29 е общофорумската среща, която този път мисля да посетя (карнавал ще е Wink и после караоке  Mr. Green), та за това не знам дали и в събота е мога   newsm78


на нашата среща ще се обсъждат доста важни неща,така 4е, Praynig
е,кареоке няма да има,но не ни е до това в момента Tired

# 73
  • Мнения: 4 195
ние с Виктор ще дойдем
И АЗ ПРИЗОВАВАМ, ВСИЧКИ ЗАИНТЕРЕСИВАНИ ОТ ДВИЖЕНИЕТО ДА ДОЙДАТ Praynig

# 74
  • София
  • Мнения: 6 743
Ще кажа нещо без да ми се сърдите  Praynig  Praynig  Praynig
Всеки път когато мога идвам на срещите и всеки път се обявава, че ще е нещо МНОГО важно.
Всеки път ядем, пием и се веселим ( в което няма лошо), но всеки път се прибирам в къщи с въпроси на които и до днес нямам отговор.Става дума за въпроси на които бих искала да имам отговор, за да мога да се справям по-добре с нещата, а и за да имам собствен мир, когато знам какво и защо става.
Та мисълта ми е, че на такава среща в кръчма ...простете, но не виждам как ще се обсъжда нещо важно. Tired

Общи условия

Активация на акаунт