Пазаруване от LC Waikiki - тема 8

  • 50 855
  • 738
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 132
Аз. А исках да поръчам, но не мога.

Опитвам се да поръчам откакто имаше код extra30 онзи ден... Вече го няма и не ми е изгодно. SmileLaughing

Cuckoo към коя банка си?

# 556
  • София
  • Мнения: 19 281
ПИБ

# 557
  • София
  • Мнения: 13 180
Не си обърнала внимание. И аз съм към ПИБ. Откакто пазарувам онлайн, включително от Уайкики, ми взимат стотинки при връщане на пари по кредитна карта. По едно време установих, че за 3-4 месеца съм дала на банката 30-40 лв. и започнах да плащам с наложен платеж. При връщане на пари по сметка няма такса за мен. Лошото е, че Уайкики и някои други сайтове вече искат такса наложен платеж. Sad

# 558
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 520
Какво става с този сайт.. пише, че доставката е безплатна над 80лв, в кошницата ми има артикули за над 100лв и пак начислява доставка 9лв?!

# 559
  • Мнения: 36 621
Получих си поръчката, панталонът се оказа много голям и сега трябва да се занимавам да връщам... Sad
Къде се въвеждаха данните за банкова сметка - последно връщах преди повече от година?

Харесах тези калъфки, въпреки че дупката им е малка и едва вкарах декоративна възглавница в едната:

Да направят още с такива принтове на известни картини - ще си взема (стига да не са прекалено модернистични).

# 560
  • Мнения: 2 246
Аз имам калъфка с принт " Целувката" и една дама с чадър, но детето каза, че са грозни и ги прибрахме. Simple Smile
Иначе аз ги харесвам, и цветовете не избеляват от пране.

# 561
  • Мнения: 36 621
На мен отдавна ми харесват принтове с картини. Бих си купила още (всякакви, не само текстил) и ми е приятно да ги виждам около мен (даже калъфът на айпада ми е със същата картина - Звездна нощ над Рона) Simple Smile
С Целувката имам един стъклен поднос и едно плато Simple Smile

# 562
  • Пловдив
  • Мнения: 3 258
Отдавна не съм поръчвала,  но с такса за НП и вдигане на сумата за БД , съчетано с несъответстващите номера съвсем ме отказват.
Обаче тези принтове ме заинтригуваха. Само калъфки ли има? Може ли линк?

# 563
  • Мнения: 36 621
Само тези двете са с картини, иначе при декорации на дневна има още калъфки, някои от които са симпатични.
https://www.lcwaikiki.bg/bg-BG/BG/product/LCW-HOME/%D0%B6%D0%B8% … 0/6374994/2842130

https://www.lcwaikiki.bg/bg-BG/BG/product/LCW-HOME/%D0%B6%D0%B8% … 0/6374988/2843825

# 564
  • на морето
  • Мнения: 1 391
Има ли някой, който все още не му е преведена сумата от анулираните поръчки, платени с карта? Моята поръчка е от 13май. Звъня постоянно и все ме уверяват да изчакам до края на седмицата и все няма пари. Казаха, че имало някаква системна грешка и парите веднъж преведени към банките в България се връщат към тях. Може ли някой да ми помогне към коя институция да се обърна и по какъв начин да си търся правата. Става въпрос за 200лв.

# 565
  • Мнения: 2 763
Безплатна доставка над 40лв са написали, сега видях

# 566
  • Мнения: 528
В същата ситуация съм с връщането на парите. Писаха ми, че са върнати, обаче не са 130 лв е сумата, същия период същата " системна грешка ". И аз се чудя какво да правя.

# 567
# 568
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 757
Онлайн поръчано бельо може ли да се връща? И ако поръчам онлайн мога ли да върна в магазин?

# 569
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
Не може да се връща в магазин.
Бельо също не може да се връща. То си го изписва още в кошницата под всеки продукт, че не може да бъде върнат.

Общи условия

Активация на акаунт