Пазаруване от LC Waikiki - тема 8

  • 50 948
  • 738
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 1 175
Някой пробвал ли е тази рокля? ММ каза че била за бременни и сега ме разколеба да си я взема Simple Smile Simple Smile Simple Smile Аз качих някое кило и си мисля, че като е широка ще е добре, но ....
https://www.lcwaikiki.bg/bg-BG/BG/product/LC-WAIKIKI/%D0%B4%D0%B … F/6294591/2800049

# 571
  • София
  • Мнения: 3 871
Някой пробвал ли е тази рокля? ММ каза че била за бременни и сега ме разколеба да си я взема Simple Smile Simple Smile Simple Smile Аз качих някое кило и си мисля, че като е широка ще е добре, но ....
https://www.lcwaikiki.bg/bg-BG/BG/product/LC-WAIKIKI/%D0%B4%D0%B … F/6294591/2800049

Не е за бременни. Обясни му, че летните рокли се правят по-широки заради жегата. Simple Smile

# 572
  • Мнения: 5 302
Някой пробвал ли е тази рокля? ММ каза че била за бременни и сега ме разколеба да си я взема Simple Smile Simple Smile Simple Smile Аз качих някое кило и си мисля, че като е широка ще е добре, но ....
https://www.lcwaikiki.bg/bg-BG/BG/product/LC-WAIKIKI/%D0%B4%D0%B … F/6294591/2800049
Не знам дали е за бременни, но изглежда бабешка.

# 573
  • Мнения: 3 758
Повечето дамски дрехи на Уайкики изглеждат бабешки 😆
Днес ми дойде едната поръчка от последните дни и съм доволна. Поръчах пижами за детето, клин и къси панталони за ММ. Пижамите са тънки и много меки, а мъжките панталони са много удобни на ММ. Има ги и в сиво и бежово от миналото лято.

# 574
  • Пловдив
  • Мнения: 381
Някой пробвал ли е тази рокля? ММ каза че била за бременни и сега ме разколеба да си я взема Simple Smile Simple Smile Simple Smile Аз качих някое кило и си мисля, че като е широка ще е добре, но ....
https://www.lcwaikiki.bg/bg-BG/BG/product/LC-WAIKIKI/%D0%B4%D0%B … F/6294591/2800049
Не е за бременни, пробвала съм я във физически магазин и по мое мнение стоеше супер, с уговорката че мен ме кефят свободните дрехи. Не обичам да се чувствам "фолирана".

# 575
  • Мнения: 36 685
И на мен Simple Smile
Позабавиха се с връщането на парите за панталона, а още миналата седмица получих съобщение, че е приет. Ще чакам...

# 576
  • Мнения: 5 394
Боби, роклята е хубава и не е бабешка, женствена е, непретенцозна - става и за плаж, и за на работа, ще ти е леко и проветриво в топлото.  Материята ми прилича на лиосел, не съм чела описанието в сайта. Това е лека и приятна, според мен, материя.

Последна редакция: ср, 14 юни 2023, 19:44 от *Камея

# 577
  • Мнения: 1 542
Бабешка си е роклята. Не лъжете.
Моят мъж (също като твоят) не ги харесва такива дрехи. Не подчертават фигурата, a обезформят.
С времето се научих да не вземам такива.
Ако си качила само някое кило, Боби, може да си си във форма - кръст, ханш. Ти си знаеш, но не се крий чак толкова.
За да не е спам - похвалвам качеството на детските дрешки на Кики. Пране, сушилня - надписи и цветове си стоят.

Последна редакция: чт, 15 юни 2023, 23:48 от HappyRSmile

# 578
  • на морето
  • Мнения: 1 391
Някой може ли да ми даде техен имейл, на който да им пиша. Смятам да пускам жалба към КЗП за невърната сума от анулирана от тях поръчка за повече от месец. Но ми искат кореспонденция с тях, а аз само по телефона се занимавах.

# 579
  • София
  • Мнения: 274
Някой може ли да ми даде техен имейл, на който да им пиша. Смятам да пускам жалба към КЗП за невърната сума от анулирана от тях поръчка за повече от месец. Но ми искат кореспонденция с тях, а аз само по телефона се занимавах.

support@lcwaikiki.com

# 580
  • София
  • Мнения: 19 358
Някой може ли да ми даде техен имейл, на който да им пиша. Смятам да пускам жалба към КЗП за невърната сума от анулирана от тях поръчка за повече от месец. Но ми искат кореспонденция с тях, а аз само по телефона се занимавах.
От личен опит - направо пусни жалба към Европейски потребителски център. Ще си спестиш примерно седмица, КЗП ги прехвърлят към тях, защото магазинът се управлява от румънското дружество, а не от българското.
Някой пробвал ли е тази рокля? ММ каза че била за бременни и сега ме разколеба да си я взема Simple Smile Simple Smile Simple Smile Аз качих някое кило и си мисля, че като е широка ще е добре, но ....
https://www.lcwaikiki.bg/bg-BG/BG/product/LC-WAIKIKI/%D0%B4%D0%B … F/6294591/2800049
Винаги можеш да я върнеш. Но съвет - вземи си номер надолу, определено са уголемени дрехите им. Аз, която съм европейски 40-42 (зависи от кройката), се събирам в 38 на LCW, а тази рокля е свободна. Имам панталон май от такъв плат - много приятен, не се мачка лесно.
Единствено малко не ми харесва дължината, да бяха я направили до коленете.

# 581
  • Мнения: 528
Някой може ли да ми даде техен имейл, на който да им пиша. Смятам да пускам жалба към КЗП за невърната сума от анулирана от тях поръчка за повече от месец. Но ми искат кореспонденция с тях, а аз само по телефона се занимавах.
Имам същия проблем. Аз само по имейл комуникирах с тях, обясниха, че банката е върнала сумата към тях искаха ми повторно данни и повече от седмица и пак нищо.

# 582
  • на морето
  • Мнения: 1 391
Някой може ли да ми даде техен имейл, на който да им пиша. Смятам да пускам жалба към КЗП за невърната сума от анулирана от тях поръчка за повече от месец. Но ми искат кореспонденция с тях, а аз само по телефона се занимавах.
Имам същия проблем. Аз само по имейл комуникирах с тях, обясниха, че банката е върнала сумата към тях искаха ми повторно данни и повече от седмица и пак нищо.
Може ли имейла им. По- горе даденият ми дава само автоматичен отговор

# 583
  • Мнения: 528
Аз първо се свързах с тях чрез бутона "свържи се с нас" от сайта им. Там има въпросник , който се попълва и място за писане също. Същия ден ми пратиха имейл от bulgaria@lcwaikiki.info
После чрез този имейл си писахме, но все още няма превод.

# 584
  • на морето
  • Мнения: 1 391
Аз първо се свързах с тях чрез бутона "свържи се с нас" от сайта им. Там има въпросник , който се попълва и място за писане също. Същия ден ми пратиха имейл от bulgaria@lcwaikiki.info
После чрез този имейл си писахме, но все още няма превод.
Снощи им писах имейл на тази поща, но получих обратен, че не е доставено писмото. Голям кошмар. Исках да пусна жалба към Европейския потребителски център, но ми изискват кореспонденция с имейл, а аз нямам, само по телефона.

Общи условия

Активация на акаунт