Светла от ББ3 се събрала с мъжа си

  • 2 251
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 338
То си беше ясно че ще се съберат.

# 16
  • Мнения: 2 414
То нейното беше такъв цирк.... #Cussing out
Сега и в новия брой на Блясък четах за нея дано да е щастлива с мъжа си.

# 17
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Абе с този ББ се опитаха да ни направят на тревопасни.Тризначките победителки, Светлана излезе и се събра с мъжа си......нямам думи.

# 18
  • Мнения: 3 576
Радвам се за тях, независимо дали е било постановка или не, хубаво е семействата да бъдат заедно!

# 19
  • Мнения: 42
този изход от цялата тази мистерия е хубав за светлана,но още по- добре е за тяхното дете.

# 20
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз също се радвам за тях, особено за малката кукличка и сестричката й.

# 21
  • Мнения: 865
беше ясно.щом се обичат още,защо пък да не са заедно smile3501

# 22
  • Мнения: 1 114
За какво толкова се радвате не разбрах.
Бебето е при родителите й, тя го раздавала бизнесдама със собствен салон. Идилията е пълна.

# 23
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
За какво толкова се радвате не разбрах.
Бебето е при родителите й, тя го раздавала бизнесдама със собствен салон. Идилията е пълна.
За пълната идилия се радвам. Родителите й не са вечни. Докато стъпи на краката си и се отърси от проблеми и хорски клюки е добре за бебето. Все някой ден децата ще са при мама и татко. Това е хубавото.

# 24
  • Мнения: 128
Много хубаво, че са се събрали, видях ги заедно, когато доведоха Лори да участва в "По-по-най" , но не съм сигурна дали предаването ще го излъчват тази събота или следващата!

# 25
  • Мнения: 6 206
Нито съм гледала ББ, нито знам нещо за тази Светлана, обаче майка, която си оставя едномесечно бебе друг да й го гледа, само ми я пуснете, да видите какво ще я направя. Simple Smile
Казвам го като човек, оставен от майка си на 20 дни, за да можела принцесата да си гледа студенството. Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 1 284
то беше ясно че така ще стане, дори бях чула че тази история я измислили продуцентите и тя се съгласила да играе за което са и платили 

# 27
  • Мнения: 1 267
тази жена ми е изключитено антипатична, от където и да я погледна. пожелавам й само да са й живи и здрави дечицата. адски ме болеше, като й гледах гълъбчето на екрана.

# 28
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Тая не ми е интересна!

# 29
  • София
  • Мнения: 2 967
то беше ясно че така ще стане, дори бях чула че тази история я измислили продуцентите и тя се съгласила да играе за което са и платили 

Изобщо не се учудвам!!!

тази жена ми е изключитено антипатична, от където и да я погледна. пожелавам й само да са й живи и здрави дечицата. адски ме болеше, като й гледах гълъбчето на екрана.


Подкрепям с две ръце!!!

Общи условия

Активация на акаунт