Чакаме ритничета от ЮЛСКИТЕ мъничета! - Юли 2023, Тема 2

  • 32 317
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Варна
  • Мнения: 780
Next to me биха ставали до по-късно, ако дъното им пада по-дълбоко. Виждала съм такива модели, но не мога да си спомня вмомента с точност. Към 7-8 месец бебетата започват да се изправят и е опасно да не паднат от кошарата, затова.

# 736
  • София
  • Мнения: 323
Аз съм се спряла на подобно на next to me, но май на лорели беше . После дървено легло от ИКЕА . Една приятелка ми даде някакво гнездо, но не мисля че ще го ползвам. Още нищо не сме купували, трябва да ида до някой магазин да видя коя ще е количката и да почвам да я дебна. Споделяла съм, че голямата я сложих на няма и 2 месеца в лятна количка, преди това един път в кош за новородено и няколко пъти в коша за колата

# 737
  • Wonderland
  • Мнения: 741
Аз ще взема директно дървена кошара, най-обикновена. Next to me са ми неоправдан разход за краткото време, в което ще се ползва. Дори с мързела и поспаливостта си не можах да се оправдая пред себе си за такава покупка, не ѝ виждам ползата. Кошарата, която съм харесала, може да се ползва без едната преграда и да е залепена за спалнята ни по същия начин, ако много го закъсам 😁

# 738
  • Мнения: 1 328
Аз определено мисля, че ще си ползвам доста столчето за кола на шасито. Освен за кратки разходки, и в магазини, молове и т.н.

# 739
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Нямам достатъчно място в спалнята за дървена прилепена. Сгъваемата, която имах уж я бях взела с идеята да си я местя в различните стаи за да е при мен детето в кошарката, но тя се оказа голяма и тежка и си беше трудно местенето. Не знам дали мога да го нарека мързел това, че накрая се принудих да спи при мен. Просто беше въпрос на оцеляване. Най - дългите му периоди на сън са били 2 часа и то много рядко. На всичко отгоре не заспиваше докато суче и трябваше да го приспивам след като го накърмя. И най-якото беше като го кърмя 40мин и приспивам 30мин и в момента, в който го сложа в кошарата, се будеше или спеше буквално още 30мин и айде пак. Имала съм дълги периоди, в които се будеше през 40мин дори и при мен. Това като трябва да ставаш да взимаш и пак да връщаш по 100 пъти на нощ си е равно да не спиш и 5мин. А и да добавим, че нали и си прясно рязан. Добре че беше майка ми тогава да го взима сутрин, аз да поспивам някой час. Само че сега нямам вече никаква помощ и съм се настроила, че може и това човече да е такова активно. Поне от това, което съдя в момента - такова е. То по цели нощи се мята, денем пак ми надига корема, вижда се как излизат ръчички, крачета, та очаквам че и то няма да спи. В крайна сметка като си свърши работата тая кошарка, продавам я и взимам каквото ми трябва.

# 740
  • Мнения: 3 902
И ние сега нямаме място и ще вземем chico next to me forever, като по-голяма и здрава и до по-късен срок. дъщеря ми спеше до около 2.3 залепена до нас, иначе нямаше сън. Но си беше с сдървената кошара. Сега не можем да го направим просто, защото спалнята ни е много висока... Ама съдба Simple Smile Аз все се каня да направя списък, ама не съм, някой има ли подходящ за първата страница на новата тема?


Ако съм изпуснала да допълня нещо, пишете на ЛС. Успешна нова седмица!

Общи условия

Активация на акаунт