Облеклото на бебето при сън?

  • 4 392
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 064
Боди, памучен гащиризон, увит в лека завивка или чувалче. 18-19 градуса.

# 16
  • Мнения: 35 963
аз спя по тениска, а децата с пижамки с дълги ръкави и крачоли
завивките ни са с еднаква "дебелина" - така е било зимата от първия им ден
Т - 21 С

# 17
  • Мнения: 287
Борко е по-голям и спи с тънко цяло боди с боси крака и в торба (чувалче) за спане. Съветът на моята педиатърка бе да обличаме детето така както обличаме себе си, но аз го обличам по-леко, защото постоянно му е топло и започва да мрънка от жегата Shocked

# 18
  • Мнения: 45
22 градуса за спане май е множко. Препоръчват 18. Ама трябва да е добре облечено и увито. На 22 градуса най-тънката възможна пижамка и завито с нещо не много дебело или в тъкно спално чувалче ми се струва достатъчно.
Ние лично спим на около 20 градуса с боди и памучна пижамка. Но той спи отвид и сутрин краката и ръцете му са студени. Все си мисля, че ако му е студено ще се завие.  newsm78
От как се е родил спи навън зимата (става въпрос когато излизаме на разходка, а не че спи навън по правило) незавит, но облечен със зимен гащиризон - така бях преценила, въпреки че всички около мен си разхождаха бебетата увити в дебели спални чували и количките покрити отвсякъде да не ги духне вятъра случайно. И ние сме живи (при това никога не сме били болни) и другите. Така че кое е правилно...  newsm78.
Peace

# 19
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
При температура която не пада под 20 градуса я обличам с памучно боди с дълъг ръкав, гащеризонче пак памучно, чорапки и е завита много леко. Понякога я слагам и в чувалче  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 2 271
Когато беше толкова малък, Боби спеше с памучно боди с дълъг ръкав и цяла пижама. Завивах го с тънка олекотена завивка.
Когато поотрасна и започна да се върти и да се отвива, махнах бодито и го слагах в чувалче без ръкави. И така до годинка и 2-3 месеца, защото вече му е късо чувалчето, а и той си го маха.

# 21
  • Мнения: 5 362
Когато беше по-малка спеше с боди и пижамка,и в чувалче.
Сега разликата е,че не иска чувалче Grinning
А Т в стаята е 19-20 градуса.

# 22
  • София
  • Мнения: 4 867
моите бебета спяха през нощта с дълги памучни нощници, с боди без ръкав отдолу.
винаги са имали нощници и пижами за през нощта.

# 23
  • Мнения: 1 992
При температура 18-19 градуса, моята бебка е облечена с памучна блузка и отгоре гащеризон-пижамка.

# 24
  • Мнения: 5 026
Боди и пижамка или съответнио ританки с блузка е мормално облекло за сън.  newsm46

# 25
  • Мнения: 603
Само с пижамка, отдолу има боди. Завивам я с олекотена завивка. Температурата на стаята е между 20 и 22 градуса.

# 26
  • Мнения: 118
Боди къс ръкав ,цяла пижама- тънка памучна  , чувалче  - леко одеалце

# 27
  • Мнения: 116
Обличам я с боди с дълъг или къс ръкав, пижамка, и в спално чувалче, отгоре одеялце. Температурата е 19-20 градуса.

# 28
  • Мнения: 1 877
На т.около 20 градуса спи с боди с дълъг ръкав,памучна пижамка,ританки и чорапи,и накрая ватирана торба с дълъг ръкав

# 29
  • София
  • Мнения: 1 230
Ние сме на локално парно и Т през нощта пада доста, някъде към 13-14С. Така че я обличам повечко. Преди я обличах по-леко, но в един момент започна да се буди през нощта и като пипна ръчичките и нослето - ледени, така че я обличам повечко и тя не се буди вече. Гледам горнището да е с дълги ръкави, за да й покриват ръчичките. Вие слагате ли шапчица през нощта? Ани много си върти главичката и шапките й падат върху очите и тя се буди и мрънка, така че отдавна не слагам, но заради тази Т вкъщи се притеснявам да не настине.

Общи условия

Активация на акаунт