Пъзели 51

  • 20 968
  • 759
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 792
Highspeed, все си мисля че горе в дясно на небето ми липсва една бяла част, доста я търсих, но не я откривам. Надявам се все ще излезе Blush

# 31
  • София
  • Мнения: 265
Честит имен ден, Тони!
За цените: за мен разглеждането на брошури от супермаркети вече е в категорията четене на хоръри. А иначе при препродажбата на всички стоки оригиналният купувач понася по-голямата финансова тежест. Предполагам, че зависи колко е похарчил и какво е качеството на продукта след първата употреба.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 36 427
Аз пък помня, че миналата година не бях очарована от намалението за световния ден на пъзела. Ще видим как ще е сега. Дебна Black sea, а засега всичките техни, които са ми в Любими, държат редовната цена.

# 33
  • Мнения: 1 792
В моите любими повечето са добре намалени, но поради финансови ограничения, ще се въздържа- дано да е за добро Kissing Heart

# 34
  • София
  • Мнения: 8 516
Благодаря много, мили момичета! Здраве и добро за всички ни, свети Антоний да помага да надмогнем себе си!
Скрит текст:
Аз не си обичам именния ден от 11 години насам, но все пак ми е празник, защото дядо Антон беше един от най-благите и балансирани хора, които съм познавала Simple Smile Голям джентълмен, ходеше всеки ден на разходка с бомбе и вратовръзка, винаги ни посрещаше  пред блока, вместо в антрето; държеше лично да ни занесе багажа до таксито, ако тръгвахме нанякъде от техния адрес с баба. И пееше прекрасно, цял живот помня разходките ни покрй реката с тополите, които минаваха в песни (горкият човек, слушал е моето пеене) Simple Smile На младини поживял в Чехия няколко години (и пушел!), за малко да се ожени за някаква чехкиня там. А по-нататък, като казал на майка си, че ще се жени за баба ми в Сливен, майка му казала "Антоне, ти се шегуваш" - нямал никакви пари за сватба, но тръгнал при баба и от тогава 63 години бяха неотлъчно заедно Simple Smile До преди 4 години, когато си отиде на 91; успях да си го видя малко преди това и очите му просветнаха като ме видя. Мило и драго даваше за семейството си този човек.
А сега вече и вие знаете отгоре-отгоре за дядо Тони, дайте му по една усмивка днес Simple Smile

Съвсем нормално всеки да си определи цената,  аз тези дни, продавайки разни бебешки стоки, си мислех как все първия собственик е прецакан да намали по-драстично цената. Оттам нататък n-тата употреба все може да мине за втора 😁
Аз лично като определям цена първо се съобразявам със състоянието, после с това на колко съм го купила аз самата и на колко може да се намери в момента.
Точно същите съображения, плюс съобразявам и доставката с Еконт, че все пак има разлика със Спиди и гледам да я покрия.

Ужасно е, че пак има намаление, доста имам в Любими с над 40% отстъпка... Дано свърши промоцията, докато се начудя дали и какво да купувам Grinning

# 35
  • Русе
  • Мнения: 983
Тони,честит имен ден!:hibiscus: Прекрасна история в скрития текст Yellow Heart

Няма много изкушаващи намаления,бих поръчала два-три пъзела,но не ми достигат до безплатна доставка и най-вероятно ще се въздържа.Нямам и в града с кой да се комбинирам за обща поръчка.

За Световния ден на пъзела миналата година си спомням,че всички пъзели бяха намалени с 29%

# 36
  • гр. София
  • Мнения: 1 546
Честит имен ден, Тони! Simple Smile Бъди здрава и щастлива! Simple Smile
Прекрасна история. Бил е чудесен дядо ти. Сякаш го видях, така хубаво си го разказала.

# 37
  • София, България
  • Мнения: 5 566
Тони, честит имен ден!
Честито и на всички други, чиито семейства празнуват!

Аз не знам дали ще поръчам от новата промоция, по-скоро не. Поне съм доволна, че успях бързо да продам всички пъзели, които бях отделила, включително тези, които предните два пъти никой не пожела да купи.

Мога да се похваля, че вече съм с платинена озонска усмивка. Trophy

# 38
  • Варна
  • Мнения: 697
Честит имен ден, Тони. Весело да си изкараш с близки и приятели.
Много хубави спомени са останали от дядо ти. Много бих искала след години и моите внуци да си спомнят за мен с такава обич.
По темата: редя си, бавно и не особено славно...

# 39
  • Мнения: 1 324
Честит Имен Ден, Тони! Бъди здрава, много щастлива!
Аз мисля да се завърна вече към групата на редящите, че повече от месец не съм редила нищичко! Flushed
В любими нямам много намалени пъзели, но съм хвърлила око на тези:
https://www.ozone.bg/product/educa-semeystvo-lenivtsi-pazel-500-chasti/
https://www.ozone.bg/product/pazel-magnolia-ot-1000-chasti-marilyn-romi-lerda/
https://www.ozone.bg/product/pazel-magnolia-ot-1000-chasti-lady- … owers-romi-lerda/
https://www.ozone.bg/product/kvadraten-pazel-magnolia-ot-1050-ch … ystery-orchestra/
За съжаление от Магнолиа само последния е намален. Някой да ги има и да иска да се раздели с тях?Rolling EyesBlush

# 40
  • Мнения: 6 847
Ето ги всичките принцеси


И нещо сладко от фб. В превод - “Когато редим пъзел със съпруга ми далтонист”

# 41
  • София
  • Мнения: 1 804
Уф как ми харесват тези принцеси.

# 42
  • Мнения: 123
Защо няма такъв пъзел с Тиана?! 😭 В 90% от случаите точно тя липсва.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 36 427
И аз точа зъби за принцесите, но не ги искам всички сякаш...

# 44
  • София, България
  • Мнения: 5 566
И аз точа зъби за принцесите, но не ги искам всички сякаш...
И на мен не ми харесват всички.

Общи условия

Активация на акаунт