Пъзели 51

  • 21 674
  • 759
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 2 373
Angel_baby, много забавен пъзелът "Под карантина"❤️

# 541
  • гр.София
  • Мнения: 1 628
Един Master Pieces 750 части, много лесен за редене

# 542
  • Мнения: 132
Ок, приключих и с втория от Android Jones/Paperblanks които имах. Този път само 1 липсващо парченце, но същата хлабава сглобка. Определено ги слагам в листата на "твърдо не" без значение колко лъскавки и бляскавки са. За разнообразие фонът беше най-лесен за редене.

# 543
  • гр. София
  • Мнения: 1 584

Ето го Баскервилското куче Simple Smile Приятен пъзел без да е уау, частите са добре изрязани, леко лъскави, не много дебели и като недостатък някои части влизат на други места, освен своите. Въпреки, че не са стегнати успях да го вдигна цял и да видя обратната страна на която има страница от книгата на английски.

# 544
  • Мнения: 6 902
Тони, много е впечатляващ Анатолиан-а, виждам вълк, орел и кон Grinning
Иначе за олимпиадата имаше доста правила. Едно от тях беше да се снимат n на брой снимки с прогрес като на снимката е разположен лист с написана ключова дума и таен предмет, които се обявяват при началото на олимпиадата, един вид служат за доказателство, че пъзелът е нареден точно по това време, а не използваш снимки от някой стар. В случая за моята категорията думата беше Snow и 2 монети.
Така ми беше станало навик да снимам прогреса, че сега ми е трудно да отвикна, все си викам чакай да го щракна сега Joy Но се радвам, че няма нужда да се занимавам повече Joy

evencee, доколкото виждам този вълк е от стандартната серия на Black Sea, които бяха с малко по-хлабава сглобка. Може да пробваш някой от новата премиум серия или лайт серията, и двете са много добри.

medeamona, много яки цветове има този дракон, жалко за качеството.

anp, това звучи доста зле като за Равенсбургер, аз определено не съм попадала на такъв. Въпреки че напоследък все има по някой дефект, в Джафар имаше, сега и в Мерида също, много страдам Pensive

Вчера или онзи ден гледам някаква снимка на Карън в Инстаграм, очаквайте ново видео, а на снимката видимо са смесени два крипта - светло розово и градиента(https://www.instagram.com/p/CoQED2PPUL5/?hl=bg). Позачудих се кога са пускали светло розов крипт, но не можах да се сетя. И вчера случайно мернах видеото - Равенсбургер вече правят къстъм криптове в цвят по избор Hushed https://www.instagram.com/p/CoSeB4rP0fk/?hl=bg

# 545
  • Мнения: 6 938
Дойде време и аз да разчистя малко пъзели, ще ги сложа в скрит текст. Първите два ще са по 8лв.,500ч по 5лв., а останалите-по 10лв.
Скрит текст:







# 546
  • София
  • Мнения: 8 561
Angel_baby, ако знаеш колко псъм търсила снимки на наредния Good loot и накрая все пак реших, че има надпис в средата и няма да го купувам. Сега обаче виждам, че няма и веднага отиде да чака ред за следваща поръчка Simple Smile

Мадамче, пу Шмидт и Равенсбургер с книгата за мен!! Направо не вярвам на късмета си, как пък веднъж и аз съм навреме онлайн Simple Smile

Бухтич, аз това му харесах на Анатолиан-а - не е претрупан с всичко що се сети автора на индианска тема Simple Smile

Последна редакция: пн, 06 фев 2023, 09:56 от ToniShu

# 547
  • Мнения: 4 369
Може ли Пинокио и първия за мен

# 548
  • Мнения: 6 902
Rainbow Sunrise
1500 части
Buffalo

Лъскав, сглобката хлабава, няма от онези специфичните за Бъфало части, явно използват различно изрязване за по-големите. Но уникално як за редене Heart Просто нямам търпение да вкарат Шмидовете, в деня, в който пристигнант ги поръчвам всичките Grinning
Малкия ако ви е залипсвал
Скрит текст:

# 549
  • Мнения: 4 032
Може ли Пинокио и първия за мен
Спаси ме от пазар. Тъкмо се мусих как да му устоя на първия Simple Smile

Аз вчера се завърнах от Банско и наредих един пъзел, че ми липсваше тези дни. Ето го, предоставен любезно от Stensfild. Каза ми да го пусна за пътуващ, има ли желаещи? Марката е Falcon, качеството е много добро, но картината е като с маслени бои, малко по-тегав за редене, но не много. Наредих го за един следобед.

Последна редакция: пн, 06 фев 2023, 10:50 от ioana_g

# 550
  • Мнения: 301
Много е хубав малкият, Бухтичка!
Аз не бях го виждала.
Като един мини пъзел ми стои до големия.😀

# 551
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Тони, Равенса с книгата после ще го даваш ли? Аз имам един Корнър запазен за теб, та може да направим чиста трампа. А мога и да го купя, все ми е тая ❤️

# 552
  • Мнения: 1 797
Тони, аз искам после да ми запазиш Шмид-а Blush

Последна редакция: пн, 06 фев 2023, 23:05 от Venislava Todorova

# 553
  • Мнения: 1 020


еве, този съм го записала за теб. Искаш ли го все още?
Изобщо не ми хареса, хлабава сглобка, някои парчета влизат, където не трябва и ако е малко по-тъмно, за да не се види е голяма мъка. Последната част долу вдясно ми взе здравето, но поне ми беше подарък сърце не ми даде да не го наредя, а го обмислях.

mery_poppins1, ако после се разделяш с пинокио, моля, имай ме предвид.

# 554
  • Мнения: 4 032
Добавих новия пътуващ пъзел във файла. Записвайте се

Общи условия

Активация на акаунт