Пъзели 51

  • 21 496
  • 759
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 690
Много редене е падало събота и неделя, поздравления, много красиви пъзели сте показали.
Аз в неделя имах други преживявания, но вместих този изключително красив пъзел.

Vintage tea party 500 Ravensburger

Нареден за 1.20.
Още към 20 минута като ме нападна едно главоболие, да го спра ли, да не го, пък реших ще го довърша и това е, не може да си винаги в добра форма.
Междудругото и в този Ravensburger имаше едно много гадно прегънато парче. Жалко.

# 556
  • София
  • Мнения: 8 547
Момичета, записах ви ги двата Simple Smile Вени, направо този и тигъра ще ти ги пратя заедно; Бързачке, според мен е редно да доплатя за Корнъра, ще се разберем по-нататък.

# 557
  • Мнения: 6 886
Ей, стигнах до 196 бройки, но преди малко засилих 4 към Hot Summer и се връщам на 192, трудно ще ги докарам 200 така. И цели 6 дни не съм поръчвала, днес е седмият Smile
Кокичетата и мечтателката също ги предадох. После май отиват в Елфи. Дала съм ги в кашонче, когато ги изпращате ги пуснете така или в друго кашонче, но да не е само в плик, за да се опитаме да съхраним каквото остана от кутиите, за съжаление Кокичетата бяха брутално пробити Cry

# 558
  • София
  • Мнения: 1 851
еве, този съм го записала за теб. Искаш ли го все още?
Искам го, аз от пъзели не бягам Simple Smile
Снощи наредих един малък за време, а днес нещо нямам муза за редене и почивам.

# 559
  • Мнения: 1 018


Направо сам се нареди. Истинско удоволствие беше.

# 560
  • Мнения: 6 886
Jafar
1000 части
Ravensburger

Ето го и Джафар по поръчка на детето. Както и очаквах оказа се прекалено труден за нея и набързо се отказа да помага.
Пак му намерих кусури. Отново едно ушенце беше почти откъснато. Този път не напълно и се мъчих да го лепя, но все пак е кофти.
И за капак голямото изображение на Джафар беше леко пикселизирано на места. Мен такива неща ме дразнят, все си мислех, че баш Равенсбургер не биха ги допуснали.
Ето го и дребното, което отново рече "ще го пазим" Unamused
Скрит текст:

# 561
  • София
  • Мнения: 837
С голямо закъснение, но все пак нареден. Следваща е Сали, ще видим кога и как ще се стиковаме да го предам, че дребното е болно (отново).

# 562
  • Мнения: 690
London postcard 500 Ravensburger

Нареден за 1.08. Благодаря на Бухтичка
Лесен, лесен, но не чак толкова та да намаля чувствително времето.

За събота можем ли да се съберем да наредим 2000ка? Надявам се няма много болни.

# 563
  • Мнения: 421
Можем, можем Simple Smile

# 564
  • София, България
  • Мнения: 5 593
Весе, ние с Джо можем да дойдем, Какво ще редим след 2000 хилядника, той ще свърши много бързо.

Бухти, страхотни са ти сладките, Джо си яде по една в колата след училище и мълчи, което означава, че са супер. Laughing Този Джафар е труден, то се вижда, аз по тази причина ни един не взех от тази серия, много са ми странни Равенсбургер, вместо да направят едни светли шарени пъзели, много от Диснитата им са тъмни. Същото оплакване имам и за пъзелите на Star Wars тематика, все са трудни.

# 565
  • Мнения: 4 018
И ние би трябвало да сме на линия за събота. Както винаги, след курса на каката, т.е. към 13:30-14:00.

# 566
  • Мнения: 6 142
Продължавам на вълча тема. Този много ми хареса и сам се нареди. Обожавам да редя тревички, цветенца, клони. Иска ми се да е 1000 части, но уви.

# 567
  • Мнения: 278
Бухтичка, защо не разделиш Джафар на малките картини?  Така ще се получат по около 50 части май на пъзелче и сладурката ще успее да го нареди. Накрая като ги съедини сигурно ще е много горда от себе си.

# 568
  • Мнения: 421
Видяхте ли новите пъзели на Вретено?
Ще ме накарат пак да вдигна самоналоженото вето. Simple Smile
Харесах поне три Heart




Скрит текст:
Първият ми е фаворит, заради нотите на Григ, издание на Peters. Съвременните са със зелен цвят на корицата, по-старите са розови. Имам точно същото и изглежда по същия начин захабено Simple Smile. Обожавам стари нотни издания. Това е от края на 19 или началото на 20 век, но не мога да го датирам точно. Било е подарък от някого за някого, има посвещение, но не е написана дата. За сметка на това пък пише "гр. Русчук". Единствено това ми е податката за най-късна дата на издаване.

# 569
  • София
  • Мнения: 8 547
Коледния бих го пробвала, определено! Друг, освен твоите не харесах Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт