На раздумка в Капана! Добре дошли...

  • 10 069
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • под тепетата
  • Мнения: 9 176
Обичам да се мотая по уличките и да се наслаждавам на ръчно изработените красоти.

# 61
  • на майната си
  • Мнения: 424
Яяяя, Капана 😀. Да се присламча леко, че дълго време не бях влизала във форума. Обичам Капана, когато е почти празен…само тогава успявам да се насладя.

# 62
  • Мнения: 9 817
Паднах в капана на Капана, та да се разпиша. Страхотно място, за определен период всеки ден се веех там, всеки ден нещо снимах. Както беше писал някой преди, всеки европейски град има подобно кътче, нашето е от запомнящите се.

# 63
  • под тепетата
  • Мнения: 9 176
За  Parsy


# 64
  • София
  • Мнения: 1 958

Последна редакция: нд, 26 мар 2023, 19:35 от Rodiva

# 65
  • Мнения: 12 008
Под секрет да споделя, впечатление от петък на обед:

Поничките до Халите не са това, което бяха. За един лев бройката получих две пържени парчета тесто, без никакъв мармалад, обилно поръсени с пудра захар. Закуската на Зверчето- Малечка за събота сутрин се провали с гръм и мълнии. Иначе, в антикварния магазин в пресечката от Главната към Областната дирекция на МВР за област Пловдив, току що бяха получили стока и разопаковаха. Открих там перфектния подарък за любима моя дружка. Изфук...



От ЕМАРТ купих ахати, две фракции за гривни и едно колие от ахати. Търсих речни перли, но нямат внос от доста дълго време. Липсват ми само корда, достатъчно здрава, за да устои на експлоатация и закопчалки, но имам още седмица, да ровя в Интернет и да намеря.



Последна редакция: пн, 03 апр 2023, 10:46 от Clo - Camille

# 66
  • Мнения: 5 616
Кло, ❤️😍! Красота!

Общи условия

Активация на акаунт