Каква трябва да е температурата на водата?

  • 1 266
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
Цитат на: biliana333
Никога не съм я мерила с термометър.Слагам си лакатя в легена и ако ми е добре ,сипвам водата във ваната.И педиатърката ми каза да не ползвам термометър.Къпем се около 15 мин.

Иаз так не съм мерила нито за едното нито за другото,ако изтине водата доливаме топла.Къпем се общо 30-40мин плюс обличането.Ако много и се спи може и по-бързичко

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 694
5-7 мин къпане при 37-40 градуса зависи колко е топло в банята. Ако е по-топло 37, ако е по-студено 40.

# 17
  • Мнения: 6 315
Татето наглася водата на бебето на ръка без термометър. Аз не мога, защото я правя много гореща и бебо пищи  Rolling Eyes . Къпем го 10-тина минути, а после си правим масажи, гимнастика и се обличаме и приготвяме за похапване и сън. Всичко трае около 30-40 минути най-много.

# 18
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Т 37- 38"С цялата процедура, къпане, масаж и обли4ане 30-40 минути и преди това още  10 минути го оставям да рита голи4ък без памперс. След това и хранене по4ти 1 4ас се полу4ава.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Къпем бебе на 35 градуса. Около 10 минути отнема. Така я свикна майка ми през първия месец, щото не виждала чертичките на метъра добре и мислела, че къпе на 37, но явно са й били замъглени от горещата вода цайсите.

# 20
  • Мнения: 3 663
Цитат на: alma
Къпем бебе на 35 градуса. Около 10 минути отнема. Така я свикна майка ми през първия месец, щото не виждала чертичките на метъра добре и мислела, че къпе на 37, но явно са й били замъглени от горещата вода цайсите.

майка ти ме кефи Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт